asla susmayan adam.
görüşünün ne olduğu belli olmayan, hiç olumlu bir demeç vermemiş yazar.. *
(bkz: iyi güzelde bazen bokunu çıkartiyon be haci)
karadeniz otoyolu ile ilgili görüşleri hoşuma gitmiş ama çözüm nedir nihat abi diye sormama sebep olmuş duygusal yazar.
yalçın küçükün daha genç ve daha az birikimli olan versiyonu.
boş bakınız.
domokrasi isyanların ve kavgaların rejimidir diyerek beni isyanlara sürükleyen asi yazar ve aydın kişi.
demokrasiden bahseden fakat demokrasinin getirdiği hükümeti secen kesime böcek diyebilme cüretinde bulunan,
isyan etmeyen, kavga etmeyen, hakkını aramayan insan olur mu diyen, onca başı kapalı hanım hakkını aradı ne oldu? sorsunu sormak istediğim, sözünün nereye gittiğini bilmeyen yazardir..

(bkz: bir senmisin bu memleketi seven) *
lise dönemim de hayatıma yön veren kişilik süper hikayeleri vardır. lakin kimi zaman anarşizan kimi zaman sosyalist kimi zaman milliyetçi kimi zaman dinci olduğuna şahit olduğum garip bir evrimleşme süreci yaaşayan yazar.

bir zamanlar ah bir görsem diye yandığım geçen sene kızılayda gördüğüm elimin ayağımın titremesine neden olan şahış. bir koşu yanına gittim. fakat sonra anladım ki konuşacak birşeyimiz kalmamış. olsun derin bir iz bıraktı hayatımda.
şu anda art avrasya'da döktürüyor.
apolitik kemalist gençliğin kahramanı. her iki lafından biri emperyalizm olunca biz de bizim gençler birşey biliyor sanıyor nihat genç i. oysa sölediklerinde hiç bir fayda yoktur. boş gaza getirici sözler!
karşısına geçip iki kelam edemeyecek şahısların hakkında atıp tuttugu monolog üstadı. zira o adamla diyalog söz konusu degildir.
artık yeni programlarını seyretmiyorum, herhangi bir eski programını seyretmek yetiyor, nasıl olsa farklı şeyler söylemiyor.
aynı nihat doğan gibi lafı eviriyor çeviriyor, bir yere bağlayamıyor. en sonunda ne solcuyum ne sağcıyım diyerek kıvrak bir tutum sergiliyor. karşısına ggeçip iki kelam edecek değerde bile bulmuyorum kendisini.
o da trabzonlu.
her zaman doğruyu söyleyen ama doğruyu da bi söyleyip bi söylemeyen insandır, duygusaldır, bizdendir.
http://www.youtube.com/watch?v=GjrgrYfMQ04
en azından kendi bildiğini söyleyendir. kimsenin paralı kalemşörü değildir.
türkiye'nin ihtiyaç duyduğu gerçek aydın büyük adam.
adıyla, konuşmasıyla, tarzıyla ve duruşuyla kendini diğer yazarlardan sıyıran delikanlı adam gibi adam yav.
türkiyenin en iyi hikaye yazarı.

(bkz: ihtiyar kemancı) (bkz: arkası karanlık ağaçlar)
(bkz: edebiyat dersleri)

ve ülkenin en evvallahsız yazarı.
paralı kalemşörlere karşı, bilgisi ve keskin kalemi ile savaş açmış olan "Türk" aydın.
fettullah gülen medyasının sürekli bok attığı büyük kalem.
leman'daki manyak yazılarından dolayı kendine garip bi sempati duyduğum, enerjik, eğlenceli ve zeki insandır. yazdıklarının yanında eğer siyasete atılırsa çok iyi olacaktır diye düşünüyorm.
bu kadar ağır eleştirilerin ardından hala rahatlıkla gezebilen, konuşabilen ve düşünen bir aydındır.
gizli organizasyonlar tarafından korunduğu kanaatindeyim.
gizli ef bi ay ajanıdır.