bugün

bu adamı koy hitlerin dönemine. yemin ediyorum hitlere karşı kokyabilen tek insan olur lan bu.

samimiyetle düşünüyorum bunu. hitlere bile sıkıntı verir bu adam.
(bkz: ayilecenek severek takip ediyoruz)
kılıçdaroğlu'nu normal şartlarda indirir. ama chp'de normal şartlar yok. chp'li milliyetçileri sindirme ve yok etme politikası en az 10 yıldır sürüyor.
Şu an hepsi bugün olduda yardıran kişi. Hayır en tabandaki şeyleri sorup söylüyor cahile anlatır gibi ama chpde kendisi kadar muhalefet yapabilen kaç kişi vardır acaba? Chp muhalefetini yetersiz bulduğunu da çatır çatır söyledi.

Kendisine belki de önyargılı davrandığını söyleyen armağan çağlayan'a da Rıdvan dilmen bana randevu versin, gidip anlayayım o anayasayı okuyup okumadığını, vallahi üşenmem dedi.

Chpliyim ama muharrem ince'yi sevmiyorum diyenler bir daha mı düşünse acaba? Tam aksi benim geçerli, valla adam partinin başına geçecek adam bence.
tam bir siyasetci ve şov adami. yapmis oldugu konusmalar da genelde stand up tarzinda gecer.

televizyonlardaki gibi birisi mi diye merak edip, bir canli konusmasina katildim. yapmis oldugu siyasete asla laf edemem. adi üstünde siyasetci. topluma gaz vermesini bilen, cocuga anlatir gibi anlatan bir adam ama 60-70 yaslarinda bir adamin "muharrem bey, elimde belgelerini bulundurdugum, ..." diyerek baslayan ve kendisine sorulan sorulari cevaplamamak icin, su cümleyi sarf ettigini duydum:

"su an sahne ben varim, ben konusuyorum. ben diledigim zaman, diledigim soruyu cevaplandiririm."

o gün bu konusmada salon icerisinde binlerce insan vardi ve hepsi de bu olaya sahit oldu.
yer: köln
tarih: 06.07.2013

simdi bu adamin samimiyetinden ne kadar emin olabiliriz? hic.

mecliste de aranan isimlerden birisidir. sakin ögretmenlige tekrar baslamasin, siyasetci olarak devam etsin. en azindan muhalefet olabilme yetenegine sahip.

ha benden oy alir mi? Alamaz, samimiyetine güvenmiyorum. Bir de ilginc bir ulusalci yaklasimi var.
bsskasindan alir mi? Alir. Sempatik bulani da var, dürüst oldugunu düsünen de var.
"Bu yetkileri değil Recep Tayyip Erdoğan'a babamız olsa babamıza bile vermeyiz"

http://www.gercekgundem.c...na-babamiza-bile-vermeyiz
Çok çok tasvip etmem kendisini yeri geldiğinde saçma konuşmaları olur. Lakin böyle çökmüş bir chpde mükemmel iş yapıyor. Son konuşmasında da anasını ağlatıyor bazı kesimin.
Kemal kılıçdaroğlundan daha etkin gibi duran siyasetçi.
an itibariyle halk tv de yardırmaktadır.
Cumhuriyet Halk Partisinin gerçek sahipleri olan biz Kuvayı Milliye devrimcilerini temsil eden vekilimiz.Diğeri de Engin Altay.
Almanya'nın, türk siyasilerinin seçmenlerle bir araya gelme girişimini provoke etmesi sonucunda "Esed dese ki, 3.5 milyon Suriyeli var Türkiye'de. Ben de gelip istanbul'da bir miting yapmak istiyorum dese ne olacak?" açıklamasında bulunmuş vekil.

Kimse bana bu açıklamanın ayık kafayla yapıldığını söylemesin. Ne içmiş de çıkmış bu denli saçmalamak için.
görsel
kayınvalidesi 81 yaşında hayatını kaybetmiş.

http://www.dha.com.tr/chp...html#.WMfL2a7KIHo.twitter
"Beş vakit ezan okunuyorsa Atatürk sayesindedir"

http://www.dha.com.tr/bes...html#.WN5gw6CM6v0.twitter
Tarafsız bölgede tek tek, net bir biçimde hayır verilmesi sebebini anlatan milletvekili.
çok yakın bir tarihte chp genel başkanı muharrem ince olacak. at fava bekle.
(bkz: avukat burhan bey).
günümüz siyasetçilerinin boş şovenist söylemlerinin yanında konuşması o kadar net ve tane tane ki, beğenmemek elde değil. bunda fizik öğretmeni olup, analitik bir zekaya sahip olması önemli. zaman zaman sınırları zorluyor, onu da normal karşılamak lazım. dün tarafsız bölgede ne kadar can yaktıysa artık hakkındaki dezenformasyon yapımları artmış. hehee.
Her ne kadar muhalefet içerisindeki en güçlü isim olsa da tam bir At hırsızı tipi var bu adamda.

Ayrıca böyle zırvalamaları da çoktur.
Cumhuriyet halk partisindeki en aklı başında siyasetçi olarak nitelendirebileceğim milletvekili olmadan önce fizik öğretmenliği yapan şahsiyet. Dün Ahmet Hakan ile yaptığı programı izledim. Gerçekçi ve aklı selim eleştirilerde bulundu ve gelebilecek olan sistemi sıradan bir insana nasıl anlatılabilirse o kadar iyi ve sade anlattı.

Ben bu konuşmayı tarafsız bir şekilde izlediğime inanıyorum çünkü mevcut Türkiye siyasetinde mensup olduğum veya desteklediğim bir görüş yok ve beni bu konuşmasıyla ikna etti diyebilirim ki zaten hayır verecektim referandumda da böylece pekişmiş oldu.

Velhasıl kelam Türkiye'nin böyle siyasetçilere ihtiyacı olduğunu düşünüyorum. Tabi kişisel hayatı veya geçmişiyle ilgili bir bilgim yok.
Samsun bafrada yaptigi mitingde
Tarafsiz olmasi gereken fakat akpnin havuz medyası gibi calisan , milletin elektrik faturasindan pay alan trt'nin su anki kadrosunun gunu geldiginde trtden canli yayinla yargilanacagini soylerek gönüllerde taht kurmuştur.
Chpde bir tane dört dörtlük kişi var o da bu.
Mhpde oktay vural.
Akpde 404 not found.
pideyi sadece oruç tutanların yediğini düşünen akdedoşları göstermiş bir arkaaşımızdır..

kardeşim, bira içip pide-ekmek yemek de ne demek yahu?

adi pislik köpekler ya..
ramazan ayında paraları sıfırlamadığı için çok yadırgadığım milletvekili. kul hakkı gibi küçük günahlar varken, bira içip neden cehennemi garantilersin aklım almıyor.
Ramazanda oruç tutup gemicik alanları sinir eden adam. Öğretmen. Benim de bunu her gördüğümde aklıma hakan şükür geliyor. Bu adam öğretmen. Yanlış bilmiyorsam yalovalı. Gidip memleketinde gönüllü öğretmenlik yapmak istedi. M.vekili olduğu için meclisin izin vermesi gerekiyor. Önerge verildi ve reddedildi tabi. O zaman hakan şükür de mvekili. Enteresandır fetöye hiç bulaşmamış akp m.vekili hatta. Trt de spor yorumluyor. Haftalık da anasının gözü paralar alıyor. Adam sordu, "Ulan ben bedavaya gönüllü öğretmenlik yapmak istedim izin vermediniz, bu adama kim izin verdi" diye. Fetöcü eski akp m,vekili, terör örgütü üyesi torinolu şaban da o zamanın başbakanı, şimdinin stajyer yarı başkanından bizzat izin aldığını söyledi.

Bu da böyle bir anımdır.

Peşin not: ülkücüyüm ama huyum kurusun her zaman göte göt derim.
Bir şey sormayın bu adama. Kesin yanında yeterli dökümanı yoktur.