1. 1.
  http://www.taleworlds.com adresinden ulaşılabilecek,türk yapımı sürükleyici rpg.demosunu indirdiğiniz takdir de 6. levele kadar oynayabiliyorsunuz.zaten az sayıda bulunan türk yapımları içerisinde gayet hoş bir oyun olmuş.
  1 ... elendil
  #94014 :)
 2. 2.
  pek çok "unofficial mod"u olan züper eglenceli olan türk yapımı rpg.
  modlardan en iyisi ise "lord of the rings" modu:
  http://www.mbrepository.c...file.php?cid=7&lid=61
  ... doom caller
  #464603 :)
 3. 3.
  süper bir rpg. hemde türk yapımı! öncelikle bunun demosunu download ediyorsunuz, sonra internet üzerinden şifresini satın alıp oynamaya başlıyorsunuz. bu kadar basit. ama iş burada bitmiyor! beraberinde, oyunu neredeyse tamamen değiştiren onlarca modu da download edebiliyorsunuz!

  Oyuna gelince, valla ne yalan söleyim, at binme, atın üzerinden geriye doğru ok atma(türk oyunu demiştim değil mi) vs. gibi detayları süper bir şekilde yansıtıyor oyunumuz.
  tek eksiği ragdoll sistemi yerine ilkel 3d modeller kulanması.

  modlara gelince; işte modlardan bazıları: 1066(saxon-norman savaşları) onin no ran(eski japonyada geçen samurai modu) the last days(LOTR modu) fantasy mod(oyunu frp'msi bişeye çeviren mod,adı üstünde zati) battle for sicily(arapların sicilya işgalini konu alan mod) hundred years war(ingiltere-fransa arasındaki yüzyıl savaşlarını konu alıyor) craftmod(alet edevat yapma modu) rome total war(bişey sölemeli miyim? ) storymod(konulu oyuna çevirmek için mod) vesaire.

  edit: 0.9 versiyonunda ragdoll eklenmiştir! coşmuştur oyunumuz, bilgilerinize!
  4 ... soul forged sin
  #782516 :)
 4. 4.
  (bkz: ayrıca)*

  iki kişinin(armağan yavuz ve ipek altan yavuz) bir kaç sene önce programlamaya başladığı, şu an 7.5 versiyonu indirilebilir olan(ve bir kaç gün sonra da yeni versiyonu gelecek) ve dünya'nın dört bir yanından ciddi bağımlıları ortaya çıkan, hızlı bir şekilde de meşhur olmaya başlayan, nedense türkiye'de çok az kişinin bildiği yüzde yüz türk yapımı medieval temalı oyun.
  yeni versiyonla birlikte modernleşmiş grafikler de eklenince tadından yenmez bir duruma ulaşacağı varsayılıyor.
  2 ... soul forged sin
  #819868 :)
 5. 5.
  Grafikleri tatmin edecek derecede yükselten 0.800 versyonununn ardından bazen günde 2 bug-fix'e çıkan düzenleme çalışmalarıyla 0,805'de Türkçe dili eklenmiş Türk yapımı bir oyun.
  Aslında oyun hayallerimizin oyunu denebilir,kendi ordumuz,sürebildiğimiz ve üzerinde savaşabildiğimiz atımız,zırhlarımız,kılıçlarımız feth edilebilinen kalelerimiz ile insanı erçekten tatmin eden bir oyun.Oyunun en güzel yanlarından biri ise oyunu istediğiniz gibi oynayabilmeniz,isterseniz kaleden kaleye mal taşıyığ karını cebe atan bir tüccar,isterseniz karavanlara eskortluk ederek para kazananan bir gurp insanın lideri,isterseniz düşman karavanlarını yağmalayan biri,isterseniz lordlardan aldığı çeşitli görevlerle para ve rütbe kazanan biri.Son versyonla birlikte her kalede birbirinden farklı birer tane bulunan arenalarında savaşarak da para ve tecrübe kazanmak mümkün.
  Ayrıca oyun versyon numarısdan da anlaşılabildiği gibi henüz geliştirme aşamasındadır ve tam versyonı 1.000 çıkmamıştır bu nedenle marketlerde kutuda bulamazsınız http://www.taleworlds.com adresinden 6 level sınırlı deneme sürümünü indirebilirsiniz ve eğer isterseniz şuanda çok cüzzi bir rakama (tam sürüme yaklaştıkça fiyat artıyor) alabilrisin.Aldığınız serial key tam sürümde de işler durumda olacaktır...
  ... turkcekarakter
  #1044007 :)
 6. 6.
  en az tanındığı ülkelerden biri türkiye olan türk yapımı güzel bir oyun,ayrıca oyunun the last days adında bir yüzüklerin efendisi modu vardır ki tadından yenmez
  ... hammerheart
  #1881506 :)
 7. 7.
  Son versiyonu 0.894 olan, Oyun bir Action-RPG oyundur.

  Oyunun amacı para kazanmak, katliam yapmak, bir ülkeye katılmak ya da yalnız şovalye olmaktır. isteyen ticaret yapar, isteyen deliler gibi şehirlere saldırır. Forumuda pek güzeldir. 3-4 senelik üyeler mevcuttur. Bunlara "Grandmaster Knight" lâkabı takılmıştır.
  Oyunu resmi sitesinden edindiğiniz anda sadece bir oyun modunuz olur. O da "Native" dir. Oyunun resmi sitesinden değişik modları indirip oyunu kökünden değiştirebilirsiniz. 300 Spartan Mod, The Last Days gibi modlar ayrı bir tat katar.

  Oyunu kendinizde değiştirebilirsiniz. Tek ihtiyaç duyacağınız kod bilgisi ve bu sitede mevcuttur.
  ... timebreaker
  #2619366 :)
 8. 8.
  0.903 versiyonunun betası çıkmış olan oyundur. bu oyunda at üstünde kara murat misali diyardan diyara dolaşmak, savaşmak, ticaret, fetih falan hepsi mümkündür.
  ... rakimalboga
  #3174835 :)
 9. 9.
  yaklasık olarak 2 yıl önce büyük bir zevkle oynamış olduğum, an itibariyle de ağzımın suları akarak indirmeye basladığım, wow'dan gına gelen bünyelere iyi gelmesini temenni ettiğim oyun.
  1 ... seytanalimonataismarlayanadam
  #3174949 :)
 10. 10.
  eğer oyunun dilini çözebilirseniz kendi questlerinizi dahi yazabileceğiniz, mükemmel bir oyun, at üstünde olunup bir de savaşabildiğin nadir oyunlardan.
  2 ... borcu
  #3257914 :)