bugün

flash tv de her dakika reklamı olan adam. ne lan bu. klaviks panaks ne. bi de diyo ki 9 yıldır hamile olamayan kadını hamile bıraktım. dalgan çok mu sağlam mk. bi de konuşmaya bak.

-sevgi hanım 2.5 aylık hamile. hamile olamayan kadın hamile. hamileee.

bu adam önce konuşmayı öğrenmeli.
ömer coşkun volume 2.
o biyiklarla akli basinda bir insana birsey satma ihtimali bulunmayan sahis. O igrenc biyigi tasiyan hicbir insana zerre kadar guven olmayacagi asikardir ama iste 50%'in paralarini o biyiklarla soguslemesi hic de zor olmayacaktir.
Tıkalı damarlardan kan akımını normale döndüren bir ilaç bulduğu iddiasındaki doktor.

şeker hastalığı ve iktidarsızlığa çare olabilecek çalışmaları olduğubdan bahseden eraslan'a temkinli yaklaşılması gerektiğini düşünüyorum. Ancak doğru söylüyor olabilme ihtimalini de ciddi ciddi değerlendirmek gerekir çünkü vaadettiği şeyler çok ciddi.

Çin'deki hastahanelerde kök hücre yardımıyla felçli hastalar tedavi edilirken modern tıp bu tedaviyi sırf mekanizması tam anlaşılamadığı için uygulamayı reddetmekte. Bir tarafta abd'de tedavi edilemediği için çin'e giden boyundan aşağısı felçli bir adam hastahanedeki yatağından kalkıp pencereye kadar yürüyor, diğer tarafta bu işe yaradığı besbelli ortada olan tedaviyi uygulamayı reddeden modern bilim var.

Ve bir tarafta şeker hastalığını iyileştirdiğini söyleyen mustafa eraslan var diğer tarafta bunun mümkün olmadığını söyleyen tıp bilimi.

Ama şu da sözkonusu:
bir taraftan ahmet maranki gibi sahtekarlar ve para için insanlara bitkisel ilaçlar satarak dolandıran onlarca doktor. Mustafa eraslan'a umut bağlamıyorum ama denemeye değer diye düşünüyorum. Bakarsınız çok sevdiğim kuzenimin hayatla barışmasını sağlar.
inançlı ve çaresiz insanları inek misali sağan onlarca tatlı su kurnazından yalnızca biri.

clavis markasıyla kanal kanal tanıtımını yaptığı ürünün dünya çapında yankı bulmamasının sebebini adının mustafa oluşuna bağlamış şahsiyet. eğer ismi aynı zamanda bir peygamber adı olan mustafa değilde maykıl, corç ya da ortans olsa imiş mevzubahis ilacıyla nobel dahi alırmış. adam ciddi ciddi bunları telaffuz ediyor. nerede? çay tv ve benzer bir çok totoş tv kanalında. (evet çay tv seyrediyorum)
Milyar dolarlık ilaç firmalarının bulamadığı herşeyi tek başına bulan adam(!)bunlarda kuldan utanma zaten yok da allahtan korkma da yok..bu vicdansızların para için reklamını yapan,cahilin,çaresizin umutlarının sömürülmesine yardımcı olanlara da yazıklar olsun.
Klavis, clavis, panax, panaks şeklinde değişik yazımlarla piyasa bulunan ilacın mucidi olduğunu iddia eden er kişi. Geçtiğimiz haftalarda onun asıl sahibi benim ilk ben buldum isim hakkı da bende diyen Dr. ömer Coşkun'la papaz olmuş kişidir de aynı zamanda...

ilginç olan tek nokta ise; bu tarz panaks, panax şeklinde ki ilaçların toplatılması kararına karşın er kişi olan eraslan'ın pıtırcık gibi yeni şubeler açmaya devam etmesidir.
Daha 1 hafta önce izmir'in ilçelerinde pıtırcık gibi şubeleri dünyaya gelmiştir!
bu adamı görünce nedense redkitte sahte ilaç satan papaz çakması bir şarlatan vardı o aklıma geliyor.

(bkz: valla ha bak)
ulusal gazetelerin net sayfalarında bile kolaylıkla yer alabilen şahıs(!).

doktorunuza sorun diyerek kendisini işaret ederken acaba hangi diplomasından bahsediyor?

--spoiler--
Dr. Mustafa ERASLAN Kimdir?
Aslen Erzincanlı olan Dr. Mustafa ERASLAN, 7 Nisan 1963 yılında istanbul'da doğmuştur. ilköğrenimini Kurtuluş ilköğretim Okulu'nda tamamlayan Mustafa ERASLAN, Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tıp eğitimine başlamıştır. Mustafa ERASLAN, Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden 1989 yılında "89 CC 5" diploma numarası ile mezun olmuştur. Askerliğini izmir'de yaptıktan sonra Farmakognozi uzmanı Mustafa Tekin'le beraber bitkisel destek takviyeleriyle ilgili çalışmalara başlamıştır. 1990 yılında Hacettepe Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nden mezun olan Mustafa Tekin ise Gazi Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Farmakognozi anabilim dalında araştırma görevlisi olarak çalışmıştır. Bu görevi sırasında özellikle bitkilerin biyolojik ve farmakolojik aktiviteleri konusunda çalışmalar yapan Mustafa TEKiN, Japonya Kyoto Üniversitesi'nde bilim adamları ile birlikte halk ilaçları ile ilgili çalışmalarda bulundu. Sambucus Nigra bitkisinin antienflamatuar etkisini tespit ettiği yüksek lisans tezi ile bilim uzmanı oldu. Dr. Mustafa ERASLAN ve ekibi yıllar süren çalışmalar sonucu ortaya çıkardığı bitkisel ürünlerle hastalıklara alternatif çözümler üretmektedir. Dr. Mustafa Eraslan ve Farmakognozi uzmanı Mustafa Tekin'in denetiminde doktor ve eczacılardan oluşan profesyonel ekip daha birçok ürünü insanlığın hizmetine sunmak için çalışmalarına devam etmektedir.
--spoiler--
bıyıklarıyla sinir bozan şahsiyet.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.