bugün

joe satriani nin tapping olayında bildiği tüm numaraları (neredeyse) göstediği son derece duygusal ve melodik ve melankolik parçası. surfing with the alien albümünde yer alır. çok naif bir videosu (sanırım satriani'nin ders verdiği bir seanstan) youtube da bulunup izlenilebilir.
satriani'nin süper bir parcası.. *
(bkz: midnight express)
nick olarakta kullandığım,Satriani'nin enfes şarkısıdır.

NOT: Clean tone ile nasıl tapping yaptığını sorucak olursanız sanırım onun adı Ibanez demem yeterli olur
gerekli entryler giren yazar. okunasıdır!
az önce girdiği gerekli entry ile gerekliliği ve format bilgisini ispatlayan yazar. ayarmatik mübarek !

(bkz: severek takip ediyoruz)

(#1794988)
sözlükteki antalyalılar'dan bir tanesi. ilgiyle takip ediyoruz.
(bkz: papa midnite)*
(#1929372)

enteresan bir üslubu ve mantığı olan yazarımız. bu entryi sakın ola yanlış anlamaya! zira bu entry sadece ve sadece yazarken acele etmememesi gerektiğini hatırlatması açısından kulağına küpe olacaktır..

bir bayana "bayanımız" diye sahiplenirken aynı zamanda bu bayanın ayar yemesinden hoşnut olması tezat olmuş zannımca. zira onun ayar yemesi ona sahiplenen senin de ayar yemene vesile olur.

senin de dediğin gibi, "dahada fazla birşey demesine gerek yok,ayarların en güzelini yemiştir bu bayanımız."

(bkz: budur)

(bkz: kelimeler cümlelerin haritasıdır)
constantine adlı filmin tarafsız karakteri.
ing- gece yarısı
wow da karazhan isimli instance'da ilk boss attumen the huntsman'in atı. çok sanslı olan playerlar mount olarak alablirler kendisini.
bir rhcp şarkısı:

Things will never be the same
Still Im awfully glad I came
Resonating in the shape of things to come
Never waiting when I know theres only one

Messed it up but rest assured
No one ever thinks theyre cured
Just a minute while I reinvent myself
Make it up and then I take it off the shelf

[pre chorus:]
Over the laws of light
Over the moon by midnight
Lets do it all this time
Everyone wishing well we go

[chorus:]
Everyone knows anything goes
We are the lotus kids
Better take note of this
For the story

The rising moon is on the shine
The blood of scorpios a nine
Like the fear thats in the eyes of every doe
Say it now cause john and jane would like to know

Is it safe inside your head
Songs to serenade the dead
All along I said I know no enemies
Mix it up until there are no pedigrees

[pre chorus]

[chorus]

[pre chorus]

Enter the rolling tide
Over the ocean so wide
Lets do it all this time
Everyone wishing well we go

[chorus x3]
(bkz: midnight train)
#5482178 entry sine kesinlikle katıldığım, ve bahsettiği yanlışların içinde istemesem de kendimi bulduğum için bu vesileyle sözlük ahalisinden özrü borç bilrim... çünkü sözlük magazin oyunları oynanacak bir platform değildir.
(bkz: mystra)
gece gece "yürü bee" dedirten güzel entrye imza atmış yazar.
(bkz: 5ivasspor/#5694904)
Crimson Glory adlı eski progressive metal grubunun rahmetli vokalisti. Asıl adı John Patrick Jr. Mcdonald dır.
sözlükte sinema muhabbeti denilince akla ilk gelen isimlerden olan kaliteli yazar.darısı önümüzdeki oscar,golden globe ve emmylere efendim.
Ingilizce Geceyarısı demektir.

Benim içinse çok ama çok özel anlamları olan bir kelimedir.

Yarı burda Yarı orda ;)
coldplay'in yeni şarkısı.

http://www.facebook.com/photo.php?v=10151084701853485BQeMxWjpr-Y&feature=youtu.be
ing. Gece yarısı.
(bkz: gece modu)
''midnight'' doctor who 4. sezon 10. bölümünün adıdır russel t davies tarafından yazılmış olan bölüm ayrıca bu yazarın yazmış olduğu en iyi bölümdür onuncu doktor rolüyle david tennant bölümde fazlasıyla ön plana çıkmış ve muhteşem bir oyunculuk sergilemiştir bölümün konusu ise tüyler ürperticidir. Doktor ve Donna tatil yeri olan ve yüzeyi x-tonik yıldızdan öldürücü galvanik radyasyonla çevrili Midnight gezegenine gider. Doktor, safirden yapılmış bir şelaleye yapılan geziye gitmeyi planlar. Donna'nın katılmasını ister ama Donna kabul etmez, spa'da güneşlenmeyi tercih eder. Doktor, tek başına gitmeye karar verip gemiye biner. Gemi ayrılmaya başlarken hostes bir eğlence sistemi başlatır. Kimse eğlence sisteminden hoşnut değildir. Doktor, sonik tornavida kullanarak eğlenceyi iptal eder. Doktor, yolculara beraber sohbet etmeyi teklif eder.

Gemi turun ortasında beklenmedik bir şekilde durur. Pilot, yolculara her şeyin iyi gittiğini bildirir. Doktor, pilot kabinine girer ve sürücü ile makiniste psişik kağıdı gösterir. Motor normal bir şekilde çalışıyor gibi görünmektedir ama gemi hareket halinde değildir. Doktor, biraz dışarıyı görmek için kabinin kalkanını açtırır. Makinist dışarıda hareket eden bir şey olduğunu söyler. Radyasyon yükselmeye başlar ve makinist kalkanı indirir. Sürücü bir imdat çağrısı yollar ve kurtarma servisi yola çıkar. Ama gelmesi zaman alacaktır. Daha sonra, geminin duvarından ritmik şekilde vuruş sesleri gelir. Yolcular şaşırmış bir şekilde duvarlara tıklar ve aynısını dışarıdaki de yapar. En çok Sky adlı bir yolcu endişelenir ve köşede bir yere çömelir. Sonra gemi sarsılır ve ışıklar söner. Hostes, pilot kabinini açınca kabinin olmadığını görür.

Sky garip davranmaya başlar. Doktor onunla konuşmaya çalışır ama o herkesin dediklerini tekrarlamaya başlar. Hatta Doktor pi sayısının karekökünü söyleyince onu bile tekrar eder. Yolcular huzursuzlaşır ve tartışmaya başlarlar. O arada Sky onları tekrar etmeye devam eder. Kısa süre sonra yolcuların söylediklerini aynı anda onlarla beraber söylemeye başlar. Doktor, hızlıca aklına ne gelirse söyleyerek Sky'ı test eder. Ama o da aynı anda Doktor'la beraber söyler. Yolcular daha da korkmaya başlar ve Sky'ın delirdiğini düşünürler. Hatta onu gemiden ölümcül zehirli olan dışarı atmayı düşünürler. Doktor, yolcuları sakinleştirmeye çalışır. Sky yolcuları değil sadece Doktor'la aynı anda konuşmaya başlar. Bunun üzerine yolcular Doktor'dan da şüphelenir. Bunun farkına varan Doktor, son kez konuşmaya çalışarak Sky'a kimseyi incitmemesini söyler ve yardım etmeyi teklif eder. Bir süre sonra Doktor, Sky'ın söylediklerini tekrar etmeye başlar. Yolcular, Sky'da ne varsa Doktor'a geçtiğini düşünürler.

Sky, yolcuları geri döndüğüne ikna etmeye çalışır. Başına gelenler için Doktor'u suçlar ve gemidekilere Doktor'u dışarı atmaları gerektiğini söyler. Doktor dehşet içinde kalmış ve donmuş şekilde görünmektedir. Kendisini kontrol eden şeylerle mücadele etmeye çalışır ve gözyaşları belli olur. Ama Sky ne derse tekrar eder. Yolcular, Doktor'u gemiden dışarı atmak için çekmeye başlar. Hostes ve yolculardan Dee Dee, Sky'ın hâlâ etkilenmiş olduğundan şüphelenir ve onun yolcuları kandırmaya çalıştığını düşünür. Hostes, Sky'ın Doktor'un gezi başlarken kullandığı kelimeleri kullandığını görünce sıkıntının Sky'da olduğunu anlar. Hostes bir anda Sky'ı yakalar ve geminin kapısını açarak kendisiyle beraber dışarı bırakır. Radyasyondan dolayı onunla beraber kendisini feda eder. Sky ölünce Doktor normale döner. Yolcular da kendine gelir ve kurtarma gemisi oraya varır.

Spa'ya dönen Doktor, Donna ile bir araya gelir ve uzun süre kucaklaşırlar. Doktor, gemide olanları anlattıktan sonra Donna, Dinlence Sarayı'nın Midnight'tan başka bir yere taşınması gerektiğini söyler. Ayrıca Doktor'u sesi olmadan hayal edemediğini söyler. Doktor, "Molto bene" dedikten sonra Donna onu tekrar eder. Bundan etkilenmiş görünen Doktor, bunu yapmamasını söyler.