bugün

entry'ler (43)

günün tek cümlelik özeti

bugünde bitti arkadaşlar yarınımıza bakalım.

espri yapamayan adam

böyle olmak kötü birşeydir. hayatımda hiç espiri yapamayan kişi olmamışımdır. kendimle gurur duyuyorum ve üslubumu seviyorum.

pazar gününün sevilmemesi

muhtemelen okul veya iş hayatında olan insanların tatil gününün bitmesinden ötürü en antipatik gün olmasından dolayıdır. canının birşey yapmak istememesinide etkiler.

kızılkayalarda ıslakhamburger

inanılmaz sosu ile birlikte hamburgerin en sade biçimidir. kesinlikle tadılması gerekir. taksim istiklal ve bağdat caddeside bulunur.

bilinmeyen numaralar reklamının amacı

reklamlarını o kadar kötü hale sokuyorlarki amaçları kötü reklamın aklımıza yer edip o numarayı ömür boyunca unutmamak için yapılmıştır.

sarhoşken yapılan saçmalıklar

üstünde tişört varken önünü iliklemeye çalışması ve altındadaki pantolonun fermuarının açık olması.

sadece türkiye de görülen olaylar

ikiye ayrılan yolda sağ tarafın çıkış sol tarafın exit yazan okların olması.

reddeden kızın arkadaşı ile yatmak

samimiyetle söylüyorum yaşadığım bir olaydır. hazların doruğunda öc alma duygusunuda barındırır.

nihat doğan gibi düşünmek

onun kafasında olan başka bir insan evladı yoktur. ne düşünebildiğini kimse kestiremez. yaptıkları çılgınlık görülsede nihat doğan adı altında normalidr.

erkeğin kıza hesabı ödetmesi

eski zamanların geri kafalılığını silen davranış. ekonomik krizden sonra bu uygulamaya geçilmiş. yaşanılması en güzel duygulardan bir tanesidir. ben çok yaptım hiçalı pişman olmadım.

seksten sonra kadınla pazarlık yapmak

düşünülmesi istenmeyen zamandır. seks anının tadına vardıktan sonra o anın bitmesiyle pişman olup keşke yapmasaydım düşüncesi ve ne gibi bir düşünceyle indirim yaptırabilirim içgüdüsüdür.

dünyanın en pahalı benzinini satmak

milletin ne derecede mağdur olduğunun dışarıya ne kadar bağlı olduğumuzun ve bile bile kazıklandığımızın acı gerçeğidir.

eric cantona gibi olmak

futbolu erken bırakabilme imkanıdır. takım arkadaşını bile küçük görmektir.

ktunnel

yasaklı sitelere girmek için yarayan internet sitesidir. buna benzer b tunnel ve v tunnel siteleri vardır. hepsi aynı amacı gütmektedir

işletme

türkiyede en çok mezunu veren bölümün adıdır. ayrıca en çok işsizlik yaşanılan meslektir. bu bölümü bitirmekle yetmez üstüne iyi en az bir dil bilmek gerekir. bu zamanda ingilizceyi bile çok zor kabul eden bir meslek olmakla birlikte özellikle fransızca dilini geliştirmiş olan kişileri daha çok benimsiyor.

mustafa sandal

türkiyenin son 10 yılda sayılı pop şarkıcılardından birirdir. özellikle onun arabası var şarkısı onu ününe kavuşturmuştur. en ünlü şarkıları jest oldu, gidenlerden, ateş et ve unut , nerdesin şarkılarıdır.

bay tahmin

iddaa tahminleri çok iyi olan bir kişinin alabileceği lakaptır.

pkk

her ülkede çıkma ihtimali olan ülkeyi karıştırma amacı güdüyen bir örgüt topluluğudur.

jason statham

1972 yılında dünyaya gelen ingiliz aktördür. çoğunlukla aksiyon flimlerinde boy göstermiştir. bunlardan bazıları the snatch, the one, the italian job, death race, transporter, london.

gs li olmaktan utanıyorum

bu sözü söyleyen kişilerin galatasaraylılıklarından şüphe edilmesi gerekildiğini söyleyebilirim.