bugün

entry'ler (31)

ben bu yazıyı sana yazdım

lan kaç aydır senden sigara alıyorum ama hâla camel deyince soft'unu vermiyorsun. inat yaptım lan birgün ben camel diyeceğim ve sen bana camel soft vereceksin.

bir yazarın bayan olduğunu anlayınca yapılacaklar

nickini mouse imleci ile okşayabilirsiniz. belkim hisseder o da belkim sonra yani ne bilem.

leyla ile mecnun a gülemeyen insan

depresyona girmiş olabilir. ilk günden yani daha tanınmadan önce izleyen biri olarak keyifsiz olduğum için gülemediğim bölümler oldu.
kişinin kendisiyle alakalıdır yani.

100 sene sonra bile izlenecek filmler

(bkz: gora)
show tv'nin ömrüne bağlı tabi.

tanrı ya sorulacak tek soru

+tuborg kırmızı mı yohsam miller mi?
cevap belli tabi ki

- efes alkölsüz..

yazları hiçbir yere çırak olarak verilmemiş çocuk

olmak istediğim çocuktur. bi insan 11 yaşında ameleliğe başlar mı lan?

banyo yaparken yapılan saçmalıklar

şampuan şişesine attırmak.
ama yapmayın sizden sonra da duş alıcak olanlar var. onu şampuan zannedebilirler.

leyla ile mecnun

bu diziyi izlememem için bilinmeyen güçler ellerinden geleni yapıyor heralde.
o kadar televizyon kanalınının içinde tek çekmeyen kanal var o da trt!!
bir şey olmaz internetten izlerim diyosun ki torrentti açık bıraktığın için yayın sürekli donuyor ve dizi bittiğinde farkediyosun.
ancaak her şeye rağmen müthiş bir bölümdü. hala izlememekte ısrar eden varsa bu diziyi aklından şüphe ederim.

cep telefonuna en çok yakışan zil sesleri

(bkz: the prodigy beat)
biraz garip gelebilir dinlerken ama telefon sesi olarak müthiştir. özellikle başlangıç kısmı.

kitap okumak

kesinlikle bir film izlemekten daha zordur. bir filmi canınız sıkkınken tek gözünüz kapalı izleyebilirsiniz ancak bir kitabı okumak özveri gerektirir.

kitapsız

aslında burda söylenmek istenen kuran-ı kerim değildir ancak kuranda da emredilen okumaktır. yani okuduğundan çok yazarsan bu tanıma uymuş olursun. bilgisi olmadan fikir sahibi olmanın da temeli burda yatar.

asosyal insan davranışları

müzik zevkini inanılmaz derecede geliştirerek başkalarının dinlediği parçalara laf atmak en gereksizidir.

gece alemlerine akan türbanlılar

aslında türbansız bir kızın gitmesini garipsemiyorsak aynı şekilde türbanlıların da gitmesini garipsememek gerek çünkü o türbanı kendi iradesiyle taktığını bile bilmiyoruz. aile zoruyla takan binlerce genç kız var. biraz daha objektif düşünmek lazım bu konuda.

leyla ile mecnun

bu kadar güldürürken nasıl hüzünlendiriyor diye merak edenler ah muhsin ünlü'yü araştırabilir.

mermi

arapçada atmak anlamına gelen kelime. silah ile beraber kullanıldığında tehlikeli olur genelde.

sözlük yazarlarının favori çorbaları

pek bilinmez ama doğu bölgesinde çokça yapılan yayla çorbası. azerilere layla- azerice de ninni anlamı taşır-- çorbası olarak da bilinir.

nuri

oktay kaynarca'nın ilerde ' hatırlamıyorum artık geçmişim gitti , önemsemiyorum artık gelecek siktiri çekti ' diyerek dertlenme sebebi olacaktır.

naber lan at yarraa

kendini at olarak gören yazar söylemi. yapmayın etmeyin arkadaşlar rica ediyorum.

espri yapamayan adam

sürekli yazmasıyla ünlenen adamdır aslında. sorun espri yapamamasında değil sürekli yapmaya çalışmasında.

nihat genç

1 defa yüz yüze gelmiş biri olarak söyleyebilirim ki... çok ciddi bir şey söyleyeem sandınız değil mi? değil işte sadece bu adamın saçları çok yağlı. saçlarının temizliğine dikkat etmiyor sanırım.