nescafe ve diğer yapancımarka kahvelere karşı türk sektörürnünde ürettiği adı da (bkz: kahve dünyası) olan ve hatta cafe crown (ülkere ait olan)'nun üretimimni yaptığını bildiğim kahve markası.her çeşit kahve mevcuttur; özelliklede türk kahvesi muhteşem.
içilebilitesi güzel olan nescafe
3 ü 1 aradasına henüz kavuşamadığımız nescafe
sütsüz, kremasiz ve şekersiz tadi pek hos olmayan nescafe. süt ve sekerli iciyorum diyorsaniz tadi süper olan nescafe.
kavanozunda bir bardaklık kaldıysa; insanda son sigara etkisi yapan kahve. en azından bende öyle... hafız bitmiş amk koca kavanoz!

bi' bardaklık kahve vardır ama siz onun yarısını alıp, yarım bardak kahve yaparsınız ki onunla beraber iki sigara içebileyim diye!

o değil de; şu an bülent ersoy gelse elinde nescafe gold ile; 2 hafta para almadan dolanırım onunla, o derece krizim geldi ve kahvem yok! ama saat 9'a kadar vakti var, 9'da okula çıkacağım hafız sonra siddin sene bulamaz beni...
içimi nefis, kokusu davetkar *, sigarayla muhteşem giden, soğudunda bile tek hamlede mideye gönderilebilen * ama sıcağı tavsiye edilen ve şu anda yokluğunu çektiğim amkmunun kahvesidir.

(bkz: kahve krizi)

edit: artık kedinin ciğere bakması misali uzaktan baktığım kahvedir. (bkz: gastrit)

ama bazen her şeyi göze alıp bin bir acı ile içiyorum bu mucizeyi.
'kokusunda davet var' sloganını sonuna kadar hak ediyor kendisi.
jacobs monarch dururken esamesi okunmayacak kahvedir.
kaynatılmış süt ve bir adet splenda tatlandırıcı tablet ile ''süper kombinasyon'' yapabileceğiniz kahve türüdür..kesinlike kaynar su ile değil kaynar süt ile yapınız..
kahve kreması ile karıştırılınca tadı bozulan içecek.

ya ben dengeyi tutturamıyorum, ya da bu içecek sade içilmesi için üretilmiş.
klasik çeşide göre daha sert olan içimi güzel hazır kahve.
(bkz: nescafe gold)
fiyatı kalitesiyle eşdeğer giden görüntüsü ve tadı classicten bin kat daha güzel olan kahve.
classic eğer kahveyse bu başka bir şey valla.
kendine yeni kavanoz bulmuş kahve.
üçü bir arada olanı diğer tüm muadillerini ezip geçmiştir. söyleyip geçiim dedim.
biraz yağsız veya yarım yağlı sütle harika bir kahve deneyimi yaşatandır.
az önce devrilmiştir. sade içilmesi tavsiye edilir. süt ile içilecek ise şayet suya beşte bir oranında sütten fazlası katılmamalıdır.
sade ve yumuşak içimiyle 3 ü 1 arada nın pabucunu dama atabilecek güce sahip kahve.
hemi de uyku kaçırıyormuş, bahele bah.
geceleri uzatan kahve. hunharca içiniz efenim.
en sevdiğim kahvedir. diğerlerinden farklı bir tadı var. ama kesinlikle sütsüz ve şekersiz içmem bu kahveyi.
üzerinde yumuşak yazıyor ama sadece su katılarak içildiğinde bildiğin çarpar abiii kahvesi.
normal nescafeden yumuşak olduğu iddia edilen çöp. çöp olduğu kesin ama yumuşaklık konusunda aşırı bir fark göremedim.
tartışmasız granül kahve kategorisindeki en iyi kahvedir. yapabiliyorsanız kahvenizi kahve çekirdeğini öğüterek yapmak en güzelidir ama zamanınız yoksa veya uğraşamam diyorsanız gerçek kahveye her anlamda en çok yaklaşan şey nescafe gold'dur. unutmadan şunu da ekleyeyim granüllerin yanmaması için suyu kaynattıktan sonra 1 dakika bekletin ondan sonra üzerinlerine dökün. farkı hissedeceksiniz.
200 gram maliyeti 2 liranın altında iken marketlerde millete 22 tl ye sokulan nestle kazığıdır. milletimiz sivri kazıkları sever .
aşık olduğum kahvedir. kahve konusunda tartışmasız en iyisidir. günde 6-8 bardak içtiğim şaheserdir.