bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  bursaya, organize sanayi metro istasyonundan max. 30dk mesafede, sahil memleketlerinden gelenler icin** deniz hasretini kısmen gidermek amaclı gidilmesi gerekilen, ayrıca yaz aylarında bursadan dısarı cıkma ihtimaliniz sıfırlanmıssa* tekne turlarıyla yuzme ihtiyacınızı giderebilen sirin bir bursa ilcesi
  6 ... sazan
 2. 2.
  özellikle yaz akşamları yıldız tepesi'ne çıkıp biranızı yudumlayacağınız ve yudumlarken de zevkten öleceğiniz ilçe.
  9 ... ferrole
 3. 3.
  abla'nın yeri'nde balık yemeden ölmemeniz gereken yer.
  7 ... ferrole
 4. 4.
  Balıkları süper olan bir başka mekan Meral Abla nın Yeri ni barından ilçe.Mudanyada balık yenecek mekanlar iki yerde toplanmışlardır.Birinci bölge meydana yakın sahil yolunda toplanan balıkçılardan oluşur ,diğeri ise Siemens yada yeni adıyla Yazaki fabrika sını geçince hemen sahile saparak ulaşacağınız yerde toplanan balıkçılardan oluşur.Birde trilyede de vardır balıkçılar ama gereksiz oraya gitmek.
  Lise balolarının yada bir eğlencenin son bulduğu yerdir Mudanya.sabaha karşı gidilir çorba içilir ardından yıldız tepede güneşin doğuşu izlenir.Aslında yıldız tepe okadar ahım şahım bi yer değildir ama işte adet olmuştur gidilir de gidilir ...ama gitmeden de edemediğim yerdir.
  4 ... commodore64
 5. 5.
  gemlik ve armutlu'ya yakın ilçe.
  3 ... kacak kelebek
 6. 6.
  ismi geçince mütarekeyi akla getiren ilçe. (bkz: mudanya mütarekesi)
  5 ... lenada
 7. 7.
  insana huzur veren, özellikle tan vaktinde büyüleyici bir atmosfere bürünen, rüzgarı insanı uçuracak kadar güçlü esen ilçe.
  4 ... greyday
 8. 8.
  yıldız tepede kafayı bulduktan sonra korsan kafede bi ton hesap ödediğm bursanın güzel ilçesi kısa bi zaman önce büyükşehir belediyesi sınırlarına da geçmiştir
  3 ... ingegnere
 9. 9.
  (bkz: mudanya zirvesi)
  2 ... trinfr
 10. 10.
  hava değişikliği isteyen insanların yakınlığından dolayı akın ettiği, denize girenleri gördükçe 'ulahn burda da denize girilir mi? her tarafı bok götürüo hasta olcaklar' dediğim bursa'nın denize kıyısı olan yerleşim birimlerinden.
  4 -1 ... yamato ishida