bugün

entry'ler (455)

bayburtlu görmek

Ulan Benim Soyismim Bayburtlu olur mu ?

8 nisan 2016 mhp kongresi hakkında mahkeme

Olağanüstü Kurultay kararı çıkmıştır. Hadi hayırlı olsun.

toplu taşımada yüksek sesle konuşan insan

Benim farkettiğim bir konuya değinmek istiyorum. KTÜ de Okuduğum Dönemde Belediye Otobüslerinde her gün yolculuk yapan biri olarak tespit ettiğim. Herhangi bir ırk ayrımı yapmadan dillerini bilmediğimiz insanlar ben Orta Asyadan gelen yabancı uyruklu öğrencilerin topluca belediye otobüse bindiğinde gerçekleşen durumdur. Ne de olmasa anlamıyorlar deyip avazı çıktığı kadar böğüren insanlıktan nasibini almamış varlıkların gerçekleştiği eylemdir.

8 nisan 2016 mhp kongresi hakkında mahkeme

inşallah Hayırlara vesile olur yeni bir oluşum gerekir.

yahusuklu adam

Yakışıklı değilsin de ondan.

çay varken kahve içen kültürsüz

Adamsınız o halde.

sigaranın ruhu vardır

Adamsın.

zıkkım ye köpek

Ulan Başlığı görünce kafam bi milyon köpekli möpekli bir yiyecek bulmuştur diye açmaya korktum ulan haklı yazar beyanıdır.

mumbar dolması

Az önce beyti,lahmacun,iskender,kıymalı pide başlıklarında gördüğüm fotoğraflardan sonra gelen iştahımı bastırdığın için minnetarım dedirtecek yazar beyanıdır.

akp nin devleti yeniden tesis etme çabası

Valla bende hiç baştan başlamaya gerek duymadan artık kepenk kapatma vakti geldi de geçiyor dedirtecek tespittir. bir çaba var ama çok geç kalınmış bir çaba. Doğru tespittir.

şu ayette şu yazıyor giyemezsen namussuzsun

Ne diyim sana bir şey demiyorum suç sende değil seni çekip çıkartanın ben ...

en sevdiğim renk mavi ve başak burcuyum

Tebrikler.

müslümanların dünyaya kural koyamaması

Kardeş Müslüman Ülkelerde de resmi tatil Cuma günü. Yanlış kanı ve tespit diyorum.

şu ayette şu yazıyor giyemezsen namussuzsun

Olmuyor.öfkeden kudurdum tamam bravo alkışladık da seni de git artık öte tarafa lütfen artık.

tayt giyip sokağa çıkan erkeğin namusu

Ulan Kışın bile o kadar soğuk memlekette olmama rağmen utandığımdan giymiyorum. Adam çıkmış birde safi taytla dışarı mı çıkmış abovvv ben utandım.

1400 yıl önceki ahlaksızlık dayatmaları

Gayrimüslim kardeşim git ötede oyna hee.

yazarların bankada bulunan para miktarları

Şu an Ekside de Hele bir maaşı alalım sonra evlenecem ben afedersiniz başlık parası biriktiriyorum karı alacam da *

müslümanların ateistlere laf etme ironisi

Yine anlamıyorum ulan sabah akşam siz laf ediyorsunuz şimdi olduğu gibi olum banane inanmıyorsan sen bilirsin umrumda da değil de sen benim inancımla derdin ne arkadaş ? Dedirtecek yazar beyanıdır.

Git işine Allah'ını seviyorsan. Bak bu ironidir.

ihaneti severim hainlerden nefret ederim

Yapılan eylemi seviyor lakin eylemi yapandan nefret ediyor. Yapılan eylemde kendisinin veya devletinin güçlü kuvvetli olduğu için sevdiğini ama bunu yapan kişilerin aşağılık bir birey olduğu için nefret ettiğini dile getirmiş gibime geldi yani ben öyle anladım.

mhp nin küçük akp olduğu gerçeği

Bu Başlığı açan arkadaşı uzun zamandır takip ediyorum. Her nedense MHP ye vurma çabası içerisindedir kendileri buna değindikten sonra bir de şuna açıklama getirelim. Terörle Müzakere edilemeyeceğini yıllardır bu MHP kadroları defalarca dile getirmiştir. Cemaatin ülkeye fayda sağlamayacağını zararı olacağını Okyanus ötesinde devletin önemli mevkilerini ve mecrilerini ele geçirmeye çalıştığını aynı siyasi etken dile getirmiştir. Yolsuzlukların olduğunu bunun 4 bakanla sınırlı kalmadığını üstüne gidilmesi gerektiğini devletin bölünmez bütünlüğüne zarar verilen icraatların yapıldığını yine bu muhalefet partisi seçim bildirgesinde dile getirmiştir.

Sonuç olarak AKP bunların bir kaç tanesinde ağlayarak ve sızlayarak kandırıldık deyip geri adım attığında bizim liderimizin ve bizlerin söylediği gibi hareket ederek biz mi onlara yakınlaşmış oluyoruz yoksa akp mi mhp'nin doğru siyasi tespitlerine uymuş oluyor ? Çözüm Süreci ihanet sürecidir dedik şimdi sırf akp ye muhalefet olsun diye çözüm sürecine tekrardan devam edilsin mi demeli mhp ? Ya da Cemaatin yaptıklarını görüp yok aman KPSS soruları çalınmadı biz yanıldık mı demeliyiz yoksa badem bıyıklılar haklı mı demeliyiz ? Sırf CHP HDP ile aynı yola girmek için doğru bildiklerimizden vaz mı geçmeliyiz ? Yıllarca avazımız çıktığı kadar haykırdığımız ülkümüzden sırf muhalefet yapmak için değerlerimizi mi kaybetmeliyiz ? Biraz da siz Çuvaldızı kendinize batırın.

ATSIZ ATA'NIN dediği gibi ;
Bu gün yollanıyorken bir gurbete yeniden
Belki bir kişi bile gelmeyecektir bize.
Bir kemiğin ardında saatlerce yol giden
itler bile gülecek kimsesizliğimize.