bugün

(bkz: hayrına)
zalledit: zall maaşlardan memnun olmayanlar var galiba. aldığımız 3 eksi 1 artı oyu böyle yorumluyoruz. modlar sana mesaj vermeye çalışıyor belli.
maaş değil, sildikleri entry başına 10 tl alıyorlarmış.

moonlight sonata'nın ve july4th'nin ibiza adasında yazlıkları var deniyor.

salca ve cikarinbeniburdan antalya ile idare ediyorlarmış. *
200 tl + sıcak su + nutella.
(bkz: zırnık)
associated press'den alınan bilgiye göre maaş olarak zall'dan her ay başında kocaman bir aferin alıyorlarmış.
150 tl + aylık akbil + sodexho.
yıllık kömürleri karşılanmaktadır.
enflasyon oranına göre zam bekleniyor bu sene, memurlara da 4+4 geldi, e artık moderatörlere de benzer bir rakam gelir diye bekliyorum. son duyumlara göre salca rest i çekmiş ya 10+10 ya da ben yokum demiş, zall da b*kunu çıkartma istersen diye cevaplamış. cool adam da mesaj yollamış, maaşlarınızın iki katını vereyim bana çalışın diye ama, cevap alamamış galiba. yani bu seneki maaşlar arap saçına dönmüş. rivayetli geçmiş zaman kullanmamdaki ana unsur bunların hepsini bir arkadaştan duymam. bu arada zall maaşlar bütçeyi zorluyor diye bir mod'dan vazgeçebilirmiş. magazin haberi gibi zam haberi oldu amk. yok lan! tam memur-devlet pazarlığı gibi oldu.
olmayandır.
niye maaş versinler ki, bu işi bedavaya yapacak adam mı yok sorusunu akla getiren aslında bizi hiç mi hiç ilgilendirmeyen modların maaşlarıdır.
asgari ucrettır.
ister istemez merak uyandıran sorunsal.

Sigorta, yemek var mı birde?
site mod veya yöneticileri genellikle gönüllü çalışmaktadır teşekkürler.
fazla üzerinde durulmaması gereken sorunsaldır. ohooo yazarlara bile maaş bağladılar sen nediyon.
(bkz: makarna)
(bkz: kömür)
Sözlükte en çok merak edilen konulardan biridir.
Bence her mod aynı parayı almıyor. Aldıkları maaş birbirlerinden gizleniyor.
Bir çok kurumsal firmada böyledir.
Yıllık hesaplanır.

Misal essy yıllık 2 çuval pattis, jimmy de yıllık sınırsız internet alıyor.

Ayrıca hepsine dini bayramlarda birer çokomel.
Nazi yetkiliye patlıcan ve eşek sütü veriliyor. Malûm köy ortamı çok değerli.

Modlar için bir şey diyemem çünkü zeten iki mod var. Babasının hayrına bile bakıyor olabilir.
kazanı kaynatıyor şükür. evet.