1. 1.
  trabzonspor klübünün başkanı. başbakanın yakın arkadaşı ve de akrabasıdır.
  ... palta
 2. 2.
  yeni şafak gazetesi sahibidir aynı zamanda
  ... city walk
 3. 3.
  (bkz: nuri albayrak ın sıkıyönetim ilan etmesi)
  ... serander
 4. 4.
  chp trabzon' da belediye başkanlığı seçimlerini kazandıktan sonra geldiğinde bu sene şampiyon olabiliriz dediğim ama bizi küme düşmeye kadar götürmüş olan şahsiyet. seçimlerle alakası da şöyledir efendim trabzon' da herkes trabzonspor' la yaşar ekmeği yoktur ama trabzonsppor konuşur, hayat trabzonspor' dur, nuri beyefendi de tayyip' e yakın biri olduğu için trabzon' u kazanabilmeleri için bu çok büyük bir şanstı ama olmadı demek papaz her zaman pilav yemiyormuş.
  1 ... just another stranger
 5. 5.
  sadece albayrak soyadı ve paralı imajıyla başkan olmuş insandır. koyu bir fenerbahçelidir ve trabzonspor tarihinin gördügü en basiretsiz başkanıdır. şöyle bir durum degerlendirmesi yapılırsa;
  1)türkiyenin bence en iyi forveti fatih tekke satıldı
  2)lazaroni hatası ve heba olan 1 sene
  3)2 dünya yıldızı kendi cebinden alınacaktı.marcelinho fatih tekkeden gelen parayla alındı musampaya *zaten bonservis ödenmedi. sonra marcelinho satılarak parasını yine cebine koydu.
  4)sıfır borçla aldıgı takımı 30 trilyon borca soktu.
  5)stad yapıcam dedi hala ön fizibilite yalanları dinliyoruz
  diyecegim şudur: atay aktug baskanken takım öndeyken yuhlayan istifa diye bagıran taraftar neden nuri albayrak ve yönetimine bagırmıyor? çok basit çünkü nuri albayrak önce sistemli bir şekilde bütün muhalefeti kendi bünyesine kattı ve muhalefeti sildi * taraftarlara ise sanki sezonluk kombine gibi bedava biletler verildi ve özellikle maraton tribününde yer alan taraftar dernegiyle yakınlık kuruldu ve takım 7 maçta bir gol dahi atamadıgı zaman bile istifa sesi duyulmadı.
  kısacası trabzon halkı ve trabzonspor taraftarı ne böyle adi bir yönetimi ne de böyle satılmış bir taraftarı hak ediyor.
  edit:parasız ve klübü trabzondan yönetecek başkan istiyorum. *
  1 ... repeat after me
 6. 6.
  uğursuz başkan. yıllarca yönettiği, başkanlık yaptığı istanbul büyükşehir belediyespor o gittikten sonra süper lige yükselmiştir. *
  ... serander
 7. 7.
  trabzonsporu sanki kendi sirketlerini yonetirmis gibi * yoneten trabzonsporu pelitlispor sanan akli melekeleri eksik insandir. burasi senin sirketin degildir 1 milyon euroya aldigin adami tuccar gibi 4 milyon euro verdiler diye satamazsin. hadi sattin o zaman cikip ben sampiyonlugun en guclu adayiyim diyemezsin. araliktan sonra bir daha trabzon topraklarina ayak basmamasi dilegiyle.
  ... repeat after me
 8. 8.
  1-1 biten bir maç sonu. mikrofonlar uzatılır...

  nuri albayrak: maçun heman başunda 1 gol bulduk, 1-0 one gectuk, eğer golu yememiş olsayduk, maçu 1-0 gazanabilirduk.
  muhabir: peki sayın albayrak, golü yedikten sonra bir gol bulmuş olsaydınız maçı kazanabilir miydiniz?
  n.a: eğer golu yeduktan sonra bir gol bulabilseyduk maçu 2-1 gazanabilirduk.
  6 ... paleface
 9. 9.
  Trabzonspor'un 40. yılında yapılan etkinliklerden birinde diğer başkanlarla yürümesi gerekirken "özel işleri" sebebiyle yürüyüşe katılmayan Trabzonspor * başkanı.

  Bir çok Trabzonspor taraftarının takıma zarar verdiğine emin oldukları ve kurtulmak istedikleri insan.

  (bkz: tehlikenin farkındamısınız)
  ... hewit
 10. 10.
  ilginç bir adam. "federasyon seçimlerinde haluk ulusoy'u destekledik, buna rağmen hakkımız yeniyor." dedi geçtiğimiz günlerde burcu esmersoy'la olan programda.

  şimdi buradan anladığımız kadarıyla oy verdiği için haluk ulusoy'un kendilerine iltimas geçmesini istiyor. böyle bir utanmazlığı övüne övüne yapması gerçekten ilginç.
  2 ... avedis