bugün

tasavvufçu sapık.
Adana limanına demirlemiş gemisini. *
şu adamın başlığını canlandırıp durmayın amk.
Adam sempatik ve bence insan ruhu şöyleyiz böyleyiz diyerek kandırmış kadını. Bu da akıllı olduğunu gösterir.
(bkz: metin hara nın gizli serveti)
görsel
Bu hangi büyü??
Nobel ödülü kazanan Aziz Sancar bu kadar konuşulmamıştı malesef. Milli gurur kaynağı olmak, adriana lima ile sevgili olmak kadar küçültülmemeli. Bakın Avrupa da deneyleriyle hayran bırakan Aziz abiniz var!
görsel

http://www.hurriyet.com.t...0519457&utm_term=post
görmemişin bi lima'sı olmuş.
görsel
kendisi edebiyatın yeni serdar ortaç'ı.

bir sen eksiktin tipsiz.
Ne kıskanç bir milletiz amk. Yok adam eşcinselmiş, pr çalışmasıymış, cok zengin değilmiş, Adriana buna nasıl bakmışmış. Adam hakkında o kadar çok karalama haber yapıldı ki ister istemez ben de sempati beslemeye başladım ta ki ayşe Arman'la röportajını okuyana kadar. Ahmet Hakan doğru söylemiş valla ilk kez adam hakikaten tam bir erkek Kezbanı. Reklam olduğuna ben de inanmıyorum ama adam tam bir şarlatan evet efendim.
Truva atı Ahmet Hakan erkek kezbanı demiş. Hımmm....
Bu adama laf eden kesimin bir partlık özeti.
Yok Adriana yı kiralamışmış.. sizin gibi dostu olanın düşmana ihtiyacı yoktur. Kadını kiralanan şey yaptınız.
Ay ne fesat insanlar var ülkede. Denizde kum bizde fesat.
Bence içtiğiniz sodanın şişesini atmayın.
Valla çok fesat insanlarsınız.. yok Ayşe Arman ın röportajını okuyunca şöyle olduğunu falan fesman anlamışlarmış.
Anlattıklarının gerçek olduğuna inanmak neden bu kadar zor?
Ha, ben akıllı bir insanım, yemem bu ayakları diyorsan yuttuğun siyasi yalanlar ne? Ülkenin içinde bulunduğu hal ne? Uzaylılar mı yaptı? Fesatsınız hem de çok fesat.
Bir ülke dolusu fesat üzerine giderken, onunla uğraşıp hakaretler ederken nasıl bir konuşma bekliyordunuz ki.
Bir o işler çeviriyor, herkes yeni doğmuş bebek kadar masum sanırsın. Metinle uğraştığınız kadar kendinizle ugraşsanız bir şey olurdunuz. Ahmet Hakan sen kendine bak, gıcığım zaten sana.
Yeterince ağladınız mı beyler? Bence yeter.
Kitaplarından milyonlar kazanan yazar.

http://www.cnnturk.com/ma...ampaign=buffer&page=1
açıkçası adriana lima konusuna kadar tanımıyordum.

az önce ted konuşmasını izledim. işim gereği hayatta binlerce insanla konuştum ve bir insanın yalan söyleyip söylemediğini rahatlıkla anlayabilirim.

kısacası bana kalırsa ted konuşmasında anlattıklarının tamamı yalandan ibaret.
Adriana lima gittikten sonra elizabete kalmistir.
adriana lima ile reklam aşkı yaşadığı tescillenmiştir.
reklam bitmiş evli evine köylü köyüne gitmiştir.
hara bunu konuşuyorlar..
Ted konuşmasını izledim. Sonra kendime döndüm dedim ki "nasıl?"
metin allah belanı versin...
abi bu nasıl bir şarlatanlıktır.

https://www.youtube.com/watch?v=JX49JnsGi5A
adriana lima nın son dalgası.
Soyadı Arapçada bok anlamına gelen kişi.
Şaka değil harbiden öyle.
görsel
adriana lima'da adana limanı gibi gemisi olan yanaşıyor.
Yeni kitabinda evrene adriana lima sevgilim olsun diye mesaj verdim ve oldu diye yazmazsa nolim.
güncel Önemli Başlıklar