1. 1.
    o ses türkiye yarışmasının final için en iddialı yarışmacısı.
    aslen antakyalı, bahçeşehir mimarlık öğrencisi ve televizyon dışında da birçok sefer sesini duymuş biri olarak
    söyleyebilirim ki* potansiyelinin daha küçük bir fraksiyonunu bile gösteremedi çok daha fazlasını göreceğiz.

o değil de ilk dinlediğim zamandan beri düşünüyorum, hala o kadar güzel nasıl söylüyor anlayamıyorum.
    1 ... elbruz
  2. 2.
    baya yetenekli bir bayan. eğer gördüğümüz yeteneğinin ufak bir kısmıysa geri kalanını feci halde merak ediyorum. *
    3 ... bad influence
  3. 3.
    sil baştanı silip baştan yazan o ses türkiye yarışmasında ilk ikiye kalacağına emin olduğum hemşehrim.

inanmayan beri gelsin:

http://www.youtube.com/watch?v=kW880t5egjc+

(bkz: buralar entry dolacak)
    2 -1 ... bu da boyle biline
  4. 4.
    orta okulda omuz omuza basketbol oynadigimiz, ileride mutlaka sporcu olmasini bekledigim ama sanat alaninda ilerleyen arkadastir.

Hemsehirlimdir kendisi, iyi kizdir. Finale kalacagini dusundugum yarismaci.
    1 ... gel bili bili
  5. 5.
    Tip olarak Türk kadını nasıl derseniz Melis kar tipindedir.
    ... lakartuna
  6. 6.
    ilk çıktığında söylediği i have nothing şarkısı ile beni çok etkilemiştir. yarışmanın favorilerindendir.
    ... mihendis
  7. 7.
    hem hemşerim olması sebebiyle hem de sesini ve sanatını beğenmem sebebiyle, umarım müziğe devam eder hatta değişik çalışmalarla karşımıza çıkar, başarılar.
    ... 4harf
  8. 8.
    oses turkiyeden hatirladigim guzel sesli bagyan. yanilmiyorsam murat bozun takiminda finale kadar gitmisti. (bkz: yil bilmem kac)
    ... psychogemini
  9. 9.
    kaçak adlı şarkısı şu an radyoda çalan güzel bir şarkıcı kızımız.
    1 ... gayim ama para bende
  10. 10.
    Şuan acıyor adlı Şarkısını dinliyorum. Bu şarkı bu kadar güzel miydi yoksa ben mi gaza geldim anlamadım.
    ... honeygirl