Merkezi Hastane randevu sistemidir. Online randevu almanıza yardımcı olur. Android uygulaması mevcuttur.
Devlet hastanelerinde muayene olmak isteyenler için mükemmel bi uygulama. Ben hatırlarım herhangi bi bölümde muayene için sabah ezanından gidip ancak ogleden sonraya kalabilecek sıralar aldığımız zamanları. internetle bilgisayarla uğraşmak istemeyenler için telefonla da aynı işlemi yapabiliyorsunuz.
Iki saattir cep telefonundan randevu alamadığım sistemdir. şimdi (bkz: )e-nabız uygulaması da Çıktı. Aslında daha muhteşem oldu denilebilir. Ama illa bilgisayardan olmamalı işlemler. Biraz daha geniş düşünün lütfen
Üniversite hastanelerini barındırmayan online randevu sistemi.
merkezi hekim randevu sistemi, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına hastane randevusu almak için sağlık bakanlığı tarafından kullanımına sunulmuş uygulama, ayrıntılı bilgisi de burada var : http://www.e-nabiz.com/mhrs-nedir/
yeni tasarımını beğenmediğim sistem. önceden tarihi seçerdik, hangi doktor ne zaman dolu ne zaman boş görürdük. şimdi tarih seçiyorsun, sadece uygun seçenek bulunamadı ibaresi çıkıyor. saçma.
Açılımı merkezi hekim randevu sistemi olan ve bu siteyi bulana kadarda içinden çıkamadığım hastane randevu sistemi.
http://www.mhrs.gen.tr
Kanser.
görsel

Böyle bir şeyle karşılaşacaksam uygulama neden var a me ke.
Hayır yani dahiliye olsa neyse. işim uzar sesim çıkmaz. Onu da mobile eklememişler.

görsel
Mobil uygulamasında "çevremdeki hastaneler" diye bir şey var. Konumunuzu açınca çevremizdeki hastaneleri buluyor. Fikir olarak güzel.

Bide, "çevremdeki hastalar" diye bir yer olsa da çevremizdeki hastaları görsek? Buluşsak falan?

-hocam senin nedir sıkıntın?
+grip
-al bundan yut günde 2 defa iyi olursun
+eyvallah hocam senin neyin var
-Yüksek ateş
+al sende bundan kullan.

Hahaha ya, valla hastanelere gerek kalmaz. Yapın bunu.
Hastane koridorlarında beklerken ölmeyin Amk, ortalığı temizlemek zor oluyor,

Gidin evinizde beklerken ölün amk.

Sistemidir.
Periodontoloji randevusu almaya çalışınca kayseri'den "hiçbir randevu tanımlı değil" diyen site. Niye yaptınız kardeşim randevu alınamayacaksa bu zımbırtıdan! "tamam." seçeneği koymuşlar bir de. Allah'ım allah'ım..
Tam olarak çalıştığını görmediğim sistem. 3 denemeden 1 inde falan alabiliyorum randevu. Hadi benim durumum acil olmayan vakalar. iyi de bu şaka değil ki, devletin sağlık hizmetlerinin bir parçası, durumu acil olanlar bu sistemde sürekli sorun yaşayanlara ne demeli? Bir de her hastanenin her köşesine bunun afişlerini koymuşlar. Hem insanları online randevu sistemine yönlendirip sistem kurmaya çalışıyorsun hem sistemin sağlıklı çalışmıyor bu nasıl iş?

Hayır yok mu senin yazılımcın milyon tane adam KPSS ye giriyor memur olalım yatalım diye ne yapıyor bu adamlar niye sürekli sıkıntılı bu randevu sistemi, bunun bir ayarı yok mu? alışveriş sitesi değil ki bu arkadaş hastalığa randevu alıyorsun yahu?

Hayır randevu almadan giderseniz de akşama kadar bekliyorsunuz, millet balık istifi koridorlarda zaten. Mecburen randevu almak zorundasınız. Çalışanlara çok bekliyoruz derseniz aynı otomatik laf "sistemden randevu alın gelin" kısacası bizi uğraştırmayın diyorlar yani. E alamıyoruz kardeşim o ne olacak ?

Bunlar değil miydi sistemi değiştirdik artık sıra beklemek yok kılıçdar sgk yı batırdı onun zamanında akşama kadar sıra bekliyorsunuz diyen ? E arkadaş yine bekliyoruz? Üstelik şimdi o dönemlere göre benden hem muayene parası alıyorsun hem de tonla ilacı sgk kapsamından çıkartıyorsun özel bakılıyor gibi para veriyorum bu sefer bir randevu almaya sisteme giremiyorum, girememeyi geçtim girsem adamların randevuları full dolu, 10 gün 20 gün sonrasına gün veriyor bana.

sağlık sistemini, zorunlu sağlık sigortası olsun, eczaneye ödenen muayene parası olsun ücretli bir sistemle değiştirdin, hala milleti sıraya diziyorsun. Bu sefer paramızla rezil oluyoruz.

E ben iyiydim geçmişte en azından o gün muayene olabiliyordum hastanede beklesem de.

görsel
Faydalı bir item olmakla birlikte, istenen doktora makul yakınlıkta bir randevunun nadiren bulunabilmesi gibi bir zayıflığı vardır.
randevu alma sistemidir.

efendim randevu sistemi medeniyettir. kapı onunde koyun gibi sürüyle beklememektir. ama sen gel gör ki bunu erken emekli olmuş zeki amca teyzelere anlat. niye randevu sistemi varmış ölsekmiymiş. olmayan beyninle zaten ölü gibi yaşıyorsun. randevu sistemi zamanını kendine göre iyi ayarlamaktır. Başka hastalarla yan yana gelme süresini azaltmaktır. doktorunla fazla zaman geçirmektir. dışarda 30 kişi beklerken hiçbir doktor ne hastasını tam dinler ne hasta derdini tam anlatabilir. lütfen sağlık okur yazarlığımızı arttıralım. randevu sağlık sisteminin olmazsa olmaz noktalarından biridir. çevremizi bilinçlendirelim.

not:yukardaki paragraftan birşey anlamayanlar için son bir atış yapayım. 182 ile telefonla randevu almak ücretli; uygulamasıyla almak ücretsizdir.

selamlar
Pandemi sürecinin başından itibaren randevu bulunamayandır. Zar zor 2 hafta sonraya bir randevu alırsınız onda da çözüm bulunmaz. iyice gevşemiş durumda sağlık sistemi.
Hiçbir sekilde hiçbir bölümden randevu bulamadığım uygulama. Millet nasıl aliyor anlamadım. Pandemi falan anladıkta 1 sene geçti millet tedavi olmayacak mı yahu. Hizmet vermeyeceksiniz ne diye milletten para topluyorsunuz.
e devlet üzerinden giriş yaparsanız daha garanti.
Bizim burada sarımsak satan bi bayram abimiz var. Dilsiz, Konuşamaz, kimsesi yok. Telefonla kağıda yazdığı edevlet şifresini ve kimliğini aldı geldi, Aşı randevusu alayım diye. 2 gündür açamıyorum. Kendi MHRS hesabımı denedim o da açılmıyor. Adam gidip gidip geliyor yazık.

Koca devletin altyapısı çöktü 2 gündür.
iyi ki dün aşı randevusunu almışım yorumuna yol açan çökük randevu sistemi. vay be...
sabahtan beri kilitlenmiştir. allha yardım etti de dün aldık aşı randevusu. yoksa bugün sinir krizleri kaçınılmazdı.
Pandemi dolayısıyla her yer normale döndü, bir bu dönemedi. Hala en erken 2 hafta sonrasına randevu veriyor. Sizin gelişmiş sağlık sisteminizede, sizede. Evet.
Eğitim araştırma hastanesinde gitmek istediğim bölümde 10'dan fazla doktor varken randevu bulamayan sistem.
Bir ara çökmüştü, sanırım hâlâ düzelmedi.
bugüne kadar uygulaması olduğunu bilmiyordum öğrenince şaşırdım. randevu alırken daha rahat oluyor (bkz: https://mhrs-mobil.indir.com/android)