bugün

entry'ler (346)

1 bölü 3 ün sağlamasının olmaması

mahallenin serserisi olarak açıklamak isterdim ama gasp edilecek bir çok ezik var.

ölçüleri 80 60 90 olan beyaz ten renkli gözlü kız

link var umuduyla gelen erkekleri hayal kırıklığına uğratan başlık.

almanyanın çifte vatandaşlığı kaldıracak olması

davulun sesi uzaktan hoş gelir. uzaktan vatan millet sakarya edebiyatı yapmak güzel bakalım burada da fikirleri aynı olacak mı bir çok gurbetçi vatandaşımızın.

mayonezli makarna

ketçaplı makarnadan daha enfes değildir.

yazarların 2017 ygs sonuçları

yine barajı geçemediğimi öğrendiğim sonuçlar. kaydırma yapmışım herhalde babam da kaydırma yaparmış hep.

25 ten büyük kızların ablamız olduğu gerçeği

17 yaşındaki çocuğu sözlüğe alırsan 20 li yaşlarındaki hatunlara ablamız derler işte sözlüğün son hali ortada.

köy düğünlerinde yenen yemekler

kavurmalı pilava ciğer koyarak köylü halkının kandırıldığı yemeklerdir. ama yurdum köylüsü işte, biri kurnaz diğeri daha da kurnaz hemen anlayıverirdi.

ak parti den önce pendik ten avcılar a gitmek

önceden şehirlerarası otobüs bileti alarak yaptığım yolculukları hatırlatmıştır. kocaeli-tekirdağ otobüslerine binmek için e5 kenarında beklerdik. bazen paramız bilet almaya yetişmezdi bagaja alırlardı sağolsunlar.hatta alışkanlık edinip hep bagajda yolculuk yapmaya başlamıştık. 2002 den sonra her şey bambaşka oldu. bedavaya bindiğim o otobüslere artık akbil basmadan almamaya başladılar.

selüliti olup bikini giyen kız

selülitleri kendisinden başka kimseyi ilgilendirmemesi gereken kızdır.

kirazı amasyadan kızı trabzondan alacaksın

çeyrek asırı aşkın trabzonluyum böyle bir sözü ilk kez duydum. götten uydurma bir atasözü. yersen.

gürültü yapan komşu

malesef benim de sahibi olduğum komşu türü. yalnız bizimkiler diğerlerinden biraz farklı. sürekli apartmandalar. bu amına koyduğumun apartmanında gürültü eksik olmuyor. ya biri geliyor ya biri gidiyor. ya çocuk kapının önüne çıkıyor. ama sürekli dış kapı hareket halinde.

erzurum da imamın kızkardeşine tecavüz etmesi

eyyyy kılıçdaroğlu nereye gidiyor bu memleket dedirtmiş olay. imam osurursa cemaat sıçar demişler.

arkadaşlar ben yatsam ayıp olur mu

iyi geceler kardeşim ruyanda beni gör.

kurttan doğduğuna inanacak kadar gerzek olmak

yok kurttan doğduğunu değil 4 milyon yıllık tarihi olduğunu ve nevruz un sadece kendisinin kutladığı milli bayramı olduğunu düşünür.

avrupa pkk mitingine izin veriyor diyen akp liler

https://onedio.com/haber/...e-nevruz-kutlamasi-274575

3 yıl öncesinin resmini koyarak başlık açmak da ayrı güzel. şimdi mantık doğru söylenenler doğru, yazılanlar doğru ama niye bu resmi koyupta yazdığın onca güzel şeye gölge düşürüyorsun?

kürt kelimesinin kökeni

şimdi bunun için yaklaşık 200-300 milyon yıl öncesine gitmek gerekir. çünkü kürt tarihi o kadar eskidir.

edit: kürtler eksiliyor oooooo yea

newroz a nevruz diyen arakçı tipleme

kendisinin olana sahip çıkan tiptir. ayrıca bu tip sebebiyle açılan bu başlık, bir başlıkta binlerce diğer başlıkta yüzlerce yıllık diyerek aslında kendi tarihini bile bilmeyen öşexlerin varlığını ispatlamıştır bir yerde...

newroz a sahip çıkmaya kalkan ırkçı pezevenk

k*rde ü yok diyerek abartan foşiktir.

newroz yerine nevruz diyen ergen

haklı bir yazar isyanı. newroz kürtlerin lastik yakıp olay çıkararak polis ve kamu kurumlarına saldırdığı bir bayramdır. kökenlerini araştırmaya kalkarsanız 3-4 milyon yıl öncesinde bulursunuz kendinizi o yüzden boşuna araştırmayın. nevruz pardon newroz un türk bayramı olması söylentisi kesinlikle safsatadan ibarettir. topu topu 90 yıllık türk tarihinin neresinde nevruz diye bir şey duydunuz foşikler.

magazinsel programları izleyenlerin zeka seviyesi

kendimden biliyorum 20 falandır.