bugün

Az önce beyti,lahmacun,iskender,kıymalı pide başlıklarında gördüğüm fotoğraflardan sonra gelen iştahımı bastırdığın için minnetarım dedirtecek yazar beyanıdır.
çukurova bölgesinde kralı yapılan yemektir. genelde yalnızca 'mumbar' olarak anılır.

yiyip de beğenmeyeni anlarım, saygım çok büyük. ancak kokoreç yiyip de buna surat yapan adam iki yüzlüdür. net.
Ölecegimi bilsem ağzıma sürmem yiyeceği.
sevmeyen ölsün.
ince ve hafif kizarmisini bulsam iki metre yiyeceğim yemek. Resmen aseriyorum.
çok sevmeme rağmen ilk önüme geldiğinde bi tiksinirim, kendime gelemem. Beklerim biraz limonu sıkar yumulurum sonra. O saatten sonra benim için dünyanın en güzel yemeğidir. Bana bu yemeği sevdiren adilcevaz ın tek nikah memuru ilhami amcanın eşine selamlar. Belki ulaşır selamımız kimbilir.
çok lezzetlidir.
Allah affetsin bir şeye benzeyen dolmadır.
olsa da yesek.
Evinden uzaktaki gariban yazarların aklına ansızın gelen yemektir.
Aseriyorum.
cennet yemeği. süper lan.
bok yemenin adana'casıdır.
Ehil ellerde ve hijyen kurallarına dikkat edilerek yapıldığında, yemelere doyamadığınızdır.
Yemeden ölmeyin!
Ayrıyım aylardır.. Özlüyorum..
Yapanın ben olduğu düşünülürse, yemeyip yanına yatacağınız, insanoğlunun başına gelmiş gelebilecek en mükemmel yemek.
Koyun bağırsağı ve midesine pirinçler konur. Mikemmel.

Şuraya görsel eklemek isterdim lakin şimdi canınız felan çeker. Olmaz.
olsada yesek diye canım çeken doğu yemeğidir özellikle mardin yöresinde çok yapılır.
çoğu insanın neyden yapıldığını öğrendikten sonra iğrendiği fakat yedikten sonra çok sevdiği yiyecek türüdür.

aynı muameleyi gören bir yiyecek daha: (bkz: kokoreç)
şeye benziyor yav neyse.
iyi hazırlanmış ise mükemmel bir lezzettir.
tabi yerken bildiğiniz her şeyi unutmanız da fayda var, kokoreç kimin.
Görüntü : 10 üzerinden 1
Lezzet : 10 üzerinden 9.
bunu yiyen midesizdir. o kadar şey yemem ve çevremde gurme biri olarak tanınmama rağmen ne bu lan?!
bunu sevmeyen erkek vurduruyordur, kadın ise varoş bir gold digger'dır.

t: efsanedir.
görsel
görüntüsü böyle olan birşeyin içinde 24 ayar altın bile olsa yemem.
her kuşu skmek bi leylek kalmak temalı yemek.