bugün

görsel
anlıktır. insanoğlu sonsuz olduğu düşüncesine kapılarak anlamsız bir arayışa girer.boşadir. her şey anlıktır.
kimisinin tek bir olaya ya da kişiye bağladığı ancak en küçük şeyden bile mutlu olabilen insanların gerçekten sahip olduğu olgu.
Kötü durumlarda bile kenardan sırıtan bir motivasyon.
Bugün kısa süredir tanıdığım bir abla kendisine lastik toka alırken bana da bir tane hediye etti (pembe renk). çok mutlu oldum sarıldım hemen, çok şaşırdı tabii.
Benim için mutlu olmak aslında çok kolay.
anayasamızın 5. Maddesi; "kişilerin ve toplumun refah, huzur ve mutluluğunu sağlama”yı Devletin temel görevi olarak belirlemiştir.
hem çok basit, hem bir türlü elde edilemeyen, safi bir arayıştır.
genellikle varlığı sonradan anlaşılır ; 'mutsuzken'
bizim için sadece zülfü livaneli kitabı aq.

görsel
Unuttum.
Mutluluk küçük şeylerle dahi sahip olunandır. Bir bakış, bir gülüş...
Sevdiğin insanlar yanındayken kısa bir sürede olsa dünyanın dahi umrunda olmamasıdır.
Güzeldir mutluluk, ama her daim sahip olunamayandır...
Hayatın bazı kimselere gösterip de vermediği bir duygudur. Bazen de maraş dondurmacısı misali önce verir sonra döndürür hoop ehehe diye gülüp geri çeker. sonra uzatır tam elinle tutarsın orospu çocuğu bir daha geri çeker eheheh diye güler ve çın çın diye ses çıkaran üstteki demirlere vurur. Bu onun kendini tatmin etme şeklidir.
Evet hayat bazı insanlara tıpkı fesli, yavşak bir maraş dondurmacısı gibi davranır.
Sarışın balık etli, hafif nazik bir kadınla önden ilişkiye girmek bence en büyük mutluluktur.
ulaşılamayacak olana ulaşıncaya kadar geçen sürede çekilen acı, ızdırap ve yorgunluğun o şeye ulaşıldığında verdiği huzur ve tatmin.
Ulaşıldığında hala mutlu iseniz, kendinizi şanslı sayın. Çünkü gerçekten sevdiğiniz şeye ulaşmışsınız demektir.
bizi mutlu eden, bir şeye sahip olmak değil tadına varmaktır. Ruhta ve bedende rahatlık olmadıkça döşek rahat olmuş neye yarar?
Uçarı ve tek kanatlı bir kuşun kanat çırpmasıdır. Ele avuca da gelmiyor bu namussuz. Kuşu siktir et, sen uçuşu hatırla diyor füruğ hanım.
kimine göre cikolata
kimine gore s*x

benim icin alkol

köpekler gibi sarhoş olup uyumak
çünkü yalnızca o zaman, tam olarak bir derinligin icinde sakince uyuyabiliyorum

istediğim gibi saçmaliyor ve istedigim gibi sovebiliyorum
unutuyorum yada geçmişi yeniden hatırlıyorum

hayatin acisini 3 saatligine de olsa unutuyorum.
Cevabını bilsek mutlu olurduk zaten.
bir zamanlar aynı caddeden geçmiş iki yabancıdan başkası değilken yıllar sonra yanında ota boka güldüğün insanın olmasıdır mutluluk.
hayata devam etmeni sağlayan bir bahane.ara ara lazım olan şey.ewed
Fenerbahçe li olmamaktır.
*Yıkık Spor.
*Maydonoz Spor
Eee napiyim ama logosun da resmsn maydonoz var?)!!)
Olaylar, insanları olduğu gibi kabul edip beklenti içinde olmamaktır.
Bazen pek fazla birşey değil sadece üzüntünün yokluğudur.
Sevdiğin kişi tarafından sevilmektir.
Bütün özlemlere eksiksiz ve sürekli olarak ulaşılmaktan duyulan kıvanç durumu.
Kaynak; tdk.
Kaldırımlardan taşan kalabalıkta "o"nun da olabileceği ihtimalini düşünmenin içindeki sıkıntıyı eritmesidir.