bugün

entry'ler (382)

anı

geçmişte yaşanılan kısa olaylardır.

Bigün ergeniz odada bali çekiyoruz. Mert başını kaldırıp aniden "ananı sikiyim bu odadan başka evren yok" dedi ve yaşadığımız o hissi asla bilemeyeceksinizasjkdfhaşsjkdfhasldfh

yaşamak nedir

Her insanın her halde her şeyden önce sorması gereken soru diye düşünüyorum.

ilk blog yazı denememi paylaşmak isterim. iyi ya da kötü, yorumlarsanız çok sevinirim.

https://etparcasindantekn...ms-gibi-geliyor-bana.html

klasik müzik

bundan daha iyi oldugunu düşündüğüm müzikler: orta çağ kuzey avrupası folklör müzikleri.

yazarların maaşları

tüccar para kazandığı zaman buna maaş denmez amk. entry si

insanlar

bazı insanların yazdıklarını okuyunca o kadar efsane yazmış ki, kafası mı güzel acaba diyorum.

düşün ki o bunu okuyor

17 yaş entrysi.d.

kolay görünen ama zor olan işler

insanlara bir şey anlatabilmek.

yazılım mühendisi bilgisayarı

Yazılım mühendislerinin kendi kariyer odağında işine yarayacağı sisteme sahip bilgisayadır.

Gençler sa. Yazılım ya da pc mühendislerine bir sorum var. Ben 2boyutlu oyunlar programlamak için bir bilgisayar bakıyorum. Bunun için programlamanın yanında shop programları da kullanıcam sanırım. Şuan baktıgım bir pc var. i7 6700hq 16gb ram 2133mhz 1tb hdd 7200 rpm gtx 950m ekran kartı. Bu özellikler, özellikle ekran kartı bana yeter mi? Shop için falan. ilerde render için ssd takviyesi yapıcam. Bi yardımcı olun cigerini yediklerim.

kendinden üstün birinden hoşlanmak

yenge soluk benizli herhalım.

eşini gelinlikle görünce ağlayan damat

böyle bir damat ancak lezbiyen olabilir.

sarımsak

grip oldugunuzda o sikko ilaçların bütün sindirim sisteminizi bozarak 10güne geçirdiği hastalıgı günde bir diş yutarak hiç bir yan etkisi olmadan 3 güne atlattıgımı farkettiğim besin.

bir çok yemegi de efsane lezzetli yaparken evden çıkacaksanız yememeniz gerekendir. zira sokakta/otobüste vs. biri koktuğu zamaan ağzına kamyon süresim geliyor.

kurt adam saldırısında yapılacaklar

vampir gardaşlarına ıslık çalmak.

abisi evlenen kürt gibi mutlu olmak

müthiş:d

otuzluk abilerden genç sözlük erkeklerine öğütler

22yim çagır o 30luk abilerine ben ögüt vereyim. herkes tecrübelerini kendi doğrularına göre yorumlar, öğütler. senin büyük hayallerin, bunlar için planların ve vermeye hazır oldugun emeklerin olabilirken adam sana memur ol kurtull yiğenimm diyebilir. herkesi dinleyin kimseyi s*klemeyin. adam faydalı bir şey söylüyorsa yakalarsın zaten. nihayetinde karar sizin kararınız olsun.

yener çevik

gel otur, hüznüm azalsın geel otur. ter attım, körfezi doldurcak ter attım, sel oldu. özledim herşey sen oldu. ve 808bass madafakıııııı.

antidepresan gibi adam.

en etkili rahatlama şekli

meditasyon. düz bir şekilde bir koltuğa oturun, 10 dakika kadar direk karşıya bakın hiç hareket etmeden. 3.günden sonra damarlarınızda akan kanı bile hissedersiniz. sinirleri müthiş gevşetir, stresi nakavt eder.

bir de mümkünse durumlara iyi niyetli yaklaşabilmek.

parasız mutlu olma yolları

amaç, uğraş, değer bilmek, şikayet etmemeye çalışmak.

yazarların en sevdiği renkler ve sebebi

mavi; pozitif enerji, hareket, gönülcüğümün ortasında bir kıpırtı.

yazarların en son para verdiği şey

allah allah herkes en son ne kadar da enteresan şeylere para vermiş. benimki ekmek.

düz uzay teorisi

götüngenli ethem teorisi.