bugün

Sanıyorum profesör.
beyhude çabalıyor ama yine de azmini takdir ediyorum.

bakalım kaç gün sonra pes edip diyen kız başlıklarına akacak.
Çoğunlukla Bilgi içerikli entry giren bir yazar.
sözlükte kaliteli yazmaya çalışan, olabildiğince bilgi içerikli entry giren, münakaşaya girmeyen ve takdiri hak eden yazar.
görsel

Şaka şaka koştursun. Takdir Ediyorum. inşallah o da sıkılmaz.
görsel
iftihar edin oğlum hababam ilk defa bir mezun veriyor. Aslan meja...
Bu yazarı pamuklara sarıp sarmalamalı yazar güzeli.
doksanların sonuna doğru all about the money şarkısıyla epey meşhur olan bir şarkıcıydı. https://www.youtube.com/watch?v=YcXMhwF4EtQ
3-5 entrysinden yapılan karakter tahlilleri pek de doğruyu yansıtmayan yazar.

ajitasyon uzmanı değilim. arada anlık olarak duygularımı dile getiriyorum sizler gibi, o kadar... sizde öyle biz izlenim uyandırmış olabilirim, şahsi fikriniz olduğundan saygı duyarım, ama keşke hiç sohbet etmeden, tanımadan böyle yorumlar yapmasaydınız.

geri kalan yorumlar için ayrıca teşekkür ederim herkese.
Kopyala yapıştır yöntemiyle de olsa sık sık bilgi içerikli yazılarına denk geldiğim yazar. Çoğunu biliyorum, misâl kentucky et yağmuru ama her şeye karşın bilgi içerikli yazı iyidir.
Heyelana karşı direnen tek ağaç. Bana hep assassins Creed deki şu direniş ataşını yakan videoyu hatırlatıyor bu yazar.

https://youtu.be/-pUhraVG7Ow

Not:bu arada Mariana çukuru hakkında geniş olarak bilgilendirici entry girmesini istediğim yazar.
Sağlam olta. Ben zaten biliyorum
Yazdıklarını yieaa. Hayırlı işler.

Beni açık oylayan yazar. Galiba hoşlanıyor benden.
Ayakları da güzelse sözlükte zirveye oynayabilecek bilgi içerikli entry yazarı.
(bkz: Edgar cayce) ile ilgili bir yazı yazmalı bence.
bir yazar.

kopyala yapıştır yapmadığımı söylemek isterim. okuduklarımın özetini kafamda toparlayıp yazıyorum. alıntı yaptığımda mutlaka parantez içerisine alıntıdır ibaresini eklerim. https://www.uludagsozluk.com/e/43218019/ bu entryde görüldüğü gibi.

okuyan/okumayan herkese teşekkür ederim.

edit: her yazdığımı küfretmişim gibi eksilemenize gerek yok. inanmayanlar ve kopyala yapıştır olduğunda ısrar edenler, entrylerimdeki cümlelerden birini alıp aratabilir google'dan. yoksa da kötülemeye çalışmayın daha fazla.
uzaktan eğitimi yanlış anlamış, sözlük yazarlarına online eğitim dersi verir gibi başlıklar açan yazar.

yanlış yerdesin hocam. yinede sağol aydınlatıyosun bizi apla.
sözlüğün en kaliteli ve en iyi entry giren yazarıdır. ben olsam kendisini moderatör yapardım. zeka seviyesi ile diğer yazarları rezil ediyor.

adam gibi adamdır.
merve jale.
ilgimi çeken konular hakkında bilgi içerikli entry paylaştığı için severek takip ediyorum.
ulunun direnen direği diyebilirim. Biz daha endoplazmik retukulum denen terimi ağızdan ne güzel çıhıyor layn evresindeyken bu yazar kuantum fiziğini fersah fersah açıklıyor. Şapka çıkartıyorum.
Takdirle izlediğim yazar. Ayakları da güzelse seri artılamaya başlayabilirim.
taş gibi hatun. baş yarar. *
bana sekstant kullanmayı öğretmesini istediğim Über zeki fena hatun. selam ve fizik öğretmenliği bölümü ile.
görsel
görsel

Bilinenin aksine kadın değil erkek olan yazardır. Fake olmasının nedeni bilinmemekle birlikte, büyük ihtimalle ilgi ihtiyacını burada karşılamaya çalışıyor olması ya da kendi düşüncelerini beyninize daha iyi empoze etmek amaçlı olabilir.
bilgi içerikli entry girme felsefesinden vazgeçmeyen ve polemiklere pek girmeyen yazar.