bugün

Çok sağlam anakartlar yapan firma. Bilgisayar toplarken aklınızın bir kenarında olsun derim.
(bkz: micro-star international)
anakartımı yapan firma.oldukça kaliteli bir anakart olduğunu söyleyebilirim.fiyat performans açısından tercih edilebilir.
.msi uzantısı Windows işletim sisteminde sıkıştırılımış program yükleme paketinin uzantısıdır.Microsot installer ile açılır.
http://www.msi.com.tr/
maritime safety information. deniz günenliği bilgileri, seyir uyarıları, hava-fırtına uyarıları, meteorolojık tahminler, tehlike uyarıları ve gemilere duyurulması gereken diğer acil ve önemli duyuruları yayımlayan hede hödeler.
dizüstü bilgisayarları da var.
çok kaliteli diz üstü bilgisayarları inanılmaz uygun fiyatlara satan firma.
bir askeri teknolojiler ve strateji dergisidir.
uygun fiyatlı laptoplarıyla ögrenci yeni mezun grubunu laptop sahibi yapan firma.
uygun fiyata ve disaridan cok kalite gibi gorunen laptoplari da mevcuttur. ancak ici ne kadar tatmin eder kullaniciyi o belli degil.
şu an kullandığım laptopumun markası. uygun fiyatı ve dışarıdan çok kalite gibi görünmesinin yanı sıra içi de gayet tatmin ediyor kullanıcıyı.
Fiyat performans anlamında en verimli dizüstü bilgisayarları üreten firma. Bilgisayarların tasarımları da oldukça güzeldir, aynı fiyat aralığında gezinen Datronlara göre MSI dizüstü bilgisayarlar tasarım harikası kalır. Özellikle de bilgisayarda çalışırken yanan logo oldukça karizmaik bir hava katar alete.
fiyatı şahane, performansı şahane, daha ne olsun. geçen yıl bu vakitlerde muadillerinin yarı fiyatına, 550 liraya aldığım ve o zamandan bu yana tepe tepe kullandığım (bkz: megabook) serisinden cihazlarını hala tek bir sorunu olmadan kullanıyorum. allah nazarlardan saklasın hiçbir yerinden şikayetçi değilim. muntazam çalışıyor, ses yok rahatsız etmiyor. sevgiler msi ve saygılar.
bir apple degildir.
notebook markası olarakta iddialı bir firmadır.
1500 gb(1.5 tb) harddisk kapasiteli ve 12 gb lik ram belleğe sahip sınırları zorlamış dizüstü bilgisayarı bulunan firma.
2008te aldığım laptopun ekranın sol alt köşesi kırıldı. arka kapakta vida kalmadı. kaç defa açıp kapattım söktüm taktım ben bile hatırlamıyorum. ama hala çalışıyor mübarek.

vesselam sağlam firma. laptopu değiştirmek isteyince ilk baktığım marka oldu yine. adamsın vesselam micro star international.
ex600 model notebookuna sahip olduğum bilgisayar donanım firması. iç donanımı ne kadar kaliteliyse dış malzemesi o kadar kötüdür bu modelin. iki menteşeside kırık durumda şu anda ve inatla hala çalışmaya devam etmekte. en güzel yanı anakart ile ilgili bir arıza çıkartmamasıdır. yeni modellerinde kullanılan dış malzeme kalitesi artmış durumda. asus ile beraber gözüm kapalı bir şekilde her ürünlerini alabilirim. güvenilirdir.
anakart ve ekran kartlarıyla önplana çıkan oem üreticisi.
GE60 modeli beni bekliyor anakartlarıda askeri malzemelerden yapılıyormuş.
2 gün önce aldığım laptop markası. fiyat performansı,tasarımı ve kalitesi mükemmel.
Msi ge60 0nd-412tr modelini almak için çırpındığım ancak gerek kredi kartı limiti gerekse firmaların indirimleri iptal etmeleri sebebi ile koca bir nah işareti çekip lanet olsun senin gibi bilgisayara deyip almaktan şimdilik vazgeçtiğim bilgisayar firmasıdır.
ge 60 ve ge 70 modelleri almis yurumustur ustelik muadillerinin cok cok altinda bir fiyata. ayni sisteme sahip monster veya alienware notebooklara ufak capli bir servet istenirken,2000 lira civarinda bir canavara sahip olabilirsiniz. saglamlik ve performans acisindan piyasada ilk uce garanti oynayan bir markadir. ayrica askeri malzemeyle yapildigi soylenir nekadar dogru bilinmez ama alipta pisman olmayacaginiz nadir laptop markalarindan. kisacasi alin kullanin hatta paraniz varsa gt70 modeline yonelin.
Ultra sağlam laptop markası.