bugün

çirkin sansi bu olsa gerek.
aslında sincap gibi lan tatlı herif yani ama bu kendine dönüş, buluş, kafadan soyutlanış zımbırtıları yüzünden ısınamıyorum.
adrina lima ile yeni;

görsel
ibne midir nedir aq kılığa şekle şemale bak.
tipine bakınca hiç kadınlardan hoşlanıyor gibi durmuyor.
ulu önder, başkomutan, yarı tanrı. diğer yarısını söylemeye gerek yok.
Adını duyurabilmek için adriana lima denen eskorta parasını verip bindiğini düşündüğüm uyuz adam

görsel
öpmelere doyamadı..

görsel
pezevenge bak sanki zorla öpüyor. çok özür dilerim metin abi ama o nasıl bir yüz halidir yhaa?

bu kadın rica minnet öpülür mü lan!?!?!?!?!
zaman kaybıdır.

not: eved. kıskanıyorum.
ünlü olma sebebi enerji uzmanı olması değil de adriana lima'nın sevgilisi olması olan zat. bu ülkeden bir bok olur da biz görür müyüz acaba?

zito!
Adriana Lima'nın sevgilisi olduğu için ünlenen bir yazar.

Sen o kadar emek harca, yıllarca oku vs. Seni mesleğinle anmak yerine sevgilinle ansınlar. Ne yazık, ne acınası...
yengeyi öperken;

görsel
kişisel gelişim kitapları yazan bir yazar efendim kendisi kitaplarını hiç okumadım bu yüzden fikir belirtemicim.

mizacı hoş olan bir adam zaten bu biçimde para kazanıyor.

adam çatır çatır adriana lima ile çıkıyor, öleceksiniz hasetinizden ahah. metin harayı nasıl bir aşağılama gayreti daha dün hayranı olduğunuz lima ya etmediğiniz hakaret kalmaması tam bir dram, başlık altına resmen nefret kusanlar olmuş ahajsjaj. metin hara cebini dolarlarla doldursun adriana lima ile gezsin siz... neyse neyse ahah.
ilginç bir videosunu izledim.

sonra kim bu diye araştırdım adriana lima ile çıkmış sanırım bir ara ya da hala çıkıyor.

başarılı mı diye baktım. kişisel gelişimci.

kişisel gelişim konusu ayrıca üzerine konuşulması gereken bir konu, geçiyorum.

fakat reklam işini çok iyi kullanmış.

neyse.

t: bir insan.
çok sıska.
birtakım güçler tarafından sürekli reklamı yapılan asalak dolandırıcı. enis doko ve caner taslaman ortak köşelerinde bu adamın dolandırma yöntemini ifşa ettiler: https://www.google.com.tr...ve-bosa-cikan-umitler/amp
17. dakkası:

https://youtu.be/JX49JnsGi5A?t=17m1s
kendisini ve kariyerini tek kare ile özet geçiyorum;

görsel
yine aşka gelmiş;

görsel
birçok gencin hayaline çakmasıyla bilinen adam gibi adam.
görsel

Cok mutlular sanirim...
oğlum siz hayırdır lan?

görsel
en güzel hayallerin katilisin.

görsel
Bir anda ülkenin gündemi oldu. Ama yazarlığı pek para etmez.