bugün

yonja,hi5 vb.. gibi sitelere oranla daha kaliteli olduğuna inandığım,insanlara kendi müziklerini tanıtma imkanı vermesi de ayrı bir güzellik olan arkadaşlık sitesi.
uyeliğin herkese açık oldugu ayrıca myspace music kısmında grupların ve diğer sanatçıların parçalarını dinleyebilirsiniz. maksimum 9 foto koyabiliyorsunuz ve çeşitli html kodu oynamalrıyla profilinizdeki görünümü değiştirebiliyorsunuz. milyonlarca üyesi ve çok da zengin bir patronu vardır.
adresi: http://www.myspace.com
sürekli meraba tanışalım mı diye mesaj gelmeyen, yonjadan ve hi5tan kat kat kaliteli, resimlerin yanında videoda eklenebilen güzel site.
fantastik insanları burada görmek mümkündür, eğlencelidir.
örnek vermek gerekirse :

http://profile.myspace.co...ile&friendID=63514981
bir pc ve bir internet baglantisina haiz herkese katilip kendini ve/veya sanatini sayfalarina ekleyebildikleri videolar, resimler, linkler ve mp3 ler sayesinde tanitabilme fısratı sunan, güzide insanlarin yanisira son derece sacmasapan insanlarinda mevcut oldugu site..
türk kızlarına mesaj attığınızda "defol git hayvan", "iğrançsın", "manyak mısın be defol git" şeklinde cevap aldığınız, aynı mesajın ingilizcesini bilimum gavur kızlarına attığınızda ise esprili ve sıcak bir şekilde karşılık aldığınız süper bir arkadaşlık ve eğlence sitesi.
ozellikle amerika, ingiltere gibi ulkelerde gencligin zamaninin cogunu ayirdigi, asli olarak manita yapma gorevi olan, ayni zamanda bi dostluk ortami olusturulmaya calisilan sitedir. insanlar akil almayacak derecede sitelerini dizayn ederek kendilerini ifade etmektedirler, bi ton mok pusur koyarak sayfalarina, "zamaninizi burada mi harciyosunuz huleyn!" dedirtmektedirler.
http://www.myspace.com/unadornedband
150 milyona yakın uyeye sahip olan. (türkiye nufusunun 2 kati eder) arama motorunun google desteğini aldığı. artık her müzik grubunun bir sayfası bulundugu dev bir olusum.
[ön edit]: bu entry hayal ürünüdür. gerçek olaylarla alakası yoktur. ironiktir, geyiktir.

sanal alemin sonsuz bürokrasi halkalarından biri daha.

yahu yonja dedin girdik,hi5 dedin üye olduk, msn dedin zaten yaşamsal bir organımız gibi oldu. sosyomat dedin onu da yaptık, msn spacemiz var allaha şükür. sözlükte de yazıyoruz işte. hala internet üzerinden bi hatun düşüremedik.*

şimdi bi de bunu çıkardınız myspace ney arkadaşım? *

vallahi devlet dairesinde onay bekleyen vatandaşa döndük. iki kat aşşağı in, üç yandaki vezneye git, bu gün git yarın gel; sürekli yeni bi istek yeni bi icat. isyan ediyorum artık yav.

kıllanıyorum "amaç bizi yıldırmak mı acaba?" diyorum bazen.

şu çabayı reel piyasada sarfetsek çoluğumuz çocuğumuz olurdu ya hu!..

tamamen safsata tamamen şeytan icadı..
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.