bugün

muharrem ince

bir takım kişilerin başlıgı atlında yine cevap veremeyince ad homineme vurmalarına bayılıyorum.

kuş beyinli embesil bizans finosu yaştan zekadan bahsetmiş, sen kimsin lan salak, sordugum sorulara cevap versene.

2004te fetoye önerge vermişmiş zerrabın kaçmasında meral mı ince mi suçluymuş ahlaksız haşere sorduguma cevap ver.

senin incenin amerikalısı fetoyu niye b uraya göndermiyor, tamam akp rte o gelirde ayvayı yeriz diye getirmiyor diyelim burda haklı oldugunu varsalayım a be gavat sikile sikile götü kevgire dönen yaratık niye feto gibi birini abd buraya gönderip rte'yi zor durumda bırakmıyor..

o kuş beynin aslında abd'nin fetoyu göndermeye niyetli olup bizlerin almak istemedigine nasıl inanıyor.

yani abd göndermek istese ve biz sınırdışı etsek ülkeye giremez desek bu mantık haklı aslında.

ama be kuş beyinli yaratık madem göndermek istiyorlar usül peşinde koşuyorlar bi gemiye koyupta göndersinseler ya.

böyel söyleyince ezberi şaştı beyinsizin, fetö korumaktan 2004ten, red edilen fezlekelerden dosyalardan falandan filandan bahsediyor.

konu bu mu beyinsiz. iktidar fetöyu usulüne göre istedi mi?

istemediyse sana müthş bir gol fırsatı doguyor tak doksana al benim de oyumu. yer mi hadi yiyorsa yap.

mantıga bak yav, abd göndermeye razıymış amerikalı telefonla aramış sonra demiş ki usül önemli. lan abd'de fetoyu göndermeye niyetli bir amerikalı bul ben bu sözlügü bırakırım. beyinsize bak yav.