1. 1.
  ünlü tiyatrocu çift metin-nevra serezli'nin bir dönem profilo şimdilerde ise axess kart reklamlarında boy gösteren oğulları.
  3 ... krmyrdsn
 2. 2.
  hayatta duyulabilecek en içten oh misin sahibi.

  reklamını ilk seyrettiğimde tek kelimeyle hayran olmuştum ve şimdi teknolojinin en büyük eserlerinden biri olan facebookta beraber poker oynuyoruz.

  rahmetli marlon brando sağ olsaydı da bir el de onunla atabilseydim.
  1 ... bonkor banker
 3. 3.
  1 ad: o kısa filminin yönetmeni.
  3 ... asil en optimist pesimist
 4. 4.
  3 ekim istanbul doğumlu olan yakışıklı aktör, oyunculuk hayatına ilk olarak ''evli ve cocuklu'' adlı dizide selim karakteriyle başlamış, ardından gösterdiği başarılı performansıyla bir çok dizide yer almıştır.

  2000 yılından beri pek çok reklam fiminde yer alan yakışıklı oyuncu, ''belalı baldız, aşk oyunu'' gibi bir çok dizilerde'de konuk oyuncu olarak oynamıştır. canlandırdığı komiser kemal'le büyük beğeni kazanan oyuncu, ''masum değiliz'' adlı dizideki vedat karakteriyle göz doldurmuştur. son olarak ''iş arıyoruz'' ve ''bir ihtimal daha var'' adlı fimlerde yer almıştır.

  uzun yıllar bilgisayar grafiklerinde, özel efekt uzmanlığıyla uğraşmış olan yakışıklı aktör, mimarlık eğitimide almıştır. sinemanın hep kamera arkasında kalmayı tercih etmiş ve bu konuda'da başarılı bir çok projeyede imzasını atmıştır.

  şimdilerde temmuz ayında kanal d' de ekrana gelecek olan, baş rollerini şevval sam ve feridun düzağaç'la paylaştığı ''derman'' adlı dizinin çekimlerini sürdürmekte olan başarılı aktör, yepyeni projelerle sevenlerinin karşısına çıkmayı bekliyor.
  2 ... alec yulin
 5. 5.
  cem uzan kişisine benzemektedir.
  ... bambu
 6. 6.
  çok fazla abartılması lüzumsuz kişi.

  bunu hasedim olduğu için söylemiyorum. ortada kaydedeğer bir durum yoktur. benim halkım yada yazarım ne de çok sever di mi şişirmeyi.
  1 -3 ... chronicle
 7. 7.
  revivogen reklamında oynamış şahsiyet.

  https://video.uludagsozluk.com/v/murat-serezli-10414/

  &feature=related
  1 ... mavi balina hem de minik
 8. 8.
  profilo dayanıklı ev aletleri reklamlarında oynamıştır.

  -Luzum yok, bakın profiloda çok güzel saç kurutma makinaları var. kurulayın öyle çıkın, sinüzit olmayın...
  3 ... paladinden kacan skirmish
 9. 9.
  son derece mütevazi ve esprili insan ayrıca doğuştan sanatçı.
  2 ... aysuni
 10. 10.
  "snob ses tonuyla nasıl dalga geçilir?" akımının başlatıcısı ve tek temsilcisi. bana kalırsa bu akımı cem yılmaz başlatmıştır; ama murat serezli kadar karizmatik ve yakışıklı bir adam değildir. başarılarının devamını diliyorum.
  hatırlayınca edithun: profilo reklamlarındaki kadar başarılı olmasa da superfresh reklamında da efektini inceden inceye vermiştir.
  ... gregor incegor