bugün

Sevilendir.
Cumhurbaşkanının kabul ettiği demet akalın ile hande yener mi sanatçı? Ya da fatih ürek, bülent ersoy, gibi dönmeler mi? Gerçi Müslüm babaya ay iğrenç ne kadar banal diyen puştlar sonradan bizi dışlayıp müslümcü kesildiler başımıza. Ne kadar garip bir ülke...
görsel
Malın teki ezhelle müslüm gürsesi karşılaştırmış hay sizin beyninize sinyal götüren nöronları...
Almanlar Müslüm´e Türkiyenin Johnny Cash i diyorlar...
bende diyorum...
Aleme Küstüm - ilacim Müslüm
onun sesini begenmeyenleri anlamiyorum!
Bir de bu adama sanatçı diyenler ezheli küçümsüyorlar. Bizi dünyaya tanıtan ezhel mi yoksa vücudunu kesip, karısını döven müslüm mü?
Moderasyon uyuma, bu başlığı dava etseler Türk büyüklerine hakaretten örgüte sokarlar hepimizi meledirler lan!
daha düne kadar filmini izleyince, sizden iyi müslümcü yoktu amk.
Müslüme laf atan arkadaşlar pempe panjur hayatlarına dönüp lolipop yalamaya devam etsinler.
sanatının kalitesi hakkında kuşkuya düşüren ülkedir.
görsel
ebru yaşar dinleyen cankan hayranı kimselerin hezeyanıdır.
ekseriyetle protest ve türk hafif müziği dinleyen biri olarak ön yargısız bir şekilde 1990 öncesi müslüm gürses şarkılarını dinlemenizi öneririm.
sanat değerleri ve kültürü konusunda insanı kuşkuda bırakan ülkedir.
kendisi hiç bir zaman sanatçıyım dememiştir

bu kafalar fazla bonzai den mi ???

orhan gencebayın sanatçı

recebin lider sayıldığı ülkenin

bonzaici gençliğinin saçmalıkları.
RTE gibi biride cumhurbaskani sayilir.
şarkı yapmak, söz yazmak, beste yapmak, enstrüman icra etmek, ancak eseri yorumlayan olursa anlam kazanır.
müslüm gürses, türkiye'nin en iyi yorumcularından belki de birincisidir.

paramparça ile teoman'ı,
sigara ile şebnem ferah'ı
nilüfer ile zeynep casalini'yi
tutamıyorum zamanı ile kenan doğulu'yu
sensiz olmaz ile bülent ortaçgil'i
son pişmanlık ile nilüfer'i
ikimizin yerine ile tarkan'ı yorumculuk anlamında gömmüştür.

müslüm baba gibi bir yorumcu, dünyanın her yerinde sanatçı sayılacağından, gayet normal bir durumdur.
türkiyedir. ki zaten adam sanatçıdır.

''gogleye'' yaz bir arat bakalım adam ne yapmış ne etmiş. entelektüel oldun tebrikler.

al 10 saniyede bulunan bir bilgi. http://www.turkcemuzik.co...l%C3%BCm-G%C3%BCrses.html

--spoiler--
605 söz
--spoiler--
arabesk dinlemenin yavşaklık olduğunu idda eden moronların da yaşadığı ülkedir aynı zamanda.
bu coğrafyayı müslüm babaya, arabeske mahkum edenler utansın..
(bkz: sayılmak)

bizim ülkemiz değildir.

bizim ülkemizde müslüm gürses sanatçının hasıdır.
(bkz: zoruna mi gitti gardaş zoruna)
Uyuşturucu kullanan ve arabesk söyleyen herkese "baba" diyen bir toplumun eseridir bu kişiler. Merak ediyorum bazen, fatih ürek'te bir gün arabeskçi olsa acaba ona da baba der mi bu millet? Onlara sanatçı gözüyle bakan ve sanatçı diyen, gene bizim insanımızdır maalesef.
böyle bir ülkedir efendim.

http://galeri.uludagsozlu...%b1g%c4%b1-bir-%c3%bclke/
seninde insan sayildgini goz onune alirsak pek de yanlis olmayandir.
mastürbasyon yaptığı kağıt havluyu sergileyen adam (bkz: bedri baykam) sanatçı oluyorsa bu adam da olur ki hası olur. söylemeyeceği şarkı da yoktur. önyargılardan bir kurtulun hele.