bugün

ilk olarak beyaz tişörtlü, güneş gözlüklü, nev-i şahsına münhasır dansı ile bu kız beni görmeli adlı şarkısı ve klibi ile tanınmış, bu şarkının çıktığı suç bende albümünde bize gidelim gibi hareketli, neredesin gibi slow, hoş şarkıları bulunan şarkıcı. zaten ne varsa 90' larda vardı gerçekten de müzik anlamında, şu an bile 90' lar şarkılarının coverları rap şarkıları ile yarışıyor.
görsel
90 ların adamı. şu an 53 yaşında ama vücut olarak 33 gibi görünüyor.
11 ocak 1970 istanbul doğumluymuş.
iki tas çorba adında hoş bir slow şarkısı vardır.
10 ilimizde büyük yıkıma neden olan depremler sonrası afet bölgesine 700 ısıtıcı yardımı yaptığı duyurdu.
yeniden evlenmiş genç bir kızla.
mustafa kayık'ın kardeşidir.
çok neşeli, insana huzur veren şarkıcı.
Haaaaaala daha arabası varın ekmeğini yiyor adam.
artık güzel şarkı çıkaramıyor diyecektim ama onu geç hiç şarkı çıkarmıyor. tarkan gibi emekli olup tavukçuluğa mı başladı anlamadım.
Reklamlarda oldukça genç gözüküyor. Estetik mi yoksa filtre mi çözemedim
kanımca en iyi şarkısı (bkz: iki tas çorba)dır.
Buna çip takmayın.
Sosyolojik bir deney ne demek. Sosyolojide deney olmaz ki.
görsel
Son zamanlarda serel yereli ve birkaç kişi tarafından köşeye sıkıştırılmaya çalışılan, Aşkta da yüzü gülmeyen sanatçı.Gece gece derdim bitti. Oturdum bunları dert edindim.
en güzel şarkısı " jest oldu" şarkısı olan şarkıcı.
2005 e kadar olan dönemi > osmanlının yükselme dönemi, net.

Laf aramızda kasetleri hala durur eheh.
villasını 29 milyon tl ye satışa çıkarmış.

https://www.hurriyet.com....dudak-ucuklatti-40320567/
Popçular arasında diğerlerine “ siz yokken biz vardık lan ibneler” diyebilecek 3-5 şahıstan biri...
umarım kitabında 50 yaşında nasıl bu kadar seksi görünebildiğine dair bir iki kelam etmiştir. en son bu gece kopmam lazım klibinde bu kadar yükselmiştim musti'ye. ne tarkan ne kenan biz musticiyiz olum. buğday ten, sakalsız güzel bir tene bir de spor eklemiş ve tam bir sugar daddy olmuş.

yerim, ısırırım musti bu gece kopmam lazım!
Şuan nerede ne yaptığı umrumda bile olmayan biri.