bugün

o ses türkiye yarışmasının final için en iddialı yarışmacısı.
aslen antakyalı, bahçeşehir mimarlık öğrencisi ve televizyon dışında da birçok sefer sesini duymuş biri olarak
söyleyebilirim ki* potansiyelinin daha küçük bir fraksiyonunu bile gösteremedi çok daha fazlasını göreceğiz.

o değil de ilk dinlediğim zamandan beri düşünüyorum, hala o kadar güzel nasıl söylüyor anlayamıyorum.
baya yetenekli bir bayan. eğer gördüğümüz yeteneğinin ufak bir kısmıysa geri kalanını feci halde merak ediyorum. *
sil baştanı silip baştan yazan o ses türkiye yarışmasında ilk ikiye kalacağına emin olduğum hemşehrim.

inanmayan beri gelsin:

http://www.youtube.com/watch?v=kW880t5egjc

(bkz: buralar entry dolacak)
orta okulda omuz omuza basketbol oynadigimiz, ileride mutlaka sporcu olmasini bekledigim ama sanat alaninda ilerleyen arkadastir.

Hemsehirlimdir kendisi, iyi kizdir. Finale kalacagini dusundugum yarismaci.
Tip olarak Türk kadını nasıl derseniz Melis kar tipindedir.
ilk çıktığında söylediği i have nothing şarkısı ile beni çok etkilemiştir. yarışmanın favorilerindendir.
hem hemşerim olması sebebiyle hem de sesini ve sanatını beğenmem sebebiyle, umarım müziğe devam eder hatta değişik çalışmalarla karşımıza çıkar, başarılar.
oses turkiyeden hatirladigim guzel sesli bagyan. yanilmiyorsam murat bozun takiminda finale kadar gitmisti. (bkz: yil bilmem kac)
kaçak adlı şarkısı şu an radyoda çalan güzel bir şarkıcı kızımız.
Şuan acıyor adlı Şarkısını dinliyorum. Bu şarkı bu kadar güzel miydi yoksa ben mi gaza geldim anlamadım.
şu an şarkısını dinlemiyorum, hiç bir zaman dinlemedim. tipini dahi bilmiyorum sadece soyadı için sempati duydum.
edit: baktım, beğenmedim.
Yerin de dolmuyor ki şarkısı yazın kendisine başarının kapılarını açacaktır.Güzel bir yüzü ve güzel bir sesi vardır.Yolu açık olsun.
güzel kadın.
şuan kibir adlı şarkısını dinliyorum ve inanır mısınız en az 100 kere dinledim henüz bıkmış değilim.
Suan yerinde dolmuyor ki şarkısını dinliyorum. harika olmuş.
kibir isimli şarkısını epey itici bulduğum şarkıcı. şarkı sözlerini kendi mi yazmış acaba diye araştırırken kendisinin yazdığını öğrendim.
şarkıda itici gelen en büyük unsur birden fazla, facebook durumlarında paylaşılan yaralı stayla sözler içermesi.

örnek olması açısından birkaç cümlesini paylaşayım:
*Oyun Bitince Şahda Piyonda Vezir De Koyulur Aynı Kutuya.
*Dalgasız Denizde Herkes Kaptan.
yatıya adlı parçası güzel olmuş.

https://www.youtube.com/watch?v=aNJErzZMjMs
açmayın beyler. seks isteğini anlatıyor.
Hem sesi hem de kendisi cok guzel. Iyi besteler bulabilirse ikinci ajda pekkan olabilir.
yatıya şarkısı güzeldi. karı da taş gibi.