bugün

ey put kafalılar!
Lafı eğip bükmeyeceksiniz.
Nedim gibi laap diye söyleyeceksiniz.

Demirtaş katildir hdp pkk'dır, chp de hdpkk'dır ; Ben dedim Adamsın Nedim.
Bu derece kafayı yiyeceği aklıma gelmezdi.

Su içip tadı değişik gelse fetö bağlantısı arıyor.

Ama ben sağlık sorunu olarak yorumluyorum, hapiste ne yaşadığını bilmiyoruz.
Fetö uzmanıdır, ve gündemde tutarak mücadelenin bitmemesi için çalışıyor, geçen gün Cihad yaycıda fetö konusunda ilginç bilgiler verdi.
Akli dengesi yerinde değil.

Net değil.

Bok yuvarlansa fetö der mi bir insan?

Yazık.
Zamanında FETÖ'ye çok yüklendiği ve gerçek bir araştırmacı gazetecilik örneği sergilediği için Ergenekon'dan içeri atılmıştı. 20 ay sonunda kendisine yapılan haksızlıklar ortaya çıkınca serbest kalmış ve benim gibi kendisine değer veren pek çok kişiyi mutlu etmişti.

Ama hapiste ne yaşadıysa görüşleri olmasa da tavırları değişti. Örneğin FETÖ'nün tek sorumlusu yine FETÖ ve bunun iktidarın cezalandırdıkları dışında hiçbir siyasi ayağı yok. Millet ittifakınını oluşturan parti başkanlarının "Kanun hükmünde kararnamelerle içeri atılan hakim, savcı ve askerlerden masum olanları göreve çağıracağız" demesini bu günkü yazısında konu yapmış. Millet ittifakı sözüm ona bütün teröristleri, bütün FETÖ'cüleri tekrar devlete yerleştirecekmiş. Falan filan...

Ya Nedim Kardeş, sen hapse atılınca sana komplo yapıyorlar da 11.000 kişi var bu şekilde içeri atılan, bunlara komplo yapılmış olamaz mı? Kendinin masum olduğunu ifade etmek için Avrupa Birliği ülkelerine kadar saydırmıştın da seninle aynı duruma düşmüş bu insanlardan kaçının masum olabileceği hiç mi aklına gelmez? Hadi diyelim ki masum da değiller... Peki bunları bulundukları göreve kim getirdi, nasıl yükseldiler ? Kendi çekmiş bir insanın kendisiyle aynı duruma düşmüş insanlar hakkında nasıl bu kadar empati yoksunu olduğunu anlamakta zorluk çekiyorum.

Nedim Şener'in Silivri'ye girdiği gibi çıkmadığına inanıyorum. Orada ne yaşadıysa psikolojisi, konuşması, tavrı, kısacası herşeyi değişti. Kolay değil tabi, herkes kaldıramaz. Bundan dolayı onu da suçlayamıyorum. Umarım bir gün yaşadıklarını, ona orada neler yaşattıklarını tüm gerçekleriyle öğrenme şansımız olur.
güncel Önemli Başlıklar