bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  taş gibi türk oyunu mount and blade'in online destekli yepyeni versiyonu. Laf atanlara kanmayınız efendim. Dünyanın en iyi oyunlarından biridir m&b. işte bu kadar da iddialı konuştum.* Günlerce başından kaldırtmaz hele ki online desteğiyle de sabahlara kadar oynatacağa benziyor.
  (bkz: koltuklanmış kargı vuruşu)
  http://www.taleworlds.com/
  e3 traileri gelsin:
  https://video.uludagsozluk.com/v/mount-and-blade-warband-56856/

  14 -1 ... haken
 2. 2.
  Türk oyun sektöründe kıpırdanmalar görmek ne güzel. Alkışlıyoruz.
  5 ... ersien
 3. 3.
  oyunlarla pek arası olmayan biri olan beni bile bağımlısı haline getiren, vizelerden sonra tanıştığıma şükrettiğim; finallerden önce tanıştığım için kahrolduğum, sosyal yaşamımı, derslerimi, kız arkadaşımı kısacası hayatımı s.kip atan 700 megabaytlık dehşet oyun... facebook videosunda allam allam allam diyerek bölüm geçmeye çalışan, feryat edip annesine kızan; 5 yaşındaki kız için mario neyse benim için mount&blade: warband odur efendim.
  10 ... rezervuariti
 4. 4.
  atınız ile ülkeden ülkeye dört nala koşturabileceğiniz türk yapımı oyun. yalnız saatlerce başında oturduktan sonra omurganızın zarar görmesi gibi bir yan etkiye de sahip.
  6 ... afro samurai
 5. 5.
  yenilikçi ve çok zevkli bir oyun. türk yapımı olması da gurur verici.

  yıllardır birkaç yüz oyun oynamış ve son zamanlarda çok az oyun oynayan ve zor beğenen birisi olarak mount and blade warband'ı gerçekten harika buldum.
  9 ... endemik pandemi
 6. 6.
  mount and blade'in üstüne hiçbir şey koymadan, piyasaya sürülmüş sırf ilk oyunun pazarından faydalanmak için çıkartılmış oyun. tek artısı multiplayer özelliği, onda da orjinal oyun alma şartı gibi gubik bir durum var. hayır 20 lira edecek bir oyun kendisi ancak fiyatı 50 dolar. bu yüzden hiçbir zaman almaya sıcak bakmadım. 2 yıl önce güzeldi o grafikler, at sürmeler, çeşitli çarpışmalar da, 2 yıl sonra aynı oyunu oynayınca insan hemen sıkılıp, bıkıyor. belli işte yapımcılarının türk olması. avrupalı olsa, bir ton yenilemeden sonra çıkardı ikincisi.
  2 -4 ... dark jedi in da house
 7. 7.
  geliştirilmesi gereken oyun, görsellik ve hikaye güzel olmasına rağmen oynanabilirlik düşük. istediğinizi yapabilmeniz zor.
  6 -1 ... ifrit
 8. 8.
  10 numara bi oyun fakat Türk yapımı olmasına rağmen Türkçe dil seçeneğinde problemler olması bi garip.
  6 -1 ... fergana
 9. 9.
  yapay zekanın çok kıt olduğu, türkçe yamasının da çok berbat olduğu bir türk oyunu. çok eksikleri var çok.
  4 -1 ... ridemyrocket
 10. 10.
  normalde şifresiz daha tatlı gelen bunda tam tersini söylüyor. gerçi buna şifre denirse... şimdi karakter bölümünün sol altında olan yere tıklandığında çıkan karakter ihraç ya da ithal et ile karakteri adeta bir god yapabilirsiniz. karakter ihraç et dedikten sonra belgelerimde olan warband dosyasını açıp orada oyunda olan hero adınızda olan küçük bir word dosyası var. kıliklediğiniz vakit orada karakterin gücü ve yeteğine dair her şeyi ile oynanabilir. parasından tut xp sine kadar... geneli güzel oyun. eğlenceli.
  1 aydan fazladır oynuyorum. son 1.127 versiyonu ile ingilizce olan bazı metinler türkçeleştirilmiş. ama irili ufaklı arada kaçıyor gene.
  10 üzerinden 9 verilebilir. çünkü alternatifini ben görmedim.*
  4 ... passive attack