bugün

ağaç gibi budamışlar adamı. ama yine de parmaksız yaşanır, alkolsüz yaşanmaz.
(bkz: ercü)
görsel
Hayali bi karakter aslında facebookta falan sözler oluyor hep onun adı, fotoğrafı ekleniyor. Belki kadınlar hayallerinde adamı beğeniyor güzel gördükleri sözleri ona yakıştırıyorlar...belki ben hep mustafayı (bkz: mustafa hakkında herşey)sevenlerdenim o yüzden ısınamıyorum hiç bilmiyorum. Oyunculuğu iyi, hatipliyi iyi ama enerjisi yok.
Şu son filmden kazandığını da gümüşlükspor'a yatırdığıni da duyunca. Neyse.
Gerçekten var öyle biri ya. Çapkınlığıyla tanınan bir iş adamı.
Türkiye'nin büyük balonlarından. Hiçbir özelliği yok bu kim amk niye ünlü bu kadar
görsel
(bkz: gerçek hesap bu)
Yalnız kalmakla ilgili bir sorunum yok. Sadece nefesini sevdiğim birinin yakınlarda olması beni rahatlatır…
Seni bir kere yüzüstü bırakan bir kere daha bırakacaktır. Seni bir kere satan yine satacaktır. Seni bir kere aldatan bir kere daha aldatır. Bir kere seni kıran, seni defalarca kıracaktır. Affetme ! …
önümüzdeki bölümünde bodrum masalı dizisinin ekibine katılacak olan oyuncu.
sol tayfanın şişirdiği balon muhalif. oyunculuğu hakkında bir fikrim yok.
Hayatını bilmem ama gerek sinemada gerek televizyon dizilerinde oynadığı rollerin hakkını veren bir oyuncu.
Bodrum masalı dizisinde artık bora karakteriyle sahalara dönen efsane bir o kadar başarılı ve sevilen oyuncu, hoşgeldin.
Ergen dizisini izlettiren oyuncu. Ağzını burnunu yidiğiiimm.
Bodrum masalına 2 3 bölüm önce dahil olmuştur. Hatta futbol takımını bile konu ettiler. Çok büyük adam.
iyi bir oyuncu yakın zamanlarda kendi hayatını anlatan bir kitap yazmıştı.
En sevdiğim ünlülerden. Bir kere hem oyuncu hem şair hem de yazar. Çok kaliteli insanlardan. Hatta bu sözü çok meşhurdur.

--spoiler--

Tam karakterin oturacakken sandalyeyi çekmişler sanki...

--spoiler--
alkış ona alkış. hali, tavrı iyidir. iyi de oyuncudur.
taşaklı yapısı falan kalmayan adam. içen adam sağlam değildir arkadaşlar, tam tersine dayağa ve ölüme çok yakındır.
Son filmin sana yakışmamıştı ikimizin yerine. Senin için sıradan olmuştu.
Bazen, bazen, bazen..
görsel

Aynı tayyip gibi bakıyor.
Sosyal medyada uydurma sözlerin hepsinin altına adı yazılan oyuncu. Evet.
Aşırı abartılmış kişidir.