bugün

hazır kahvelerin en iyisi. şu anda yudumladığım ve hayatımın olmazsa olmazlarından. nescafe kadar popüler ve yavşak olmaması da ayrı bir asalet ve güzellik katıyor jacobs a. o kendine has loş yeşiliyle paketi bile huzur veriyor insana. hele bi de açılınca yaydığı koku...

(bkz: allahım sana geliyorum)
ağır aromalı olan en iyi kahve. buna alışınca diğerleri boş geliyor be insana. ayrıca evde kalmamış krizlere girmekteyim şu an. *
hazır kahvesi damakta müthiş bir tat, odada hoş bi koku bırakan yakubun kahvesi.
yoğun aromalı kahve. kahve dünyasının şahı, padişahı.
zamanında sinemelarda filmden önce hep reklamları çıkardı. yakışıklı bir abiyle, ilik gibi bir abla, kokusunda davet var mottosuyla birbirlerine yamanırlardı. hep özenirdim... zaten ismi olsun, kutusu olsun inanılmaz şık. alınca kendimi daha bir elit hissediyorum lan. içerken hayallere falan dalıyorum, kendimi new york'ta 5+1 çatı daireside zannediyorum. kurukahveci mehmet efendi 2, bu 6 ytl. o kadar da lüksümüz olsun be.
Kahve delileri için tapılası bir üründür.Ama yok eğer ayda bir türk kahvesi içip nescafe 3ü 1 arada kullananlardansanız uzak durmanız gereken bir üründür.Sert tadı ve baştan çıkaran kokusu takdire şayandır.alışkın olmayanı çarpar.zaten bu kahve dediğin illet içki gibidir.ağzını 3ü 1 aradalara alıştırdıysan (içki dünyasında karşılığı tuborg bira) elini monarchtan (jack daniel's) uzak tut
uyandığımda ilk aklıma gelen. altı senedir vazgeçemediğim kahvedir.
nescafe'nin gold ürününün bile eline veren müthiş ötesi kahve.
monarchın, nescafe gold un eline verdiği doğrudur. içtikten sonra ağızda bıraktığı acının hastasıyımdır. sırf bunun için tercih edilebilir. bana göre en iyisidir. candır. canandır.
eski reklamını hiç unutmam, sikişmek için sevgilisini eve atan erkek kahve kokusu ana babasının yatak odasına ulaşmasın diye kapının altına atkı koyardı. hey gidi, bari kız bir şeye benzeseydi..
içtikçe insanın kahve budur diyesi gelen sağlam kahve.
süpersonik hazır kahve. içtikten sonra kesinlikle dinç tutuyor bir süre denilendir. yine de uykusuzluğun sonu ölüm bu gidişle...*
en iyi hâli marlboro kırmızı kısa paket ve çikolata birlikteliği ile çıkan, yağmurlu günlerin güzel dostu.
http://otomatshop.com/wp-...2-gr-%C3%B6nde-150x85.jpg

şunlardan zulaladım epeyi. uyku açma konusunda üstüne tanımam. kahveyi zevk için değil uyanmak için içiyorum. tabi sık değil. sık içilmesini tavsiye etmem. fakat eğer erken kalkıp ders çalışmak vb. olayı varsa uyumamak için bu kahveden için. tadı zehir gibidir gelebilir hayatı güzel olanlara. hayatı zehir olanlara tadı normal gelecektir. hatta lezzetli bile gelebilir.

edit : barkodlarında 869-868 yazıyorsa ürünü alıyorum genelde bu barkod nosu türk malı ürünlere konuluyor. 729 israil barkodu onları almıyorum alınmasını tavsiye etmem.
adındaki yahudilik havasından dolayı sözde boykotumdan dolayı almayıp yerine adeta kahve kokusu bile olmayan, ne kadar katılsa da sütle yapıldığında sadece sütün tadını veren saçma kahve nescafe'yi aldığım markadır. çünkü nescafe daha az yahudiymiş havasında. *
Nescafe istediğimizde elinde kalan jacobsları kakalayan kantinci abi.
nescafe den daha kaliteli olduğu kesindir. ama aynı zamanda çok da acı.
(bkz: perfect taste) **
ikincisi yüzde 50 indirimli olan kahvedir.

Maaşın 863 de 1 i buna gidiyordur ama Olsundur.

görsel
denediğim en iyi çözünebilir hazır kahvedir.
çağdaş'ta 230 gr paketi 16 tl idi. vay arkadaş, nescafe classic fiyatına bunu aldım resmen. olsa hep böyle kampanyalar.
insan bazen küçük şeylerle mutlu olabiliyor, napalım?
şu an kullandığım denenmesi gereken güzel kahve.
Cekirdek kahve cektirin. En azindan taze icersiniz. Jacobs monarch classic flaan hikaye.
mütamadiyen açık marketlerde hali hazırda piyasada bulabileceğiniz en kaliteli filtre kahvedir bana göre. gerçek kahve tadı almak isteyenler deneyebilir. fiyatı biraz uçuk gelebilir ancak 250 gr. olanını 25 tl'ye alabilirsiniz; bu da tek bir kişiye, uzun süre yetebilecek bir miktara sahip.
güncel Önemli Başlıklar