bugün

başarılı bir tiyatro oyuncusudur, kendisi filmlerde küçük roller üstlenmiştir izlediklerim herşey güzel olacak, gora (ancak onun olduğu bölüm yayınlanmadı), organize işler dir. kendisini avrupa yakası adlı dizide kubilay rolü ile tanıdık umarız başarıları devam eder.

--spoiler--

kendisinin çok iyi sesi vardır.

--spoiler--
noluyor yav repliğiyle avrupa yakası dizisine renk katan tiyatro kökenli sanatçı.
kendimi çok cinsel obje gördüm canım repliğiyle izleyenleri koparmış oyuncudur.
kargo şirketi tarafından geldiğini söyleyen kişiye, kargo ücreti olan 10 ytl'yi verdikten sonra içinden bişey çıkmadığını, avrupa yakası'ndanki üslubuyla ''paketi açtık tavşan bile çıkmadı yahu'' şeklinde dile getirerek, başkalarının canının yanması için istanbul adliyesine başvuran oyuncu.
bir dergiye su sekilde roportaj vermis oyuncu.

"annemden asla kopamam. hiçbir güç, hiçbir kadın, maddi manevi hiçbir şey annemi gözardı etmeme sebep olamaz. benim bu dünyada bir tek annem var. annem gözlerini kapattığı zaman yüzünde tebessüm olsun. onu görmek istiyorum. anneme bir ev alayım, o evde ölelim. bu hayalim gerçekleştiği zaman, ertesi gün pazarda limon bile satabilirim.çocukluktan beri çok eziyet çektik. ben çoraplarımı köşeye attıktan sonra annecim şunu al dersem, tamam oğlum der. karın bunu demez ama! bu tabiatın gerçeği."
gülenay rolü ile iyi damar söyleyebileceğini hepimize göstermiştir kendisi.
değişik bir elektriği olan oyuncu. avrupa yakası'nda oynadığı gülenay ile kubilay karakterleri sanki gerçekten iki ayrı kişi tarafından oynanıyormuş hissini uyandırıyor bende. bu önemli bir yetenek gerektirir. tebrikler burdan.
(bkz: Türküz Kardesim Türküz Ulan Biz)

aslında devir her türlü hissiyatı istismar etme devri ama eser güzel olduğu için istismar dahi olsa sineye çekilebilir.

http://www.youtube.com/watch?v=Mel_pGPc5kI
14 mart cuma saat 16:00 tarihi itibari ile (bkz: akdeniz üniversitesi basın yayın kulübü) tarafından misafir edilen şahsiyet.. etkinliğin duyurusuna göre saat 16:00 da başlaması gereken (bkz: bayrampaşa ben fazla kalmayacağım) adlı filmin gösterimi ve kendisi ile yapılacak söyleşiye saat 16:30 suları itibari ile teşrif etmiştir kendisi ve söyleşi sırasında bol bol avrupa yakası adlı diziden örnekler vermiştir.. söyleşi sırasında sanat, tiyatro vb. birikimi bakımından izleyicileri pek tatmin etmemiş olsa da, söyleşi sonrası her konuğa uygulanan belge imzalama prosedürü ile karşılaşınca kendi egosunu tatmin etmeye çalışması gözden kaçmamıştır..

ayrıca kendisi, zar zor ödenek çıkan bu öğrenci topluluğu etkinliğinin gerçekleşmesi için çaba gösteren kulüp üyeleri ile sohbet etmeye bile gerek duymamıştır.. söyleşi sonrası plakası mühim olmayan bir araca binip olay mahalinden uzaklaşmıştır.. görenlerin görmemezlikten gelmezi tavsiye olunur... zira dizide oynadığı karakter bile kendisinden daha kibar, nazik ve samimidir..

son olarak kendisinin süit oda takıntısı vardır.. kendisi ile bir etkinlik gerçekleştirmek isteyen üniversite topluluklarına duyurulur..
deli adam. televizyonda göründüğünden hiç de farklı olmayan şirin şeker mimikli, eğlenceli kimse.
hızla kilo mu alıyor ne yauw!*
Gülse birselin kişisel kompleksleri uğruna diziden attığı! bir başka değerli oyuncudur.
duygusal ve sempatik kişiliktir, sanatçı kibri yoktur, sen gibidir ben gibidir.
duygusal ve sempatik kişiliktir, sanatçı kibri yoktur, sen gibidir ben gibidir.
güzel insan, en az ata kadar iyi bir komedyen.
son arabeskçi cumali tiplemesiyle beni güldürmüştür.
tıkla bana.
http://www.youtube.com/watch?v=t5e0tpgy99w
son zamanlarda çok kilo almış oyuncudur.
komedi dizisinde bile* sesiyle gerçekten insanı hüzünlendirebilme yeteneğine sahip dahi oyuncu. yeni projelerde görmek isteriz.
80'ler dizisinde sezon boyunca mükemmel bir performans sergilemiş tiyatro oyuncusudur.
inanılmaz bi sesi var, istese şuan parayı hanutuyla götürür.
Seksenler dizisinde Ergun Plak karakterinin popülaritesine yenilmiş başarılı oyuncu. Canlandırdığı Niyazi karakteri, 2012 yılına giderek karakterlerin ileriki yaşlarının gösterildiği bölümlerde Nazlı ile evlenip boşanmış olduğundan dizi fanatiklerinin tepkisini çekiyor. Seksenler fanları Niyazi ile Nazlı'nın evlenmesini istiyor çünkü....
gerçekten de izleyicinin gözünde bir ergun plak değildir.
insan serhat kılıç'ın doğal,samimi oyunculuğunu gördükçe bu adamdan soğuyor. serhat in, vural out.
trt'nin dizi tanıtımlarından gördüğümüz kadarıyla "bugünden sonra gelecek ilk gün" anlamında olan yarın'ı yanlış telaffuz etmektedir. ilk hecedeki a'yı kısa okuması gerekirken, uzun okumaktadır kendisi. hiç mi uyaran kimse olmadı acaba kendisini?
kalp krizi gecirmis ve hastaneye kaldirilmistir. avrupa yakasi nin kubilayi, bayrampasa ben fazla kalmayacagim in basrol oyuncusu.
http://www.etikhaber.com/...lli-yolumuz-da-belli.html

"reyimiz de belli yolumuzda..." Diyerek kalbimizi bir kez daha fethetmiştir.
18 Mart 1973 Ankara doğumlu oyuncu.