bugün

siyahi bir zat'in onunde soylenmiyecek bir sozcuktur.(bilhassa yuzune karsi...)
ingilizce argoda 'pis zenci' manasına gelen kelime..
siyahi bir amerikalıya kesinlikle söylenmemesi gereken söz..
tekirdağ merkezli bir radyo istasyonu olan radyo 59 un tartışmasız en iyi dj i, dinlenebilecek bir kaç radyocudan biri. tekirdağ çapında tanımayanı yoktur, trakya çapında da iyi bilinir. (bkz: herkesin sevgilisi)
etinin ürettiği bir bisküvi.
ispanyolca siyah..
(bkz: eti negro)
(bkz: white trash)
(bkz: nigger)
(bkz: thug life nigga)
Italyan bir futbolcu eskisidir. Glasgov rangers'in forvet hattinda oynar leblebi gibi gol atardi. marco idi ismi yamulmuyorsam.
kakaolu bıskuvi arasında krema olan tadını cok sevdıgım etı tarafından uretılıp pıyasaya surulen lezzetlı bir biskuvi...
ayrıca amerika'daki latino çete kültüründe çetedeki siyah mensubalara verilen isimdir.
bir zencinin önünde yenmeyecek bisküvi.
çocukluk bisküvisidir.halleyin kardeşidir.yerken anne kokusu bırakır.uzun süre yenmediğinde özlem duyulasıdır..
şuan çayıma eşlik eden bisküvilerin kralı.
Yazın sokakta bulduğumuz köpeğe koyduğumuz isimdi.simsiyahti, kipkivircik bir şeydi.yanımızda sadece 1 gun kaldi.sabah bir baktık ki kaçmış adi.
Reklamlarında her yiyenin orgazm olduğu ürün. Bu reklamlar yüzünden uzun zamandır yemiyoruz kendisini.
negrosuz bir süt ve özellikle sütsüz bir negro düşünemiyorum. yıllardır yiyorum, bıkmıyorum. tek sorunum çok kısa sürede paketi bitirmem..o derece.
(bkz: nigga)
eti'nin faşist bisküvisi.*
değeri bilinmeyen, yanında süt varken dünyalar lezzetlisi olabilen bisküvi.
Zencilerin en bi siyah versiyonlarina da verilen isimdir.
ispanyolca'da kara anlamına gelen sözcük. abd'nin oluşmasıyla nigger olmuştur. o da kara köle anlamında kullanılmıştır.

özünde bu kadar masum bir sözcük bakın ne durumlara düşmüş.
bir oreo değil.
ingilizce deyince, 4 ila 8 hafta ceza alinabilecek,

ama yemekte bir zararı olmayan bisküvi,

http://nevaricinde.blogsp...ti-negro-icindekiler.html