bugün

ali koç'un başlattığı kampanya.

görsel
ilaç ismi sandım.
görsel
Kıskançlar kıskanç bunlar.
mesutu kendileri almadı zaten akp ve acun transfer etti şimdi maaşını çıkarmaya çalışıyorlar.
Dilenme part 2 hayırlı olsun.
Takımların yardım kampanyasına para gönderen adam net gerizekalıdır.
Aynısını galatasaray’ın ve beşiktaş’ın kampanyaları için de söyledim, yine söylüyorum. Bunlara para falan kaptırmayın. Mutlaka para vereceğim diyorsan git çevrende fakir gördüğün birine yardım et. Mesut dediğin adam Karun kadar zengindir amk. Arsenal’de 18,5 milyon pound aldığını söylüyorlardı. Bir düşün bakalım kaç tl ediyor. DüşünemediN tabii. Fanatikliğin de bir şeyi var amk. Büyük takımlarımızdaki en işe yaramaz adamlar yıllık 4-5 milyon tlden aşağı para almıyor. Az Beyninizi kullanın amk. Kulübün batarsa batsın. Sana Bana mı soruyorlar bu paraları verirken. Ben olsam ve tabii Sosyalist ülkede yaşasak futbolcuları asgari ücretten çalışTırırdım amk. Gladyatörler Gibi. Yarısı cahil cühela. Bunlar seni eğlendirmek için var. Gereğinden fazla anlam yüklemeyin. Söyleyeceklerim bu kadar.
Besiktasliyim ama Beşiktaş böyle bir kampanya yapsa para vermem .adam bir maçta benim maaşımın 20 katı para kazanıyor.
iyi ki john benjamin toshcak'ı transfer etmediler.
Bankada sayamayacak kadar parası olan herifin biri, sayamacağı yeni paralar kazansın diye halkı sömürme kampanyası. Götüne güvenmeyen transfer yapmasın.
kerizlerin para yağdıracağı kampanya.
Bu takım kampanyalarına SMS yollayan, bağış yapan insanlara Allah akıl fikir versin. Futbol bir spor değil milleti mis gibi uyutan bir sektör. Allah ıslah eylesin. Cebinde beş kuruş yok ama Mesut ol. Hassiktir.
bu takım bu kampanyayı neden başlatır? kendileriyle rakiplerce alay edileceğini, böyle şeyleri sık sık yapmanın tepki çekeceğini bilmiyorlar mı? tamam diğer rakipler de yapmaya başladı ama bunu tv8 ekranlarına taşıyıp en uzun süren en kapsamlı şekilde yapan yine fenerbahçe değil miydi?

bonservissiz oyuncu alıyorsun.
parasını sponsor karşılıyor.
roma'dan perotti diye bir adam alıyorsun maaşını roma veriyor.
vedat muriç ve jailson'dan kazanılan bonservis gelirinin yarısı bile harcanmadı.

mesut hariç para verdiğin adamlar spekülatif transfer; szalai, osayi falan.

kulüp 4 milyar borç açıklamış ve sen sms kampanyası başlatıyorsun?
nerede battınız siz, nedir ters giden?

taraftarın içindeki en saf en akılsız tipleri yukarıdaki palavralarla kandırıyorlar da, aklıselim insanlar için cidden hayret verici bir camia.
Çiftlik bank gibi kulup aq.
iban yollayıp para dilenen kulüp taraftarı tarafından, çiftlik bank olarak yorumlanan takımın kampanyası.

(bkz: cool story bro)
rahmi koç'da beşiktaşlıydı beşiktaş'a çok yardım etti ama kendi cebinden.

Ali Koç bir garip, asgari maaşlıları zikmek üzerinden yönetiyor takımı.
LAN bu Ali koc harbiden yeter be, eski başkanlar 100milyona kadar cebinden odedi Yada gelir kaynağı buldu, sen zengin aileden gel ve Halen Milletten para dilen fenerbahceye yakışmiyor bu başkan artık, aziz yıldırım veya Ali şenin geri donmesi lazım.

edit: Corona butun kulupleri finansal acıdan kötü etkiledi cokta acımasız olmayalım ama artık boyle yontemler yapmasın.

Edit2: benden sonra yazan yazarda haklı olabilir insallah dogrudur diyelim, pek yakıştıramadım çünkü.
anlaşılamamış kampanyadır. yazar arkadaşları kast ediyorum anlayamıyorlar bu kampanyalar neden yapılıyor. galatasaray neden yaptı beşiktaş neden yaptı fenerbahçe neden yapıyor ?

taraftarın atacağı sms ler ile ne kadar para toplanabilir en fazla ? 300 bin euro 500 bin euro ? hadi fazla iyimser olalım 1 milyon euro toplanmış olsun. peki nasıl oluyor da 5-6 milyon eurolar toplanabiliyor. bu kampanyalar yasal. yani uefa kriterleri bunları kapsamıyor. şimdi ali koç kalkıp "ben cebimden 10 milyon euro veriyorum" diyemez. uefa dur bakalım arkadaş der. işi kılıfına uydurmak için bu kampanyalar düzenleniyor. bir yerlerden bir bilgi alıp da yazmıyorum dışarıdan bakan herhangi bir vatandaş olarak yazıyorum.

dolayısı ile gs de yaptı bjk de yaptı fb de yapıyor. ne gs liler kalkıp laf söyleyebilir ne bjk liler. uefanın sopasından kurtulmak için böyle kampanyalar yapıyorlar toplanan cüzi paranın üstünü kılıfına uydurup zengin iş adamları veya başkanlar vs tamamlıyor. eskiden başkanlar veya zengin iş adamları verirdi çünkü o zamanlar uefanın finansal fair play zamazingosu yoktu. vardı belki ama bu kadar ciddi yaptırımlar yoktu. inşallah biraz aydınlatıcı olmuştur bu entryi.
Mesut'u aldık diye sevindiler hani gelmezdi, olmazdı diye videolar döndü ortalıkta. Eğlence, kuru gürültü bitti. Ve biten bir şey daha oldu. Tüm parayı Mesut'a yatırınca boyunları yine büktüler. Asgari ücretle çalışanın cebindeki 20 TL ye göz diktiler. Akıllıları da gönderdi. Komik.
Galatasaray ve Beşiktaş'ın dalga geçtiği ama ikisininde şuan bağış kampanyası başlatması oldukça acınası bir durum.