bugün

görsel
Rte nin en sevmediği adam çünkü akp ye lafı çok iyi döşüyor. Döşemesinin bir faydası olmuyor o ayrı...
Yalova milletvekili ama ne yaptığını bir türlü anlayamadım yani parti başkanlığını mı istiyo yoksa kılıçdaroglu nun yanında mı kalmak istiyo iktidar olmak mı istiyo muhalefet mi kalmak istiyo anlıyamadım.
Bizim yazlıkta ki evin hemen yanında bir yazlığı var sanırım. Balkon sefası çok yapar kendileri. Atletli falan.*
görsel
Bence rte nin chp nin başında görmek istemediği ilk kişi.... CHP nin imajını maalesef ki muharrem ince bile düzeltemez ama en azından ciddi başağrısı yaratır akp de....
" Ankara'daki dedikodu, evet çıkarsa 300 bin memuru tasfiye edecekler "

http://www.dha.com.tr/inc...html#.WPE0t-SHxNI.twitter
gel geç şu partinin başına kasetçi fasıfsız kemalle olmaz bu iş.
kemal kılıçdaroğlu na galibiyeti tattıran yegane insan.
birde demişler ki gel partinin başına geç. lan zaten adam kemal e karşı aday oldu ve kemal in kazandığı tek seçim bu adama karşı kazanmaktı.
kusura bakmayın ama kılıçdaroğlu'ndan farkı olmaz.

chp'ye ecevit gibi adam lazım, sağdan oy alabilecek adam.
chp'nin başına geçmesi gereken kişidir ama geçirmezler.
Kurultay olsun Tayyip Erdoğan iptal edilmesi için elinden geleni yapar MHP kurultayı gibi. Böyle iki keriz bulmuş bırakır mı herif.
lider gibi duruşu var ama başa geçmeden belli olmaz.

kim olursa olsun kemal kılıçtaroğlundan kötü yönetemez.
Ata-Türkçüyüm- ve her genel seçimde başka parti olmadığından ağlaya ağlaya chpye oy veriyorum. Muharrem ince CHP'nin başına geçerse CHP Atatürk çizgisine döner partideki Kürtçüleri islamcıları temizler Muharrem ince. Ben de seve seve oy veririm CHP'ye.

Not: neden mhpye vermedin diyenler oluyor ümmetçi hareket partisine oy vermedim vermem de.
Karakteri hakkında bilgim yok, sadece basından gördüğüm kadarı ile söylüyorum, Çok çakal birine benziyor. Gerçi kemal de sincap gibi ama iyice sıçtı batırdı işte.

Gene de parti içerisindeki en güçlü muhalif muharrem ince ve partiyi etnik döküntülerden arındırmak için kullanılabilir.
Ya en az kk kadar hatta ondan daha fazla boş konuşan adam. Kürdlerle, alevilerle kucaklaşmalıyız diyor. Bak ya, olm zaten siz toplumda yeterince alevici ve kürtçü olarak biliniyorsunuz daha ne kadar yapacaksınız. Programınız nedir, alevileri ve kürdleri sınavsız üniversiteye almak, bu cenaha yönelik vergi indirimleri, ücretsiz ulaşım falan mı?
attığı twette, istanbul Büyükşehir Belediye Başkanı AKP'li Kadir Topbaş'ın FETÖ'cü damadı Ömer Faruk Kavurmacı'nın FETÖ'den tutukluyken serbest bırakılıp, Sözcü gazetesine operasyon düzenlenmesine dikkat çekmiştir.

http://www.gercekgundem.c...sozcu-tepkisi-275236h.htm
Meşhur bir sözü vardır :

"Tepeden tırnağa cesaret, herşey Türkiye'yi sevmekten ibaret"

Edit: Türkiye'yi sevmekte suç olmuş, birisi eksilediğine göre.
Türkiye Cumhuriyeti'nin ilk başkanı.
herhangi bir konuda mail attığınızda bizzat kendisi cevaplayan ve mümkün olduğunca en kısa sürede yanıtlayan güzel insan. var olsun.
Türkiye Cumhuriyeti nin ilk başkanı
k.kılıçdaroğlu'ndan daha iyi siyasetçidir.
birkaç sene önce mecliste acayip bir konuşma yapmıştır.
izleyiniz.

http://www.youtube.com/watch?v=BovHQ7GJK2g
şahsım adına ondan beklentilerim fazla idi malesef beklenen etkiyi gösteremedi.
görsel
güncel Önemli Başlıklar