bugün

entry'ler (64)

üniversiteye giden kızın asıl amacı vurdurmaktır

"bu neyin kuyruk acısı?" diye sormak istediğim tespit(!)

the net

sandra bullock un filmi tek başına o kadar güzel götürdüğünü farketmemenin imkansız olduğu güzel bir film. aslında bir çok konuda ileri görüşlü bir film diyebiliriz. bilgisayarlarla ilgilenen çoğu insanın sevebileceği tarzda.

counter oynarken bağıran velet

terbiyesiz velettir.net.

zall deyince akla gelenler

titriyorum şahsen.

2 broke girls

zaman geçirmek için izlenilecek dizilerdendir diye başladığım fakat giderek ısındığım bir dizi. ayrıca sophie' nin "horrible horrible" diyişine de bayıldıldığım doğrudur.

tek çocuk olmak

ne demek bilmediğimdir. halimden memnunum. hatta bir tane daha kardeşim olsaydı daha iyi olurdu diye düşünürüm hep.

23 mart 2014 ygs

girenlere başarılar dilerim. hak eden herkesin emeğinin karşılığını almasını dilediğim sınavdır. ben aldım darısı sizlerin başına..

ygs ye tayt giyip gelen kız

gayet normal kızdır. bırakın kızları nasıl rahat ediyorlarsa öyle giyinsinlerdir.

bazen gelen herkesten nefret etme hissi

sadece ergenlerde görülmeyendir. her insanın hangi yaşta olursa olsun başına gelendir bence. ama kısa sürer tabii. normale dönme aşamasından sonra insana tuhaf bir umursamazlık gelir..

if i had a heart

değişik ama güzel bir müzik. breaking bad sağolsun.

zeki insan

belli bir duruşu olan insandır. bakışlarından, hal ve hareketlerinden anlaşılabilir istisnalar olabilir tabiki ama şu ana kadar yanılmadım. ha bir de bir insanın zeki olduğunu anlayabilmeniz için en az onun kadar ya da ondan daha zeki olmanız gerekir.*

burn my shadow

mükemmel şarkı. klibi de muhteşem olandır ayrıca .

01010101

içiniz ne fesatmış sizin çıkarımlara bak. bilişimle bilişip duran bir yazardır kendisi halbuki ..

parle moi

eskileri hatırlatan şarkıdır. hala dinlerim orası ayrı.

insanlara kızmak

kızmayın onlara. sonuçta hepimiz hatalı birer 'kod'uz*

duygusuz olmak

olmaya çalıştığım ama tahminimce olamayacağım şey. şu anlık iyi gidiyor ama bakalım..

aşık olamamak

en sevdiğim yönüm.

bir kızın neden sevgilisi olmaz

en iyisini yapar. onla mı uğraşıcak. akıllı kızdır

kızların erkekleri etkilemek için yaptığı şeyler

yapmacık davranmamak olabilir..

evlenmek istemeyen kız

aşırı zeki bir kızdır. aferindir ona. buradakilerin aksine beynini bazı şeylerle bozmamıştır..