bugün

Adriana Lima'nın boynuzladığı vatandaşımızdır. Noldum demicen noluyor lan dicen.
Boynuz bey napacaksiniz bakalim simdi. Adriana lima eski sevgilisini eve davet etmis ve samimi fotograf cekilmisler boyle eski mi olur tovbe bismillah.
Al canım bunu dinle sen, açılırsın.
https://youtu.be/Jrn4qyQ0R6Q
ses tonu iğrenç ya. kim dinliyo bu adamı? tipi de bi halta yaramaz. saçma sapan kitaplar bilmem ne?
ados'un şarkı sözlerini kullanarak adriana lima'ya gönderme yapan tip.
acun'un ekmeğini yiyor. afiyet olsundur.
kapıdan geçerken zorlanıyor mudur acaba.
Adriana'dan iyi faydalanmıştır. *
Hara bu konu mu dedirten konu. Gündemde savaş var olm sen neyin kafasındasın.
ulan çıkın sokağa adriana limadan daha güzel alımlı seksi bir sürü kız vardır.

haa ama cisim değil isime bakan milletiz biz..
acun ılıcalı'nın kanalı tv8'de program yapacak olan kişidir. belki başlamışta olabilir. türkiye'de de tanınması için adriana lima ile pr yapan kişidir. gerçek bir ilişkilerinin olduğunu düşünmüyorum.

acun, kankasından böyle birşey rica etmiş olabilir. ki öyle de görünüyor. *
kadınların tipe değil ağzı laf yapana baktığının bir göstergesi.
(bkz: o şimdi boynuzlu)
voleyi vuran bir vatandaş. plaza kadınları sağ olsun.
dedikodulara inat ilişkiye tam gaz devam..

görsel

http://www.posta.com.tr/a...ew-york-ta-haberi-1324120
çoğu erkeğin sinir olduğu zat ı muhterem.

öyle bir kadına sahip olmak, her baba yiğidin harcı değil zaar.
Belinden su alınmış 73 şavrole adriana ile takılan tuhaf tip.
hayatımda hiç soyadı hara olan birini duymamistim su adamin adi duyulana kadar.

adamin adini duyunca cayirlarda koşan atlar aklima geliyor, son 400 e girilen viraj aklima geliyor, 3 yaş arap safkanlar aklıma geliyor, bold pilot geliyor, halis Karataş geliyor, geliyor da geliyor ama bir türlü adamin siması aklima gelmiyor.

git su soyadini değiştir kardeş.
(bkz: tasavvufun bir lokma bir hırka yalanı)
fizikçi, felsefeci enis doko'nun kendisinin sahtekarlığını ifşa ettiği dolandırıcı sapık.

HARA VE FREKANS ÖLÇERi!

Frekans kavramına boş bir şekilde atıf yapan bir başka örnek daha verelim. Metin Hara, bu aralar New Age camiasında yıldızı yükselen bir isim. Hara’nın şirketi, insanların hayat kalitesini arttırmak amacıyla ‘frekans uzmanlığı’ hizmeti sunuyor. Bunu sözde, vücudun frekansını ölçen ve düzenleyen QXCI (Quantum Xrroid Consciousness Interface) cihazı ile yapıyor. Söz konusu cihaz Desire D. Dubounet ismi ile ünlü olan ve gerçek ismi William Nelson olan, şifacı bir şarlatanın icadı.

Cihazın AIDS ve kanser gibi hastalıklara ‘şifa olma, parazitleri öldürme, kolesterolü dengeleme’ gibi iddiaları var. Nelson cihazı ilk geliştirdiğinde bunu 150-200 dolar gibi ücretlere satıyordu. Talebin çok olduğunu görünce cihazı 20 bin dolara satmaya başladı. Çok sayıda insan bu cihaza güvenip, gerçek tedaviler yerine bu uygulamayı tercih etmiş ve bu bazılarının hayatına mal olmuştu.

Bunun üstüne Amerikan sağlık kuruluşu FDA cihazı yasaklamıştı. Hakkında dokuz dolandırıcılık davası olan Nelson, ABD’yi terk edip Macaristan’a kaçmıştı. Nelson hâlâ Yunanistan ve Macaristan üstünden sattığı makinelerle ve verdiği sözde ‘kuantum tıp eğitimleri’ aracılığıyla parasına para katıyor.

Peki bu cihaz ne yapıyor? Sizin direncinizi ölçüyor. Evet, cihaz liselerde bile bulunan 5 dolar bile etmeyen basit bir direnç ölçerin şaşalı gösterilmiş hali. ismine ‘kuantum’ ve ‘bilinç’ kelimelerini koyup, ‘frekans düzelttiği’ yalanını da ekleyince, cihazı olduğundan 400 katı fiyata satmak mümkün hale geliyor.

işte Metin Hara da, ABD’de yasak olan bu cihazlarla parasına para katıp, direncinizi ölçerek ‘yaşam kalitesini arttırmakta yardımcı oluyor.’

Tarih boyunca, umut tacirleri farklı kılıklarla karşımıza çıkmışlardır. Bunlar bazen dini, bazen tıbbi, bazen de felsefeyi kendi amaçları doğrultusunda manipüle etmişlerdir. Gizem kartını oynamayı seven bu kişiler, bilimin yaygın ve kabul gören paradigma olduğu günümüzde, gizemli bilimsel kavramlar arkasına sığınmışlardır fakat kavramları kullanım şekilleri bilimle ilgisizdir.

Dolayısıyla bu söz konusu New Age akımlarına mensup insanların büyük çoğunluğu, antik çağlardan beri var olan uyduruk düzenlerle para kazanma sanatını, yeni çağa taşımaktan başka bir şey yapmamaktadırlar. Bundan dolayı, ilerleyen haftalarda sayfamızda New Age kavramlarını ve şarlatanlıklarını daha çok ifşa edip, daha detaylı şekilde eleştirmeye devam edeceğiz.

Umut tacirlerinin halkımızın parasına ve ümitlerine zarar vermesini engellemeyi vazife edindik.

alıntı: http://bilimoloji.com/new...klari-bosa-cikan-umitler/
çokta şeyimde olan kişi, okumaya gerek yok.
boş insandır çokta cümle kurmaya gerek yok.
aynı sahtekarlığı staj yaptığım fabrikada diğer stajyerlere ben de yapmıştım, vücudundaki elektriği ölçüyor diye. keşke para isteseymişim ben de. bahsi geçen cihaz (bkz: avometre)
100 tl yi bir arada görmeyen, ailesi dışında kimsenin tanımadığı tipler ahkam kesmiyor mu herkes ve herşey için, ölüyorum gülmekten.
Herife bir ton para akıtan zenginler anlamadı düzenbazlığını, açlıktan kokan ağzınla sen anladıN dimi yapraaammm?
görsel