bugün

(bkz: yonja)
türklerin siber alemdeki ele geçirme operasyonlarından birinin en güzel örneğidir. ülkemin saf, temiz bi o kadar duvarları pençe izleriyle dolu, abazan gencinin işgali altında olan ve her rus kızın listesinde en az 5 türk erkek bulunan arkadaş, sevgili vs bulma sitesi
(bkz: etkin olmayan üye)
turing translator ingilizcesiyle yazılmış yazılarla sık karşılaşabileceğiniz community site filan.

"hi katrine I am hotmail ADDRESS poyrazeser24@hotmail.com ME ARRIVE BE PLEASED I WILL BECOME EVERYTIME I KISSED

katrine Iam meil addres poyrazeser24@hotmail.com YOU CAN FIND ME"
ecnebi yonjası, abazlığın dışa vurumunun yabancılardaki yansıması. hi5.
gittikce turk hegamonyasina burunen arkadaslik sitesi..bu gidisle hebes olacak ismi
Diğer ülke insanlarıyla güzel bir tanışma fırsatı verir.Ya da vereceğini sanırsınız.Bi de bakarsınız ki yurdum insanı çoktan damlamış.Türk'ü,Türk'ün ne oldugunu,Türk'ün gücünü * kendi çapında tanıtmış.Eğer biraz zamanınız varsa yabancı insanlara yapılan yorumlara bi göz atın.Elbet gözünüze takılan akıl dolu yorumlarla karşılaşacaksınız.**
Eğlenmek istiyorsanız tamam,lakin daha ciddi amaçlar varsa pek bulaşmayın derim.
vakt-i zamanında isveçli bir kız için yazılmış bir comment;
senin .mına koyuym
you are so beatiful

ara sıra güzel avatar bulmak dışında kullanmadığım uyuz site.
sanırım bi heves kızlarla tanışıcam şeklinde üye olunan daha sonra pek girilmeyen ilginç bir yapıdır . ama bazıları profilini sürekli güncelliyormuş ama hayatları sanal o kişilerin .
(bkz: netten kız mı ayarlanır)
(bkz: hi5 bana bi kız bulsana allahsız)
sürekli olarak alman, ingiliz, amerikan ve kanadalı ibnelerden taciz mesajı aldıgım hay sizin gibi insan olmaz olsun diye hayıflandıgım site. profile gay deilim diye ısrarla belirtmeme ragmen surekli yok geleyim beni gezdir vay efendim yakısıklısın beraber olalım tarzında mesajlara maruz kaldıgım yer.
kolpa kişiler acarak 'sadece kızlar ben lezim' gibi kendinden bahsederek kızlarla arkadaslık kurmaya calısan abazaların degişmeyen bulusma noktası.
(bkz: hi5 dan hatun kaldırmak)
(bkz: ülker haylayf)
interinet aleminin tikky karargahı
6 sefer davetıye aldıgım ancak merak edıp bırıne bıle cevap vermedıgım muhtemel gerızekalı bulusma noktasıdır.
_rıfkı senin hi5 te ne işin var?
_şey, sosyalleşmek için, dilimizi geliştirelim falan, kem küm..
_e5 e çıksaydın da hi5 te görmeseydim seni rıfkııı!bana bunu yapmıcaktııın. * *
genelde içerde hibeş'e hi5 diyen insanların bulunduğu arkadaş arama moturu.
sen bu kadar tatlı olmak zorunda mısın? ya da hey sen! istersen görüşürüz istemezsen keyfin bilir.. gibi mesajlar atan organizmaların bulunduğu gerzek topluluk şeysi. bi de dilini bilmediğin tipler de gelir uğraş dur.. (bkz: sil gitsin)
yonja türevi, abazalarla dolu, annem yasinda kadinlarin orasini burasini gösterdigi saçma sapan bir sitedir.
kuvvetle muhtemel bir cok kisinin yav ondan da eksik kalmayalim belki bi' seyler duser mantigiyla baliklama daldigi, ancak hali hazirda sevgilisi olan kisilerin ben bu listemdeki karsi cinslerin hesabini nasil veririm diye dusunmesi gereken, onun icin de siddetle empati tavsiye edilen ve eger hi5 uyesi taraf artik listedekileri msn'e eklemeye de basladiysa (hem de hi5 abaza sitesi diye yorumlarda bulunarak, hem de gozum ciksin ki hic bakmiyorum kimseyle konusmuyorum diye atip tutuyorsa) sizin ne hissettiginizi gostermeniz icin
- hayatim hi5'a uye oldum
+ ıghk?! kem kum.. ama bak tamam da yani simdi dengesizin biri gelir bi' sey soyler olay cikar
seklinde baslamasi muhtemel diyalog'a
-iyi de sevgilim sen de uyesin zaten ve birsuru arkadasin var orda tanistigin, yani illa sadece abaza olmayan arkadaslik icin hi5'a takilan "senin benim gibi" (burasi ozellikle vurgulanmalidir) insanlar da vardir bla bla bla.. seklinde sizin de aslinda nasil sacmaladiginizi bildiginiz bir tiratla sevgilinin vazgecirilebilmesi daha olasi site
(bkz: spam)
öss sınavına gireceğim sene ne zaman sıkılsam girip,zamanı olupta 70 civarı arkadaş yapan alt sınıflardan insanların arkadaş listelerinde gezinip herkesin profilini okuduğum zaman öldürmede bir numara olan site.gerçi onun yerine test çözsem daha iyiydi ama olsun gene olsa gene yaparım*
pazarlama sitesi. evet evet bildigin pazarlama.

e be tikiyim diye ortalikta gezinen hatun ki$i! sen buraya uye olmu$sun da amacin ne bu kadar abazan insanin arasinda. hem sen kapali mekanda ray ban takmi$sin. kicinda da cakma diesel var. ve sorarim tekrar sana neyin pe$indesin? ac erkeklerin sana mesaj atip seni seksi bulduklarini soylemeleri ho$una mi gidiyor? ya da listendeki erkek sayisinin cokluguna gore mi derecelendiriliyosun?

yazik arkada$. cidden yazik ya.
sevismek amaclı kullanmak zorunda olmadıgınız aksine uluslararası bir suru arkadas kazanabileceginiz, fakat artık bu amacla uye olan kişi sayısının azalması sebebiyle ucuzlamış* site.
her güzel kız resminin altında mutlaka karizma ötesi pozlarıyla bir türk gencinin "ooohhh what a nice body" "i loved your eyes babe" tarzında yorumları olan,arkadaş canlısı site.
türkçesi haybeş ya da hibeş'dir.