bugün

nuri diye isim mi olur amk. olsa olsa karikatürde dalga geçilecek şahıs olur fırat gibi.

şimdi Nuriler cemiyeti dava açarsa yandık amk.

tamam kızma nuri güzel isim.
Oktay Kaynarca ve Meltem Cumbul'un bu saçma senaryoyu nasıl oynadı sorusunu akıla getiren dizidir. Birde çok sevdiğim bir erkek ismi öyle ki aşık olunası
son bölümüyle ekranlarda görülen dizidir. meltem cumbul ile de tutmadıysa zaten tutmazmış.
hele şükür ki şimdi final bölümü başlayan dizimsidir.
oktay kaynarca'nın ilerde ' hatırlamıyorum artık geçmişim gitti , önemsemiyorum artık gelecek siktiri çekti ' diyerek dertlenme sebebi olacaktır.
türkiye'nin gelmiş geçmiş en berbat dizisidir.

bu arada "sadece yazarı ilgilendirecek derecede subjektif." maddesi bu entryde gerekli değil yahu. hepimiz türkiye'nin gelmiş geçmiş en berbat dizisi olduğunu biliyoruz zaten. *
salaklık daniskası olan dizilerden biri daha.
en az iki farklı rolde oynamayanı dövüyorlar hissi yaratan dizidir. yeter be kardeşim oyuncu kıtlığına kıran mı girdi, yoksa bakın biz ne kadar yetenekli oyuncularla oynuyoruz görmeyenler görsün ispatı mı?..
sıçımtrak bir dizidir. arkadaş zorlamayın işte kaldırın yayından amuğa koyum siz de biz de rahatlayalım.
çok monoton bir dizi. öyle ki arka sokaklar, geçtim akasya durağı, onu da geçtim selena bile bunun yanında süperdir.
(bkz: şişko nuri)
leyla ile mecnunun sürekli dalgaya aldığı ezip geçtiği dizi.
meltem cumbul için katlanılabilen dizi. bunu diyorum ama katlanabiliyor muyum? hayır.

bu arada peruktan kurtulmuş meltem.
bayat bayat çok bayat.
ege iibf'nin e.t. kılıklı can kişisi.
meltem cumbul 'un saçları neden öyle diye düşündüren dizi.
dizi olanı güzeldir.
bir tayfun güneyer klasiği. hem de ağır bir klasik. sanırsam yıllar sonra anlaşılacak bir yapım çünkü ben bir bok anlamadım bu diziden.
bence dizinin tutmamasının en önemli nedeni meltem cumbulun saçlarıdır denilecek dizi.
töhmet tiradlarıyla bir bölümü bitirmeye çalışan dizi. zapping sırasında her denk gelişte töhmet lafı duyulan dizi.
izlendiği söylentisini kim söylüyorsa, izleniyorsa niye yayın saati değişti öyleyse de, daha ileri saate alındı diye sorulacak dizi. muhteşem yüzyıl ın saatini değiştiriyorlar mı?
#10877757 söyledim, yine söylüyorum. izlenmeyecektir. daha da ileri saate alınmayıp kaldırılacak.
türkiye'deki kötü komedi dizilerinden bir tanesidir. espriler basittir, bayattır. bunları diziyi izlemeden, kulak misafiri olduktan sonra anladım. birçok komedi dizisinde rol almış oyuncuları bünyesinde barındırıyor fakat, oyunculuk bazen yetmiyor. gülmek istiyorsanız, izlemeyin. gidin, leyla ile mecnun izleyin.
başlardaki fragmanlarında candan erçetin in güzelim söz vermiştin bana şarkısı falan kullanılmıştı ve olay 20 küsür yıllık evliliğin adamın azgınlığı sebebiyetiyle bitmesiydi. ama asıl konu bundan komedi dizisi yapmaya çalışan bir zihniyettedir. her şeyden böyle şeylerin dram değilde komedi şeklinde işlenmesi çok yanlış ve zamanla halk buna alışacak bu da yozlaşmayı getirecek. örneğin aynı konu öyle bir geçer zaman ki dizisinde de var fakat en azından dram şeklinde izleniyor yani olması gerektiği biçimde.

(bkz: kırkından sonra azanı teneşir paklar)
bütünü çok bayan ama vural çelik'in karakterinin bomba tiradlarıyla yardığı dizidir.

(bkz: töhmet)
sonu türk malı dizisi gibi olacaktır.nasıl ki binnur kaya oynadığı dizinin saçma sapan bir yapım olduğunu anlayıp bir takım bahanelerle ayrıldı,oktay kaynarcada aynısını yapacak sonra film kopacak zaten.dizide çok iyi oyuncular var, fakat hepsi harcanmakta.vah vah.