bugün

(bkz: t bag)
sesine, triplerine hastayım.
prison break dizisinde her ne kadar kötü bir karakter olsa da zekası sayesinde hasta olunan adamdır.
sübyancı biseksüeldir.
teddy de denilen prison break dizisinin en psikopat adamı. dizinin başından beri işkence çekerek ölmesini istediğimiz, ama senaristlerin henüz bu zevki bize tattırmadığı adamdır kendisi.
kendi isteklerini yerine getirmeyen her insanı pis bir bakışın ardından öldüren en psikopat dizi karakteri.
lost un sawyer ına benzettiğim prison break karakteri. lakap takması, insanlarla alay etmesi, konuşması derken ister istemeze sawyer ı anımsatır insan.
canlandıran aktör tarafından bizlere harika aktarılan prison break karakteri.
hafiften eray ozbal' in gencligine benzer.

görsel
kusursuz psikopat bir karakterdir. para için her boku yemektedir dizide. dilini dudağında gezdirdiği psikosapık bir hareketi vardır. ayrıca oğlancıdır, ipnetordur.
yolda görsen polisi arayıp ondan sonra da döveceğin robert knepperin canlandırdığı karakter. o denli iyi canlandırılmaktadır.
Bir zamanların efsane tiplemesi.
yillardir cevremde sürekli övülen prison break dizisine corona döneminde bakma firsatina eristim.

bütün dizinin akisina yön veren karakterdir kendisi. Sanki Robert Knepper bu karakteri canlandirirken ayri bir psikopatlik katmis, diziye farkli bir renk getirmis.

dizide bu karakter olmasa ne Michael Scofield ne de lincoln scofield izlenirdi. kisaca diziyi dizi yapan karakterin ta kendisi. tabi hemen ardindan da brad bellick geliyor. Bu adamdan sonraki diger bir psikopat da Paul Kellerman´dir.

Genel olarak bu karakter bu dizide olmasaydi, dizinin bu kadar begenilecegini ummuyorum.

umarim hic kimse gercek hayatta böyle bir adam ile karsilasmak zorunda kalmaz.
"oz" dizisinde vern schillinger şerefsizi ne ise prison break dizisinde t bag odur. iki tane hapishane dizisi ve iki tane harika oyunculuk ile hayat verilmiş karakterler. ikisi de afedersiniz g.tçü ikisi de ırkçı ikisi de psikopatlığın kitabı yazılsa esinlenecek ikili.

gerçi yan yana gelseler schilinger iti bu t bag i de götürürdü ya neyse.
batmandaki jokera acayip benzeyen, pb’de michaeldan sonraki en zeki (dikkat spoiler!! ) karakter zira mickey hırsız çocuğa planı anlattığında bellicke ispiyon etmesi mevzusunda meseleyi ilk çözen tbag idi fakat michael zaten iki adım ötesini görüp de ispiyon edilsin diye yaptı.
güncel Önemli Başlıklar