bugün

o kadar bombaydı, kurşundu, patlamaydı kaç kurtul. gel gör ki, kalpten gideyaz.
ömürlük '' aspirine'' şifresi yazmış oyuncu.
gerçek adı muhammet necati şaşmaz.
Bir iş görüşmesi için Amerika"ya giderken abisi tarafından aranıp film setine sokulan adam. ilk başlarda oyunculuk adına çok fazla bir şey vermemişse de hep saygı duymuşumdur. Şimdilerde adından başarılı bir jön olarak da bahsettiğimiz halk kahramanı.
kendisinden 21 yaş küçük ömer lütfi mete'nin yiğeni ile evlenen sözde oyuncu, neden ''sözde oyuncu'' dedim çünki adam kurtlar vadisi dışında bir dizide oymadı ki, adam kurtlar vadisi dizisi ile parayı çukka yaptı, oyunculuk dan inşaat sektörüne el attı, bir yardım kuruluşuna yardım mı yaptı, hangi tiyatro oyuncusu ile beraber bir projeye imza attı, kurtlar vadisindeki rahmetli süleyman çakır yaşasaydı bu adamın yüzüne tükürürdü.
1.73 boyunda bir oyuncu.
Soyadının hakkını verip senelerdir polat alemdar rolünden şaşmayan adam.
Eh bi de şaş gari. Sıkılmadın mı be daha?
sabah sabah şaşırtmıştır. arsenik içtiğini düşünüyordum ben yıllardır. işin yoksa kurtlar vadisini baştan izle şimdi. hay allah.
günde 50 bardak çay içiyormuş. fıskiye gibi dolaşır artık.
Bu hafta Beyaz Show'a konuk olacaktır.
kısa boylu ve gerdanlı halk kahramanıdır.
başbakanla görüşecek olmasına hala anlam veremediğim oyuncu. gerçekle hayal ürününü toplum olarak hala ayırt edemiyoruz.
görsel

ahahahha
görüşmeden sonra kgt ile beraber taksim'i eylemcilerin başına yıkacaktır.*
gezi parkı olayları konusunda, başbakanla görüşecek oyuncu. ne diyem?

http://inciswf.com/1298717011.swf
başbakanla görüşmüş şimdi de açıklama yapmakta.
dublörümü çağırmadım kusura bakmayın diye espri yaparak girdi olaya.
bize nazar değdi diyen insan.
twiitırımız var dedi an itibari ile.

hacı o bizim değil yahu. mynet sandı siteyi.
an itibarı ile tayyip'le yaptığı görüşme sonrası, bir şeyler anlatmaya çalışıyor ama beceremiyor.

birazdan; ben buraya niye çıktım, çıktımda çıkmadım mı dedim diyecek gibi duruyor.

adam cümle kurmaktan aciz. alakasız alakasız konuşuyor.

(bkz: mehmet topuz 2)
kafasındaki sorulara başbakanla görüştükten sonra cevap bulmuş kişi.
başbakan sevdalısı.
ne zırvalıyor lan bu satılmış denilendir.
taksim gezi parkı olayları ile ilgili recep tayyip erdoğanla görüşecekmiş.şaşırtmıştır.
*
an itibarı ile verdiği demeçte 'bin tümce kurup bir şey söylemeyen adam' görüntüsü vermektedir.
ahahahah bu ne lan.
cok konusan ama hicbi sey soylemeyen adamdir.
ahah bu kadar bos konusanini gormemistim daha once
Allah şaşırtmasın dediğim kişidir.
güncel Önemli Başlıklar