bugün

nukleer nutella. super bir $ey! hatta yok oyle bir $ey...
baldan tatlı, hoş sohbet kişisi..
hayata 32 gün peşinden başladığım, bu farkı her daim yüzüme vuran, hayatın boktanlığına aldırmadan herşeye gülerek bakmamı sağlayan, zarar gördüğünde dünyaya isyan ettiğim, anaokulu dahil bütün ömrü bir solukta birlikte geçirdiğim, en çok anı biriktirdiğim, ablamdan çok kardeşim, erkek arkadaşımdan çok sevgilim, babamdan çok güvenim haline gelen can. *
gel dediğimdir. az kalmıştır, biraz daha kastırıp düşecektir aramıza. sonrasında kavgalar edeceğizdir, birbirimizi anlamadığımızdan, derdimizi anlatamadığımızdan dem vuracağızdır. hatta zaman zaman mesafe koyup konuşmayacağızdır ama birbirimizi hiç kırmayacağızdır. sırf bu nedenlerden dolayı, gel dediğimdir. * *
çocukluk anılarıydı*, oydu, buydu derken ne muhabbetler etmişiz dediğim, eski nickiyle aklımda yer edendir kendisi*.

ve uzunca bir süreden sonra yine... özlemişim vesselam. ama hayırsız demesin nutella getirdim ona, elim boş gelir miyim hiç!?*
bugün tepeme nükleer bir bomba gibi düşmüş ve gel git aklımı tamamen kaybetmeme neden olmuş yazardır kendisi. *
çılgın okurlar çetesinin ele başı hoş sohbet yeni yazar. * *
nasıl sıcak, nasıl hoş sohbet, nasıl tatlı, nasıl bir insandır tarifi mümkün değildir.* yalnız bir ara disko'ya götürecekti beni* sonra hiç ses seda çıkmadı.
80'lerin o ihtişamlı kıyafetleriyle göbecikler atacaktık. kendisinin bu hıçkırışlarımı duymasını temenni ediyorum.
bir rivayet odur ki nutella yerken radrasyona maruz kalmış akabinde de kayışlar çizmiş ki nicki bu şekilde orataya çıktı denmektedir. bunun haricinde biraz deli biraz sevimli biraz melek birazda şeytan biridir.
melek tadında hoş sohbet kişisi.bakıldığında daima yüzde bir gülümseme oluşturan güzel insan
cinderella' nın görümcesidir.
kahvaltıda ekmek üstüne sürerek yiyemiyeceğimiz , yesek de torunlarımızın göremeyeceği ölüm tehlikesi...şaka gibi ölüm
nutelladan da tatlidir.
nutella ve saralle karışımı yeni bir çikolata türü.
(#1944204)

son zamanlarda okudugum en guzel entrylerden birinin sahibi, helal olsun. elleri dert gormesin.
bu basliga her bakan da bu yaziyi okumadan gecmesin.
zaman zaman - tüh ya bunu ben yazacaktım dediğim entrylerin sahibi * * yazar.
parmaklari kuvvetli yazar. 4. nesil yazarlarin en iyi yazarlarindan.
geçekten hakkını vererek yazan, etrafımda * hep onlardan olmasını istediğim yazar.
(#1960630) no'lu girisi herkes tarafından okunması gereken kişi.
entry'lerini okuduğumda emil michel cioran'ın bir sözü geliyor aklıma. "artık yüzüm kızarmadan ben "şuyum" diyemiyorum". evet ben de yüzüm kızarmadan "insanım" diyemiyorum artık.
bir takım şeylere sinirlenmiş yazar.
iyi bi insan olduğu kesin olan, zamanla daha yakından tanışılması gereken "insan".
değerinin yavaş yavaş anlaşılması ile ağzımın kulaklarıma gelmesine yol açan yazar. edin edin takip edin.
(#1966841) no'lu entry si takdir edilesi yazardır.
kendisi infonun abisidir, ablasıdır, babası annesidir.hata amcalığını bile yapmış yazar kişisidir.2pac 'ı seviyorum diye sürekli zenci diye alay eder . sever, kızar . girdiği entrylerle hayran kitlesini genişletir .sevilesi kişidir, nukocandır o .* *
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar