bugün

entry'ler (511)

ayhan taş

Ayhan taş mıymış lan bu adamın adı dedirtti. Kaç yıldır da tanırım halbuki. Velhasıl büyük oyuncu demek ki, yoksa adını bilmediğin bir oyuncuyu bu kadar severek izlemeyemezsin.

vücut geliştirme ile uğraşanlardaki acayip tripler

Burdan basıyorum, burdan alıyorum.

murat bardakçının erhan afyoncuyu küçümsemesi

(bkz: erhan ayfoncu)

hyundai accent era

eps direksiyon vardır bu arabada. bir bebek bile rahatlıkla çevirebilir direksiyonunu, hızlanınca sertleşir tabi orası ayrı.

subliminal mi ettim bilmeden inanın bilmiyorum.

edit: bir boşluk.

pos tefeciliği yalanı

Şahsen Zekeriya Beyaz'a dönmeden şu haram meselesi hakkında bir iki şey söylemek isterim. Öncelikle işin bu boyutlara gelmesinin asıl sebepleri yüksek limit oranları, yanlış ekonomik politikalar, faiz, hukuk devleti saçmalığı falan filandır.

adamın teki zor durumda kalmıştır nakite sıkışmıştır ne yapsın gitsin de nakit avans mı çeksin, zaten büyük çoğunluğunun kapalı. misal 100 liralık nakit avans çekmek demek +13 tl ücret ve %3 faiz oluyor ki, 1 ay içinde bu neredeyse 140 liraya ulaşıyor. zaten zor durumda olan insan evladı da kuyumcuya gidip kartı nakite çeviriyor (%25 gibi bir komisyondan bahsediliyor kesinlikle yalan %5 en fazla %10'dur). şimdi bu insan evladı, ülkede günlük 12 saat 30 liraya çalışan insanlar varken durduk yere 30 lira daha fazla neden ödesin? kârından dolayı da "tefeciye" Allah razı olsun, helali hoş olsun diyor; sonuçta kendi parası. (Keşke hiç bulaşmasaydı)

kredi kartı mağduru insanlardan ülkede milyonlarla bahsediliyor. her mağdur için ortalama 1 TL'nin "tefeciye" gittiği düşünülürse aylık en kötü 8 10 milyon TL yapar ve sadece 1 kart için. nEden bu kadar kavga çıktığı belli olmuyor mu? bırakın artık biraz da küçük esnaf kazansın. bu yapılan büyük bir amme hizmetidir. hiçbir iş yapmadan milyarlar kazanan o kadar çok insan, iş kolu var ki bu "tefecilik" yanlarında peygamberlik kalır.

Bana soracak olursanız ben bu işin para çektiren kısmındayım. malum öğrencinin nakit avansı var ve hiçbir ev sahibinde, doğalgaz şirketinde vs kredi kartı geçmiyor. 300 tl çektiriyorum 285 tl alıyorum; kuyumcumu da çok seviyorum.

cinayet romanı sonuna yazılabilecek en son cümle

Uyandı ve gerildi, tuvalete gittikten sonra elini yüzünü yıkayıp gördüğü rüyanın etkisinden kurtulmaya çalıştı.

papillon

ankara olgunlar sokakta bulunan, bir biraya verdiğim en yüksek tutar olan 11 tl şu an kasasında olan mekan. ayrıca gittiğim zamandan mıdır nedir bilmem ganyan bayisinden pek farkı yoktu. açıkçası 2 bira içip hesaba 20 tl uzattığımda 2 lira daha vereceksiniz denmesine değdi mi diye soracak olursam kendime, değmedi.

ayrıca birası sıcak ama interneti fiber.

eğitim kredisi burs alıp başbakana çemkirmek

burs bile olsa o öğrenciden sigara, telefon faturası, alkol, hani bunlar zararlı deyip gecelim; ileride arabanın mtv si ötvsi, arsa imarından belediyelerin boşuna aldığı en ucuz 15.000 tl vergi, neyse cümlemi bitireyim bunlar bitmez, filan ile verdiği parayı fitil fitil geri alacak olan sistemin başına çemkirme fiilidir.

rüya

Az önce makale kıvamında yazdığım güzelim entry nin babamın aramasıyla yarıda kalıp silindiği lanet başlık. Gitti nobel ödülü.

300 tl öğrenci bursunu rte nin verdiği gerçeği

Verdiği 300 tl yi sigaranın vergileriyle misliyle almıştır. geçmiş olsun.

delilerde cinsellik

Zihin engeliyle akıl hastalığının aynı şey olmadığının farkında olmayan kişi söylemi. Traji-komiklik başlığın kendine yatar aslında.

demet akalın ın çocuğu olmak

Çocuğu gören kişilerin aaa bu demet akalın'ın çocuğu mu demesi bile büyük hakaret sayılıp ilgili kişilerce söyleyen kişilere tazminat davası açılmasına neden olabilir.

çayı su bardağı ile içen insan

Kahvaltı yapan insandır genelde.

mide bulantısına iyi gelen şeyler

(bkz: unicum)

seni aldattım diyen sevgiliye alternatif cevaplar

Serdar ortaç'tan sana değmez şarkısını facebook'tan atmak suretiyle verilen cevaptır.

--spoiler-- Sana değmez..
Bu sitemler sana değmez
Kalbime bir hançer sapla vur gitsin
Beni aldattın bunu bile bile kahretsin
Sana kızmıyorum
Sana son sözüm...
Unut gitsin --spoiler--

ingilterede yaşayan litvanyalı bi sevgilin olması

Bir Türkiye'de yaşayan litvanyalı sevgili değildir.

türk erkeğinin abazan olmasındaki asıl neden

Kadınlara şu bu nedenlerle fazla değer verilmesi. Namus kavramının somut hali olarak görülmesi kadınları kedinin ulaşamadığı ciğer yapmıştır. Eh kedi de erkekler oluyor.

sözlük yazarlarının durumları

Sol burun deliğime can not reach at the moment sözlük. Çok fena grip oldum. Tuzlu su çektim yok, otrivine sıktım cık, küveti tuzlu suyla doldurdum kafamı içine soktum olmadı. Mentollü selpak distribütörlüğü aldım neredeyse hepsi yalan oldu. en son sulfahrin sürdüm geçti biraz.

Velhasıl hıyar gibiyim.

bacakları açık bayanların üşümeme nedeni

işin sırrı süreyya önder.

(#13843589)

bülent ersoy türkiye nin en güzel bayanıdır

Evet bülent ersoy bayansa doğru bir önermedir. Çünkü türünün tek örneğidir.