bugün

iyi oyuncu,yakışıklı,yakışıklılığının derecesinden kat kat fazla karizmatik,sesi güzel insan..burdaki vasıfsızların bu adama bok atması da hakkaten güldürüyo
Oy verirken çekilen fotoğrafta parmaklarının kesildiğini görünce ah be Nejat abi içmeyeydin şu mereti dediğim Bodrum Gümüşlükte beach voleybol oynama şerefine eriştiğim yüce şahsiyet güzel insan.
bu adamda tam uludağcı tipi vardır.
Artık pek öyle eskisi gibi işlemediği konusunda rivayetler olan eski oyuncu, yeni alkolik.
kayıplara karışmış eski ünlü oyuncu. son zamanlarda amatör futbol kulübü ile ilgilenmektedir.
Mahalle delikanlısı tipli adam. Evet.
Sosyal medyada bir çok sözün altına ismi konan oyuncu. Altı üstü oyuncu lan filozof ettiniz adamı ergenler. Evet.
eskiden kardeşi behzat ile cok neşeli yarışma programları yapan sevilen şovmen. özledik.evet.
https://twitter.com/necat...status/674676324657598464

bazen türkiye'de ki solculara acıyorum lan. adamların aydını bu amk.

ortaokulda solcu olan ergenler bile yapmıyor artık bunları.

herkesin ortak kanısı olan, doğru bir şey söyle ==> sosyalizmle bağdaştır ==> slogan at ve bitir. sscb'de çocuklara verilen değer hakkında iki kelam edelim desek ne geveler acaba?

komik adam vesselam.
Oyunculuğunun neden bu kadar övüldüğünü bir türlü anlayamadığım adam,oynadığı bütün işlere baktım mimik diye bişey yok adamda,en çok övüldüğü filmleri özellikle dikkatli izledim yine sıradan yine sıradan.Haa ses tonu karizma ona laf yok fakat oyunculuk vasat,ergen şişirmesi.
Kadir inanırın günümüz zamanında ki izdüşümüdür.
Abi gibi olan aktör.
Gelsede iki dal sarıp, içki içsek.
behzat ç'deki ercüment çözer performansı unutulmazdı. türkiye'den joker rolüne gidecek tek isimdir bence ve iyi bir oyuncudur. allah uzun ömür versin.
günden güne tanıyamadığım adamdır! Şuanda Gümüşlükspor kulubünün başkanlığını yapmaktadır. gümüşlükspor'un attığı golle sevinçten kafasını duvara çarpmıştır. nasıl bir sevinçtir ki, kafasından akan kana rağmen yüzündeki gülümseme görülmeye değer!
hdp lidir. hatırlatmakta fayda vardır.
hiçbir boka yaramayan serseri. leş gibi bir hayat sürmektedir. kendi iradesinin dışında, zevki sefaya kapılmış gidiyor. götü göbeği salmış, oyunculuk hak getire. bizimkilerde buna özgür yaşamak diyor. pes amk.
Fazla romantik ipne. Gerek yok.

(bkz: marjinal sevgi oranı)

Bu oran maksimum sevginin neden sonra surekli azalacagini anlatır. Olay bu.
Özel hayatı beni ilgilendirmez,alkol sorunu da fakat hastayım ses tonuna.
sosyal medyada abudik gubidik sözlerin altına bu arkadaşın adını yazıyorlar millete gazlıyorlar. evet.
https://www.youtube.com/watch?v=HzsRsFA48D4

ama söylemek gerekir ki bahsettiği hanzolardan ben de zerre hazzetmem
ülkeye hiç bir faydası olmamış ama kimseyi taciz etmemis , kimsenin hakkını yememiş , insanların acılarıyla dalga geçmemiş , kendi vatandaşına hakaretler yağdırmamış , rüşvetle yürümemis , kimsenin bir taraflarının kılı olmamış , kısaca kimseye zararı da dokunmamıştır
görsel

Üstat yine çok mühim bir konuya parmak basmış, tebrik ederim.
abi fena 101 oynuyor soyadının hakkını veriyor.
görsel
fenerbahçe li olması dışında oskarlık oyuncudur.