bugün

yarın saat 21 de bulgaristan'ın şumen şehrinde konser verecek şarkıcı. balkan konserleri zincirinin ilk ağaya.

konser canlı olarak trt 1 ve trt turk'de yayınlanacak. sahneye bulgaristanın pop folk şarkıcısı desislava'da çıkıyor.

son dakika bir habere görede ben de oradayım.

ve 2 gün sonra konserden dönülür. şumen'de harika bir konser oldu. mustafa sandal gaza gelip inmesi gerekirken daha sahnede kaldı ve orda olmaktan dolayı keyif alıyordu bu her halinden belliydi. gittiğim en iyi konsrlerden biriydi.
sesi çok güzeldir, insanı eğlendirecek şarkıları seslendirmiştir..

jest oldu, onun arabası var, aya benzer vs.. gibi parçaları bana ilkokul yıllarımı hatırlatır...

(bkz: ilkokul yıllarını hatırlatan şarkılar)
Istersen dağlar dağlar
Yerinden oynar oynar
Sabırsız kalbim bir tek
aşkına isyankar
beni özetleyen sanatçı.
http://fizy.com/#s/158t9c i am the bombaci eger ki cok aci duyarsan i am the bombaci yerinde durmazsan bakinip da bulmazsan. böyle sözleri yazmıştır kendisi.daha ne diyeyim efendim.* dinle ve şoka hazır ol.
Perfect English ingilizce Kursları, https://www.perfectenglish.com.tr “Diğerleri Anlatır, Biz Öğretiriz!” sloganıyla yoluna başlamıştır. Genel ingilizce Eğitimi, Akademik ingilizce Eğitimi, ilköğretim ingilizcesi, Kamu Kurumlarına ve Kurumsal Şirketlere Özel ihtiyaçları doğrultusunda Ankara’nın ve Türkiye’nin bir çok yerindeki şubeleşmiş yapısıyla hizmet vermektedir. Öğrenci odaklı eğitim anlayışıyla uluslararası standartlarda hizmet vererek Türkiye’de ingilizce Eğitim Kurumlarının öncüsü haline gelmiştir.
yılan adam.
New york ta beş minarede acar komiseri canlandıran sanatçı.
yıldız tilbe ile bir olup dans kursu açması gereken popçu adam.
dans stilini hala çözemediğim bir sanatçı. mustafa sandal dansı diye bir dans türü üretti resmen. *
kim ne derse desin sesi ve yaptığı parçalar güzeldir.
förü de var...
albüm kapağında, bacaklarını 168 derece açarak oturmuş hali bulunan bir resmi mevcuttur.
thedore bagwell bıyığı bırakmış kişi.
an itibari ile beyaz şov da sallayan adam.

para adam seçmiyor (bkz: kro)
şakirt bıyığı bırakmış, demo.
aya benzer yüreği, altın gibi bir kalbi vardır.
tarkan'ı ne kadar kıskandığı şuanda beyaz show programda tarkan dans ediyordu diyemiyecek kadar zavallı.
gördüğüm kadarıyla amma sallıyo yaa bişi anlatırken dediğim insan...beyaz showda, beyaz tarafından ayar verilmiştir bu konuda.
Karısından daha iyi bir oyuncu olduğunu düşündüğüm şarkıcıdır.
türkiyenin son 10 yılda sayılı pop şarkıcılardından birirdir. özellikle onun arabası var şarkısı onu ününe kavuşturmuştur. en ünlü şarkıları jest oldu, gidenlerden, ateş et ve unut , nerdesin şarkılarıdır.
herkes mecbur şarkısı için bile sevilebilir. en azından...
bıyıklı popçu.
şarkı sözleri ile ortalığı kasıp kavuran adamdır. nasıl yazıyor arkadaş yaa...

"bu kız ben görmeli" sonra ne yazsam??? nasıl bağlasam?? bi dakika, görmeli içinde örmeli geçiyor, bi sey örsün bana ''bana kazak örmeli'' evet süper oldu? bir dakika abi ya bu ne şimdi ???

bi aralar muhabbet kart reklamında oynardı ki şu an ki şafak sezer reklamlarından dahada kötüydü doğrusu. kendi yazıyordu herhalde diyalogları, ulan bide bu şirketler bunlara ne biçim para ödüyor.

neyse ama bizim ülkeye bi katkısı da oldu. sayesinde tarkan popstar(normaldede olurdu da mustafa sandal süreçi hızlandırdı) oldu. düşün rakip olarak tarkan var karşısında. ee millet tabi tarkana hücum etti adam kral oldu avrupaya açıldı.
var mısın yok musun adlı parcası ile beni mesteden sarkıcı.
gülben ergen e şıkır şıkır şarkısında eşlik eden kişiliktir.