bugün

dormen tiyatrosu'ndan yetişmiş bir sanatçıdır.ilk eşi yine tiyatro sanatçısı olan nisa serezli'dir.birçok tiyatro oyununda başrol oynamıştır.tiyatro istanbul kadrosunda bulunmaktadır.
olacak o kadar'ın kadrolu trafik polisi.
nevra serezli'yle aynı yatağı paylaşan adamdır.
karizma erkekler listesinde, ilk sıralarda yer alabilecek olan, yılların usta oyuncusu.
sihirli annem dizisinde, taci * adli kopegi seslendiren usta tiyatrocu.
bu dürüst tiyatrocunun, yıllarca imar bankası reklamlarında oynamış olması pek bir ironiktir.
seven ne yapmaz filmindeki kötü adam osman ı oynamıştır.
bir aralar kaç para adında bir yarışma programı sunmuşluğu vardır.
bu sabah 79 yaşında vefat etmiş güzel ses tonuna sahip usta tiyatrocu. biz onu olacak o kadar'daki polis rolüyle aklımıza kazımıştık.
allah rahmet eylesin.
vefatını üzüntüyle öğrendiğim değerli tiyatrocu. Allah rahmet eylesin.
60 küsür yıllık profesyonel tiyatro ve sinema hayatı olan ancak öldüğü güne kadar hakkında 10 entry girilen usta oyuncu. vefatı üzmüştür.

(bkz: kör ölür badem gözlü olur)

(bkz: uludağ sözlük taziye timi)
mekanı cennet olsun...
son dönemlerini taci isimli köpeğe dublaj yapmakla geçiren tiyatrocu. mekanı cennet olsun.
kaybettiğimiz bir büyük usta daha.

bir bir ayrılıyorlar sahneden.
vefatiyla uzmus tiyatrocu.nur icinde yatsin.
allah rahmet eylesin.
tiyatroculara yapılan haksızlığın örneği aslında buraya girilen entry sayısı ajdarın bile başlığına daha çok entry girilmiş ne diyelim suç bizde affet bizi allah rahmet eylesin...
taci'yi öksüz bırakan büyük sanatçı, mekanı cennet olsun.
olacak o kadar en beğendiğim nadir kişilerden. Allahtan rahmet ailesine sabır diliyorum.
aramızdan ayrılmış sanatçıdır, toprağı bol olsun.
ben kendisini daha çok olacak o kadardaki rolleri ve sihirli annemde seslendirdiği taci köpek karakteriyle tanımıştım. geç tanıdım belki ama yine de ustayı tanımaya yetti bu süre. allah rahmet eylesin. nevra serezli de yalnız kaldı. kaç yıllık eşini kaybetmek kolay olmasa gerek tabi.
allah taksiratını affetsin, allah nur içinde yatırsın.
olacak o kadar ile çocukluğumuza kazınan usta oyuncu. allah rahmet eylesin. . .

görsel
2013'ün toprakların altına çektiği çınarlardan sonuncusu. etkileyici bir ses sahibi, olacak o kadar kadrosunun en yaşlılarından, en dinçlerinden, en güler yüzlülerinden. ona deliler gibi aşık nevra hanımı yalnız bırakmıştır, huzur içinde yat büyük usta.