bugün

https://youtu.be/S_uNrChLjOQ?si=moxPslHX-CMdv3M_
(bkz: ajan)
bu adam nereye kayboldu?
bu adamı 2007-2008 civarı çok izlerdim. o zamanlar baya ilginç gelirdi söylemleri.

sonra sonra “işte nihat genç’in kitaplarını herkes okuyor, aydın doğanlar vs” diye kafa sikmeye devam ettikçe soğudum. Hikayeleri fena değildir, hakkını vereyim ama öyle aman aman bir edebiyat dehası havalarına girecek kadar etkileyici de sayılmaz.

Siyasi içerikli kitapları (2007 sonrası) aynı tv’deki gibi bir konuşma üslubuyla yazıldığından okuyasım kalmadı. kısaca kötü.

Ama leman dönemlerinden “Köpekler, ruslar, bazı hususlar” ve “amerikan köpekleri” makaleleri okunmaya değerdir.

Bir gençlik hevesiydi nihat genç. Daha fazlası kekremsi oluyor, zorlamamak lazım.
Geçim derdi yaman iş.
Hele vasat altiysan ve sifir yeteneksen
Perinçegin attigi çorba parasina mecbursan of of.
https://twitter.com/barba...ukjWW8uVQoU2Zmiw&s=19
Şerefsiz gandi yazısında ki şu paragraf yeterlidir her şeyi anlatmaya.

--spoiler--
Yanına bilim adamlarını almış, doygun, rahat, sakin, güven verici bir siyasi portre çizmek elindeyken SEKS KASETLERi’yle iblis görüntüsü verecek kadar alçak ve kuklasın!

Coşkuyla heyecanla umut verici marşlarını söylemek varken, milli düşmanları yanına alıyor toprağını satıyor ve insanları kusturacak kadar iğrenç seks kasetlerinin oyuncağı haline geliyor getiriliyorsun!
--spoiler--
ünlü gazeteci, düşünür ve konuşur ve de uzun saçlarını kestirdikten sonra havası sönen erkekler lokali eşbaşkanı.

aydın insan memeden uzak yaşayan insandır" vecizesiyle aydın olmak için meme diyeti yapılması gerektiğine işaret eder.
Çevirmeden, evirmeden, kıvırmadan neyin ne olduğunu söylediği için fetöcüler, liberaller, kürtçüler tarafından hedef alınan yazar, aydın, bu halkın, anadolunun vicdanı olan nihat abimiz.

Babacanın, davutoğlunun kurtaracağı memleketin ta .... demiş.

Eee? Yalan mı ulan? Ühüü akp li diye zırlıyorsunuz utanmadan. Sizin masaya oturduklarınızın alayı eski akp li, eski akp li tiplere laf eden akp li mi oluyor yarım akıllılar?

Akp gitsin diye fetöyle, kürtçülerle, türkiyeyi bu hale getiren eski akp lilerle iş mi tutulur zavallılar.
Adamdır adam. Erkek oğlu erkektir. Net.
Olm ben bu adamı görünce duygulanıyorum. Ortaokulda kitaplarını okurdum o yaşta. 13-14 yaşında aq.

Yıllarca islamcı olduğum için övemedim hiç. Şimdi övüyorum rahat rahat. Cumhuriyet aydını bu adam. Evirmeden çevirmeden kıvırmadan konuşan sayılı adamdan biri.
eskinin saygıdeğer şahısları yaşlandıkça bunamaya, kafayı yemeye başladılar. kim bilir ne çok duyuyorlar ki bu sözleri, sürekli sonra da bize kafayı sıyırdı, bunadı, komployla kafayı bozdu diye eleştiriler geliyor diyorlar.

bakmayın siz bir çok kişinin kafa gidik artık. sadece bazıları belli etmiyor ya da çok dikkat ediyor...
Maalesef seninle 2012 yılında çekildiğim fotoğrafı sildim Nihat genç.

Sen kafayı yemişsin!
Benim için bitmiştir. Atatürk'ü aşağılamak, hakaret etmek isteyen bir ton yobaza malzeme vermiştir. Akli dengesi de yerinde degil bence.
soyismini değiştirsin. genç yerine ilgi budalası, bunak vs. yapabilir.
Kaynak olarak mabadını kullanır aynı fesli gibi.
Artık fessiz kadir diye andığım müptezeldir.
Veryansın TV'de kimi videolarını izlediğim ve Fetöcülere, altın günü masasına, tarikatlara, liberallere, iktidara, Atatürkçü görünen tiplere vesaire bolca giydiren şahıs. Bugün şöyle bir islamcı bazı youtube kanallarına falan baktım da kaynak vermeden Makbule hanımın zorla kısırlaştırılması iddiası ile maalesef bu gibi Atatürk düşmanlarına malzeme vermiştir efendim, evet.
Adam gibi adamdır.

Fethullahçılar, islamcılar, liberaller sevmez kendisini. Çok şükür.
Radikal kemalist teorisyen in fikir babalarından biri.

Puhaha lan bu ulusalcılar varken kadir feslisine gerek yok.
https://twitter.com/Tamga.../1604059535693455362?s=19
Tengir budun bu Trabzonlu üstadın ne diyor
Lan bu iftirayı fesli kadir bile atmadı.
hdpkk'dan barış, fettuşilerden demokrasi, abd'den insanlık, evveliyatında madımak katliamı olanlardan ab ile uyum bekleyen gerzeklerden değildir.
bundan ötürü sevilmez.
(bkz: Trabzon Rize ukalalığı)
https://youtu.be/Ucwabuyyf1U
kemalizmin yılmaz savunucusu. ideolojisine din gibi bağlı.