Advertisement

 1. 1.
  r&b şarkıcısı.Amerika'nın Ökkeşi...hele O ezilmiş bakışları yok mu?Ama haksızlık etmeyelim. "i need a girl" ve "you got it bad" şarkıları güzeldir kanaatimce.
  2 -2 ... goldstein
 2. 2.
  micheal jackson'ın tahtına aday gösterilen dansçı, şarkıcı, söz yazarı sanatçı. genç yaşta olmasına rağmen çok başarılı bir kariyer yapmıştır.burn, caught up, yeah yeah vs. onun kariyerinde önemli adım atmasını sağlayan parçalardır. yalnız kendini tekrarlamaya başlamıştır, böyle bir şeyin olmamasını umarak yeni albümü confessions'la satış rekorları kırmasını bekliyoruz. *
  2 ... kacak kelebek
 3. 3.
  Dansına hayran kalınası sanatçı.
  (bkz: Allah vergisi yetenekler)
  3 ... franchise
 4. 4.
  p.diddy ile söylediği şarkıların hepsi tutan muhteşem dans eden süper şarkıcı. (bkz: burn)*
  4 ... andlee
 5. 5.
  sinemada yer gösteren insan anlamındadır.
  1 ... komikimben
 6. 6.
  "yeah" adlı parçasında "aşşağa , aşşağa.." şeklinde telaffuz edilen şarkıcı.*
  6 ... sonkuzu
 7. 7.
  aşçı anlamına gelir.
  1 ... gerko
 8. 8.
  confessions adlı albümüyle piyasa yapan, sonra kaybolan şarkıcı. michael jackson taklitleriyle ünlenmiştir. evinde, yerin altına yapılan bir kat sadece usher'ın kıyafetletleri için ayrılmıştır. çok büyük ve güzel bir evdir ancak iğrenç döşenmiştir, çirkin eşyaları vardır. my boo ve yeah şarkıları başarılı olmuştu.
  2 ... headacheda
 9. 9.
  In Thıs Club adlı şarkısıyla muhteşem bir dönüş yapmıştır.Şu anda tüm dünyada bir numaradır bu şarkı.Klip için link

  http://www.youtube.com/watch?v=EXbldlBJsC8+
  3 ... gorilla
 10. 10.
  tamam belki amele görünümlü, kaslarını milletin gözüne sokmak istiyor ya da michael jackson'un taklitini yapıyor. bunu diyenlerin hepsi sadece yeah şarkısının klibini izleyip bu kanıya varıyorlar ama, ya da diğer kliplerini de katalım işin içine ve haksızlık etme sınırımızı düşürelim.. ya bu adamın çıkarmış olduğu 3 album var, bunları dinlediniz mi? üşeniyorsanız cevap vermeye ben diyeyim dinlemediniz. ilk albumu oldukça amatör ve kendi de orada daha 20 yaşında, ama akabinde çıkardığı albumleri? bir confessions albumu var ki yeah şarkısının da yer aldığı, albumdeki şarkılar müzikalite olarak değme r and bcilere taş çıkarıyor. ya yorum? dünyanın en başarılı blues şarkıcısını dinliyorsunuz sanki, o gırtlak namelerini yapmakta mesele buradan çıkıp boş laf söylemekte değil. aradan 4 yıl geçiyor ve usher kendini daha da geliştiriyor. yıl 2008. bu sefer de here i stand adlı albumu ile çıkıyor karşımıza. hemen yalnız tvde love in this club şarkısının klibini izleyenler başlayacaklardır eleştiriye. ama hop hemşehrim bir dur. albumu önce bir dinle, daha introdan ağzın açık kalmasın ne istiyorsan de sonra.. album gerçekten kalite kokuyor buram buram ve yorum çok üstün.. hala bu adamı dinlemediyseniz çok geç olmadan dinleyin derim ben. ha olur da beğenmezseniz zaten r and bye tepkilisinizdir siz bu adama değil.
  4 ... otherside87