bugün

entry'ler (10)

menfikedi

çılgın okurların romalısı, aynı okulda olup bir türlü buluşamadığımız, beni cevapsız bırakmayan ve adının aksine müspet bir insan.aklıma yavru kedilerin sevimliliği ve yaramazlığını getiriyor daima

baba ile diyaloglar

perdita: bana güvenmiyor musun yaaaa??
babiş:aaa olur mu ben etraftakilere güvenmiyorum asıl

diyalog olamıyor malesef bunu söylediği anda verdiğim cevaba göre püskürtüldüğümden kalakalıyorum

cernonil

dayyyyttt.
çılgın okurların kırmızılı kadını,modların en güleci,bilinmeyen abuk sabuk muhabbetlerde bile insanın icini açan mükemmel ötesi yazar. bir insan her seferinde gülümseme yaratır mı sorusunun cevabı

nvrs

zirve mimari, doğru düşünmeyi bilen, derdini bile güzelliklerle ifade eden msn kişisi.boş zamanında bir elinde kadeh diğer elinde kalemle(klavyeyle mi desem) güzellikler yaratan bir o kadar iyi insan,çılgın okur şeysi

zerdustu dinlemeyen berdust

suyu buz gibi votka bardağından içen nesildaşım, çılgın okurların çılgın dinleyicisi, tekstil prensesi.hoş gelmiş

cem dilcin

divan edebiyatı şiirlerini örneklerle türk şiir bilgisi kitabında açıklayarak anlaşılmayan divan sanatlanırı anlaşılır kılan dil ve tarih coğrafya fakültesinin en sevilen hocalarından birisidir. Türk edebiyatı çalışmalarına babası Dehri Dilçin ile büyük katkılarda bulunmuş bir hocamızdır.

narpiz cigneyen yilki ati

londralardan aramıza gelen yeni güzel sevecen kişilik, yanına taşınarak doyasıya gülmek istediğim insandır kendisi

nukleerella

melek tadında hoş sohbet kişisi.bakıldığında daima yüzde bir gülümseme oluşturan güzel insan

selc

hüzün ustası, dert dinleyen ve hiç şikayet etmeyen, doğru yolu biz kaybolmuşlara göstermeye çalışan çılgın okur.

antuza

çılgın okur ailesinin zirvelerinin sesi, şeker kızı