bugün

nescafe ve diğer yapancımarka kahvelere karşı türk sektörürnünde ürettiği adı da (bkz: kahve dünyası) olan ve hatta cafe crown (ülkere ait olan)'nun üretimimni yaptığını bildiğim kahve markası.her çeşit kahve mevcuttur; özelliklede türk kahvesi muhteşem.
içilebilitesi güzel olan nescafe
3 ü 1 aradasına henüz kavuşamadığımız nescafe
sütsüz, kremasiz ve şekersiz tadi pek hos olmayan nescafe. süt ve sekerli iciyorum diyorsaniz tadi süper olan nescafe.
kavanozunda bir bardaklık kaldıysa; insanda son sigara etkisi yapan kahve. en azından bende öyle... hafız bitmiş amk koca kavanoz!

bi' bardaklık kahve vardır ama siz onun yarısını alıp, yarım bardak kahve yaparsınız ki onunla beraber iki sigara içebileyim diye!

o değil de; şu an bülent ersoy gelse elinde nescafe gold ile; 2 hafta para almadan dolanırım onunla, o derece krizim geldi ve kahvem yok! ama saat 9'a kadar vakti var, 9'da okula çıkacağım hafız sonra siddin sene bulamaz beni...
içimi nefis, kokusu davetkar *, sigarayla muhteşem giden, soğudunda bile tek hamlede mideye gönderilebilen * ama sıcağı tavsiye edilen ve şu anda yokluğunu çektiğim amkmunun kahvesidir.

(bkz: kahve krizi)

edit: artık kedinin ciğere bakması misali uzaktan baktığım kahvedir. (bkz: gastrit)

ama bazen her şeyi göze alıp bin bir acı ile içiyorum bu mucizeyi.
'kokusunda davet var' sloganını sonuna kadar hak ediyor kendisi.
jacobs monarch dururken esamesi okunmayacak kahvedir.
kaynatılmış süt ve bir adet splenda tatlandırıcı tablet ile ''süper kombinasyon'' yapabileceğiniz kahve türüdür..kesinlike kaynar su ile değil kaynar süt ile yapınız..
kahve kreması ile karıştırılınca tadı bozulan içecek.

ya ben dengeyi tutturamıyorum, ya da bu içecek sade içilmesi için üretilmiş.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.